چگونه ویلیام و کیت از هری و مگان می خواهند که شکاف سلطنتی را برطرف کنند

ویندسور، انگلستان 10 سپتامبر کاترین، شاهزاده خانم ولز، شاهزاده ویلیام، شاهزاده ولز، شاهزاده هری، دوک سارابطه، و مگان، دوشس سارابطه برای جمعیت در پیاده‌روی طولانی در قلعه ویندزور در 10 سپتامبر 2022 در ویندزور، موج می‌زنند. جمعیت جمع شده اند و در دروازه های قلعه ویندزور به ملکه الیزابت دوم ادای احترام می کنند که در 8 سپتامبر 2022 در قلعه بالمورال درگذشت عکس توسط کریس جکسون wpa poolgetty images

یکی از اعضای خانواده سلطنتی راه حلی برای رفع شکاف شاهزاده هری و مگان مارکل با بقیه اعضای خانواده سلطنتی ارائه کرده است – یا به هر حال اولین قدم برای آن.

ظاهراً اتحاد عمومی Fab Four ایده ویل بوده است، اما یک منبع سلطنتی پس از این تجمع فاش کرد که تصمیم برای حضور هری و مگان برای شاهزاده جدید ولز آسان نبود.

کریس جکسونگتی ایماژ

“در پایان، [William] انتخاب شده است [invite them] یک منبع سلطنتی گفت، زیرا بین همه آنها توافق شده بود که این کار بسیار مناسب است ما هفتگی. “با وجود تمام اختلافات آنها در گذشته، که بسیاری از آنها هنوز پابرجا هستند، این همان چیزی بود که ملکه می خواست و ویلیام به خوبی می دانست که وقت آن نیست که کینه را حفظ کند یا از برادرش فاصله بگیرد. در یک جبهه متحد و به خاطر او و همچنین به خاطر کل سلطنت و مردمی که او در طول سلطنت خود به طور خستگی ناپذیر خدمت می کرد، ادای احترام کنند.”

مطابق با خورشیدلحظه بزرگی که خصومت سلطنتی سارابطه را تثبیت کرد، مصاحبه این زوج با اپرا وینفری بود که طبق گزارش ها، شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون احساس کردند “از یک خط عبور کرده اند.” یک منبع سلطنتی توضیح داد و قبل از اینکه ویل و کیت بتوانند روند بهبود رابطه خود با هری و مگان را آغاز کنند، فکر می کنند “کسی باید انگیزه های پشت این مصاحبه را تصدیق کند”.

این چای سلطنتی ناشناس در پی چیزی است که بسیاری از طرفداران سلطنتی آن را اولین گام به سوی ویل و هری برای ترمیم پیوند خود می‌دانستند، زمانی که برادران و همسرانشان با هم در ویندزور به استقبال خیرخواهان و عزاداران پس از مرگ ملکه رفتند.

این منبع گفت: “آنها احساس می کنند باید پولادین باشند تا پیامی ارسال کنند که نمی توان این مطالب بسیار ناراحت کننده را بدون عواقب بیان کرد.” تلگراف.

بنابراین، ظاهراً شکاف سلطنتی هنوز بسیار یک چیز است.منبع