چگونه یک نفر سوم را برای سه نفری پیدا کنیم؟

افراد سه نفره نباید انسانیت شریک مهمان خود را نادیده بگیرند و قبل از هر چیز باید به هر کسی که نزدیک می شوند احترام بگذارند. می‌گوید: «من به مردم هشدار می‌دهم که برای تقویت رابطه‌تان به یک سوم نزدیک نشوند و از این شخص به‌عنوان یک اسباب‌بازی برای کشف چیزی در رابطه‌تان استفاده نکنید.» دکتر پاتریشیا فنچر، استاد نویسندگی در دانشگاه کالیفرنیا، سانتا باربارا که در فمینیسم و ​​جنسیت تخصص دارد. نیت خود را بررسی کنید و به یاد داشته باشید که این شخص احساسات و خواسته هایی نیز دارد.

اگر به برنامه‌های اصلی مانند Tinder، Bumble و Hinge روی می‌آورید، بسیار مهم است که با ذکر آن در بیو خود، در مورد آنچه به دنبال آن هستید، آگاه باشید تا از گمراه‌کردن موارد منطبق جلوگیری کنید. همچنین ممکن است بخواهید برنامه هایی مانند Feeld را امتحان کنید به طور خاص برای غیرتک همسری طراحی شده استو همچنین مواردی که گزینه های بیشتری برای انتخاب پذیری دارند مانند OkCupid. Fancher شخصا Feeld را توصیه می کند زیرا به شرکا اجازه می دهد تا پروفایل های خود را به هم متصل کنند. به این ترتیب، مردم دقیقاً می‌دانند که با چه کسی مطابقت دارند.

البته، ملاقات با غریبه های رابطهی همیشه هیجان انگیز است، اما مطمئن شوید که انرژی متقابل است. سالی احساس می‌کند زمانی که زوج‌ها او را به عنوان یک فرد بالقوه و نه یک انسان می‌بینند، احساس طعمه شدن می‌کند. وقتی کسی با برنامه به شما نگاه می‌کند و علاقه‌ای به آنچه در مورد برنامه دارید، ندارد، بو کشیدن بسیار آسان است.

دانشیار روانشناسی در دانشگاه مینه سوتا دولوث، دکتر اشلی تامپسون، رئیس آزمایشگاه علوم جنسی و روابط، تخمین می زند که حدود 15 تا 20 درصد از مردم در طول زندگی خود سه نفری خواهند داشت. تامپسون تخمین می‌زند که بیش از 60 درصد از آن‌ها شامل یک شریک عاشقانه است که زوج‌ها به اضافه یک سوم را رایج‌ترین پیکربندی می‌کند. به همین دلیل، سلام، ما اینجا هستیم تا به شما و شریک زندگیتان دقیقاً آنچه را که برای پیدا کردن سومین خود باید بدانید، بگوییم.

برای کسانی که دوست دارند به صورت ارگانیک با هم ملاقات کنند، رویدادهای حضوری برای سوئینگرها، افراد چندشخصیتی، و افرادی که در روابط باز هستند، راه‌های عالی برای ملاقات با افراد همفکر هستند – اما مطمئن شوید که در مسیر خود می‌مانید. باز هم، اگر هر دو عضوی از جامعه نیستید، در شب ها یا فضاهایی با مضمون عجیب و غریب ظاهر نشوید.

فنچر توصیه می‌کند که علاقه‌شان را با مطرح کردن سه نفره در مکالمه‌های معمولی اندازه‌گیری کنید. یادگیری اینکه آیا آنها به طور کلی برای یک مورد باز هستند یا نه، مکان خوبی برای شروع است. او می‌افزاید: «اگر کسی که دوست صمیمی بود، به روشی کاملاً صریح با من معاشقه نمی‌کرد، به او نزدیک نمی‌شدم. برخی از چراغ‌های سبزی که باید مراقب افراد بالقوه علاقه‌مند باشید شامل لمس کردن، رقصیدن معاشقه، تماس چشمی طولانی مدت و تعریف و تمجید است. و حتی اگر شما هستند با دریافت نشانه های عشوه گری آشکار، همچنان با احتیاط ادامه دهید. اگر انعکاس‌ها بسیار دوستانه باشند، باز هم می‌توانند دوستانه باشند و همه چیز ممکن است ناخوشایند شود.

اما قبل از پرداختن به چیزهای خوب، به یاد داشته باشید: اغلب، زوج‌ها از فضاها و رویدادهای عجیب و غریب به عنوان زمینه‌ای برای «شکار تک‌شاخ» استفاده می‌کنند، که این پیام را می‌فرستد که افراد دگرباشان (اغلب زنان و زنان) لوازمی برای لذت افراد مستقیم هستند. را الگوی رفتاری“هی، دوست دخترم شما را از آن طرف بار دید و ما واقعا حال و هوای شما را بررسی می کنیم، آیا می توانیم برای شما نوشیدنی بخریم؟” به دلایل خوبی در بدنامی زندگی می کند.

اکنون، در اینجا نحوه یافتن و درخواست از کسی برای پیوستن به شما در بودوار آمده است – و چه چیزی نه برای جلوگیری از هر گونه ناهنجاری انجام دهید.

در دایره خود نگاه کنید

رایان*، 26 ساله، در حالی که با بهترین دوست خود مارک* و دوست دختر مارک، آنی* زندگی می کرد، درگیر آن ناهنجاری بود که او شروع به اشاره به حضور سه نفره کرد. در پایان روز، دوستی او با مارک برای او بسیار مهمتر از هر گونه سوء استفاده جنسی بود. رایان می‌گوید: «فکر نمی‌کنم این ایده خوبی باشد که با مردی که احتمالاً بهترین مرد عروسی شما می‌شود، سه نفری داشته باشید.

*نام تغییر کرده استمنبع

در پایان روز، سه نفری (مانند هر برخورد جنسی دیگر) با خطرات خاص خود و حتی پاداش های بیشتر همراه است که می تواند به کاوش و درک بهتر تمایلات جنسی و رابطه شما منجر شود. اگر احساس می کنید که آماده هستید که انگشت پای خود را وارد رابطه جنسی گروهی یا غیرتک همسری کنید، بگذارید این نشانه شما برای شیرجه رفتن در ابتدا باشد!

«شما کمی به یک کالا تبدیل می شوید. سالی، 26 ساله، می‌گوید: «اگر به آن مانند یک بازار فکر می‌کنید، به‌ویژه برای زنان، تقاضای بسیار زیادی وجود دارد.» «فکر می‌کنم سومین نفر بودن در فانتزی دیگران باعث می‌شود که احساس کنید با شما بازی می‌کنند. ”

یکی از دوستان اخیراً به من گفت: “من نمی دانم اگر پرسیدن آنقدر سخت نبود چند نفر سه نفری می کردند.” حق با اوست: سه نفری ریسک بالایی دارد، پاداش بالایی دارد و ترس از اینکه در صورت پیشنهاد فرد اشتباه چه اتفاقی می‌افتد (از کمی ناهنجاری تا احتمال خراب کردن یک رابطه) می‌تواند یک عامل بازدارنده موثر باشد. اما این باعث نمی‌شود – و نباید! – مردم را از تعقیب داستان‌های ménage à trois باز دارد.

اکنون که اصول اولیه را درک کرده اید، به یاد داشته باشید: پیدا کردن فرد مناسب ممکن است زمان بر باشد. افرادی که به آنها علاقه دارید ممکن است به دلایل متعددی از کار افتاده نباشند و شما هیچ کاری با آن نداشته باشید.

گفته می‌شود، از زوج‌های غیردگرباش در کلوپ‌های جنسی و رویدادهای سوینگرز استقبال می‌شود. (برخی از باشگاه های جنسی معروف عبارتند از SNCTM و هاسیندا. هر دو فقط برای اعضا هستند و متقاضیان یک فرآیند بررسی کامل را طی می‌کنند، بنابراین ایمنی اولویت اصلی است.) فنچر پیشنهاد می‌کند که با طرز فکر لذت بردن از شب وارد شوید و برای یافتن کسی فشار زیادی به خود وارد نکنید. او می گوید: «شما برای خرید نمی روید. فقط ببینید شب شما را به کجا می برد!

اگر سیگنال‌ها واضح هستند، فنچر توصیه می‌کند که رویکرد را ساده نگه دارید. “فقط به شما بگویم که من این حال و هوا را احساس می کنم، و من به آن میل دارم” بدون اعمال استرس بیش از حد ساده است. یکی دیگر از رویکردهای رسمی‌تر می‌تواند این باشد: «آیا می‌خواهی به من و شریکم در یک سه نفره بپیوندی؟ مطلقاً هیچ فشاری وجود ندارد، اما ما فکر می‌کنیم که اگر از کار افتاده باشید، می‌تواند زمان سرگرم‌کننده‌ای باشد.» اگر آنها به آن علاقه ندارند، فقط آن را رها کنید و ادامه دهید. اما اگر هستند؟ ماموریت انجام شد.

به برنامه ها بروید

“رد کردن بدترین چیز در جهان نیست!” فنچر می گوید. ما باید بله و نه های خود را بپذیریم. اگر یک نه دریافت کنید، همه فقط کمی احساس ناخوشایندی می کنند، اما از اینکه شخص دیگری فکر می کند آنها واقعاً داغ هستند، تعریف می کنند.

بیشتر افراد سه نفری ترجیح می‌دهند که شخص سوم خود یک آشنا باشد، کسی که در حلقه اجتماعی خود شما را به خوبی می‌شناسید، اما نه به اندازه‌ای که یک پیشنهاد باعث عجیب شدن چیزها شود. آیا شما و همسرتان هر دو علاقه مند به بازی با این شخص هستید؟ و اگر چنین است، آیا به شما نشانه ای داده اند که به شما نیز علاقه دارند؟

با در نظر گرفتن این موضوع، برخی از افراد آشنایان را برای راحتی بسیار نزدیک می یابند و از جستجوی غریبه ها در برنامه های دوستیابی برای تکمیل سه گانه خود احساس خوبی ندارند. همانطور که با هر برنامه دوستیابی ارتباط برقرار می کنید، هوشمند باشید. به یاد داشته باشید: با داشتن رابطه جنسی عالی، مسئولیت بزرگی به وجود می آید! مهم است که قبل از مشغول شدن در مورد مرزها و بیماری های مقاربتی صحبت کنید. تامپسون توصیه می‌کند «برای بحث، برقراری ارتباط، صحبت در مورد مرزها، چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی غیرقابل قبول است، وقت بگذارید.» این برای هر شریک جنسی صدق می‌کند، چه آن‌ها یک بار ارتباط برقرار کنند و چه کسی که با او قرار ملاقات دارید.

در بیشتر موارد، برقراری رابطه با کسی که خیلی خوب می‌شناسید، مانند یک دوست یا همکار، می‌تواند پویایی شما را به هم بزند و بر روابط شما تأثیر منفی بگذارد. اورنلا، 23 ساله، از چندین بار سه نفری با یک دوست از دانشگاه لذت برده است، چه در مجرد بودن و چه با شریک زندگی خود، اما او هشدار می دهد که با افرادی که بیش از حد در زندگی شما جا افتاده اند نخوابید. او می گوید: «داشتن کسی که به او اعتماد داشتم واقعاً خوب بود، اما او آنقدر صمیمی نبود که همه چیزهایی را که با هم ساخته بودیم خراب کند.

در نقطه مقابل این طیف، یک خطر ایمنی بسیار واقعی وجود دارد که با دعوت از یک غریبه کاملاً به اتاق خواب همراه است. «وقتی شخص سومی کاملاً ناشناخته را درگیر می‌کنید، پیشینه STI او را نمی‌دانید. شما نمی دانید که آیا این افراد چنین خواهند کرد [try to] تامپسون می گوید.

سالی از پیشروی ناشی از استفاده از Feeld قدردانی می کند. او می‌گوید: «طراحی برنامه شما را تشویق می‌کند تا در مورد علایق خود بسیار پیشرو باشید. اگرچه این لزوماً باعث ایجاد اعتماد بیشتر نمی شود، حداقل شفافیت بیشتری وجود دارد و شما می توانید از این طریق تصمیمات آگاهانه تری بگیرید.»

Meet People IRL

فانچر می‌گوید: «به دنبال سومی مانند هر شریک دیگری رفتار کنید، که انسانی است که می‌توانید زمان و تجربه‌ای را با او به اشتراک بگذارید. شاید فقط از گفتن اینکه به دنبال شریکی برای سه نفری هستید، منشعب می شود و شامل سرگرمی ها و علایقی می شود که برای طرف مقابل صفحه نمایش جذاب باشد. «فرض کنید که طرف مقابل، انسانی است که نیازها و خواسته‌های پیچیده‌ای دارد و به دنبال خواسته شدن است»، زیرا چنین هستند.