ژاکت نیمه زیپ TikTok-Viral Y2K از آمازون اکنون در فروش است

اما این بازگشت Y2K نخواهد بود بدون ژاکت نیمه زیپ نمادین که دوباره ظاهر شود. یک قطعه نمادین بازگشتی، نیم زیپ آن به اندازه کافی همه کاره است که متناسب با هر فصل یا سبکی باشد، و افرادی که در TikTok هستند تن پیدا کردن راه‌های جدید برای بالا و پایین کردن لباس، لذت بخش است. و، شما به راحتی می توانید با ژاکت پرفروش آمازون که از یک روز بیرون از شهر به یک شب راحت روی مبل می گذرد، به سرگرمی نیمه زیپ ویروسی بپردازید. آمازون امروز فروش آن را کاهش داد و آن را تنها 35 دلار در حالی که معمولاً بیش از 40 دلار است، ساخت.

نیم زیپ سایز بزرگ را با شلوار جین مورد علاقه تان بپوشید (کم قد، ​​دوباره لحظاتی را سپری می کنید!)، یا آن را با شورت دوچرخه ست کنید. به علاوه، می توان آن را به راحتی در روزهای فوق العاده سرد زیر پارکای زمستانی مورد علاقه شما قرار داد. با بیش از 20 سبک و رنگ موجود، یک نیم زیپ برای مطابقت با هر رنگ کمد لباسی پیدا خواهید کرد و اکنون که با 20 درصد تخفیف در فروش هستند، می خواهید تعدادی از آنها را خریداری کنید.

پیراهن کش دار نیمه زیپ بزرگ زنانه ملکه مد روز

سبک Y2K اینجاست که بماند، چه بخواهید آن زمان را در زندگی خود زنده کنید یا نه. و همانطور که منگنه های مورد علاقه خود را در دهه 90 از پشت کمد بیرون می آورید، ممکن است متوجه شوید که یک دهه پیش بسیاری از تی و لباس های ورزشی مخملی خود را کنار گذاشته اید. من شما را سرزنش نمی کنم. آیا واقعاً هیچ یک از ما فکر می‌کردیم که گیره‌های پروانه‌ها و بند‌های لاک‌های در معرض دید هرگز دوباره جذاب خواهند بود؟

همانطور که جدیدترین سبک های الهام گرفته از Y2K را به کمد خود اضافه می کنید، این بار مطمئن شوید که نیم زیپ خود را نگه دارید. ترندها همیشه راه خود را پیدا می کنند و هرگز نمی دانید چه زمانی دوباره ژاکت Y2K را خواهید دید.منبع

آمازون