چگونه پس از طوفان فیونا به پورتوریکو کمک کنیم؟

این بار طوفان فیونا باعث قطع برق میلیون ها نفر در سراسر جزیره شده است. طوفان آخر این هفته پورتوریکو را به عنوان طوفان رده 1 با بادهای پایدار با سرعت 90 مایل در ساعت در CNNو همچنان به باریدن باران ادامه می دهد، حتی زمانی که از اقیانوس اطلس و جمهوری دومینیکن عبور می کند. تا 22 اینچ باران در این جزیره باریده است که باعث سیل های تهدید کننده زندگی شده است و حتی با دور شدن طوفان ممکن است تا 15 اینچ همچنان ببارد.

از وب سایت آنها در اینجا دیدن کنید

آشپزخانه مرکزی جهانی

این سازمان که توسط رهبران تجاری پورتوریکویی بخشی از دیاسپورای ایالات متحده راه اندازی شده است، 100 درصد از کمک های مالی خود را برای ارائه کمک های بشردوستانه متمرکز بر غذا و کشاورزی، آب پاک و انرژی های تجدید پذیر استفاده می کند. آنها اکنون در حال پذیرش کمک های مالی برای کمک های بلایا هستند.

این غیر انتفاعی مستقر در سان خوان برنامه امداد و بازیابی UNIDOS در بلایای طبیعی را اجرا می کند که به دنبال برآورده کردن نیازهای خانواده ها در پورتوریکو است. پیش از این، پس از طوفان ماریا، آنها منابعی را در اختیار کشاورزان و ماهیگیران محلی قرار دادند. آنها همچنین برنامه های اهدایی از ایالات متحده به جزیره را به منظور توزیع میلیون ها پوند غذا، آب و سایر مایحتاج اولیه بین افراد آسیب دیده از طوفان هماهنگ کردند.

از وب سایت آنها در اینجا دیدن کنید

بر اساس گزارش ها در حال حاضر یک مورد مرگ شناخته شده است نیویورک تایمز، اگرچه ممکن است هنوز برای دانستن دامنه کامل آسیب خیلی زود باشد.

Taller Salud یک سازمان فمینیستی مستقر در پورتوریکو است. آنها در حال حاضر کمک های مالی را می پذیرند که برای خرید لوازم بسیار مورد نیاز برای افراد نیازمند، مانند فیلترهای آب، غذاهای فاسد نشدنی، فانوس های خورشیدی و لوازم بهداشتی مصرف می شود.

فرماندار پدرو پیرلوئیسی گفت: «در بسیاری از مناطقی که هرگز سیل ندیده‌اند، تجمع بی‌سابقه‌ای از آب رخ داده است. “در واقع، در بسیاری از مناطق این بزرگتر از آنچه در طول طوفان ماریا دیدیم بود.”

World Central Kitchen برای تهیه غذا و وعده های غذایی به طور مستقیم برای کسانی که از بحران های انسانی یا آب و هوایی رنج می برند کار می کند. در توییتر، این سازمان اعلام کرد که آنها در حال حاضر تیم هایی در پورتوریکو و جمهوری دومینیکن در زمین دارند که “آماده پاسخگویی به هر صورت که لازم است.”

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

فدراسیون اسپانیایی

پورتوریکو بار دیگر درست پس از پنج سالگرد طوفان ماریا با طوفان فاجعه بار دیگری روبرو می شود.

از وب سایت آنها در اینجا دیدن کنید

PRPX

در زیر، سازمان‌ها و جمع‌آوری‌کننده‌های کمک مالی را فهرست کرده‌ایم که تلاش‌های خود را بر بهبودی و کمک به مردم پورتوریکو متمرکز کرده‌اند.


سالود بلندتر

از وب سایت آنها در اینجا دیدن کنید