چگونه نبیله سید، یک تازه وارد ژنرال Z، کرسی جمهوری خواهان را در ایلینوی تسخیر کرد

صرف نظر از سن، همه شک دارند.

حتی هیجان انگیزتر، اعضای ژنرال Z در واقع به سمت منصب انتخاب شدند. اکنون یک آریاناتور در کنگره وجود دارد! و در میان کسانی که موج می زند، نبیله سید، سازمان دهنده 23 ساله دموکرات و زن مسلمان آمریکایی است که توانست یک رئیس جمهوری خواه را در منطقه عمدتاً سفیدپوست و حومه ای 51 ایلینوی شکست دهد. شما ممکن است تاپیک توییتر او را دیده باشید در مورد ساکت کردن مخالفان او، آخر هفته گذشته در فضای مجازی پخش شد. هنگامی که او رسماً در ماه ژانویه در مجمع عمومی سوگند یاد کرد، یکی از جوان ترین اعضای آن خواهد بود و به دموکرات های ایلینوی کمک می کند تا اکثریت خود را حفظ کنند.

خیلی ها از من می پرسند خانه به خانه با حجاب چه حالی دارد؟ و گاهی فکر می کنم که آیا مردم می توانند بگویند که من حجاب دارم؟ [laughs]، زیرا لحظاتی که مردم از حجاب یا هویت من صحبت می کنند بسیار اندک است. برخی از مردم ممکن است آن را به عنوان یک مانع یا یک مسئولیت ببینند، اما حقیقتاً، هیچ یک از اینها درست نیست.

داشتن چنین اعتقادی از جانب کسی – این یکی از فشارهای اولیه بود که حتی برای اینکه در انتخابات شرکت کنم به آن نیاز داشتم. او مدام آن را فشار می داد، مدام می پرسید و من شروع به شنیدن از افراد دیگر کردم. مامانم می‌گفت: «اگر تو فرار نکنی، چه کسی در شهر ما بدود؟ چه زمانی این فرصت را خواهیم داشت که رهبری مؤثرتر، نمایندگی های متنوع تر به دست آوریم؟» البته، ممکن است کمی آن را حذف کرده باشم، زیرا در پایان روز، او فقط مامان من است [laughs]اما فکر می‌کنم حمایت خانواده‌ام خیلی زود برای تصمیم‌گیری من بسیار مهم بود.

آیا به عنوان یک جوان و یک تازه وارد سیاسی احساس می کردید که باید بر تردیدها غلبه کنید؟

والدین من در دهه 1980 به ایلینوی مهاجرت کردند. آنها از حیدرآباد هند آمدند، من و برادرم را داشتند و در حومه شهر مستقر شدند. من تمام عمرم را در پالاتین، ایلینوی زندگی کرده ام، به جز رفتن به دانشگاه. من در مدارس دولتی آنجا درس خواندم، در آن جامعه بزرگ شدم و هنوز هم درگیر مسجد محلم هستم.

این چیزی است که من را در سیاست آزار می دهد – وقتی مردم می گویند، “اوه، این گروه رای نمی دهد، ما فقط آنها را نادیده می گیریم.” نه، ما نمی توانیم آنها را نادیده بگیریم. ما باید به آنها دلیلی برای حضور پیدا کنیم و باید با جوانان ارتباط برقرار کنیم. و بسیاری از جوانان در این انتخابات قبلی شرکت کردند، بنابراین من امیدوارم که این لفاظی ها از بین برود.

منبع

برخی از کلیشه‌ها و سوگیری‌ها وجود دارد که با توجه به همه هویت‌های منحصربه‌فرد من، مجبور بودیم بر آنها غلبه کنیم، اما فکر می‌کنم گاهی اوقات، این چیزها برای منصرف کردن نامزدها از نامزدی در مناطقی استفاده می‌شود که لزوماً شبیه آنها نیستند. هرگز منطقه ای جوان، مسلمان و اکثریت هندی-آمریکایی وجود نخواهد داشت. این اتفاق نمی افتد، بنابراین شما نباید از آن به عنوان دلیلی برای منصرف کردن کسی از دویدن استفاده کنید.

موضوع شماره یک که مشتاق کار روی آن هستید چیست؟

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

در طول کمپین، اعتماد من به جوان بودن و نگاه کردن به آن به عنوان یک دارایی و نه یک مانع، افزایش یافته است. من به ژنرال Z بسیار افتخار می کنم، بسیار مفتخرم که بخشی از نسلی هستم که بسیار هیجان زده و درگیر سیاست هستند و واقعاً به آن اهمیت می دهند. نحوه رای دادن نسل ما منعکس کننده آن است.

شما توانستید یک رئیس جمهوری خواه را شکست دهید – این باور نکردنی است! رویکرد شما به کمپین چگونه بود؟ استراتژی شما چه بود؟ چطوری اینو کشیدی؟

من شخصاً بیش از 20000 در را زدم. تیم ما دو برابر این مقدار را زد، در کل 55000 در بود.2

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

من فکر می کنم برای هر گروهی، چه جوانان و چه رنگین پوستان، مهم است که در روند سیاسی کنار گذاشته نشوند. این بسیار اشتباه است که افراد سیاسی یک گروه کامل از مردم را نادیده بگیرند و آنها را به عنوان تنبل یا نامزد نکنند.

پیشگیری از خشونت اسلحه در آن بالا است. اولین تمرین تیراندازی فعال که به خوبی به یاد دارم مربوط به زمانی است که در کلاس سوم بودم. حالا وقتی در را می زنم، از والدین می شنوم و بچه هایشان در حال انجام تمرینات تیراندازی فعال در مهدکودک هستند. برای من مهم است که ما قوانینی را ارائه کنیم که به ترویج اصلاحات عقل سلیم ادامه دهد.

گاهی اوقات وقتی دم در حاضر می‌شدم، یکی از من سنم را می‌پرسید – زمانی 22 ساله بودم، حالا 23 ساله هستم. اگرچه ممکن است کمی تردید کرده باشم یا کمی عصبی شده باشم، اما پاسخ‌های آنها این بود: «اوه. من خیلی هیجان‌زده هستم، دیدن شخصی به این جوانی در آستانم بسیار جالب است.» من پنج بالا می گیرم. این یک برخورد بسیار بامزه با بسیاری از افراد مسن‌تر بود که از افزایش قدرت رهبری جوان هیجان زده بودند.

1. این دوست در نهایت مدیر کمپین سید، آنوشا توتاکورا 24 ساله شد.

ما در مورد کوتاه‌تر کردن مکالمه یا تنظیم کردن مکالمه به روشی خاص از مردم مشاوره می‌گرفتیم، اما به آنچه می‌دانستیم و احساس می‌کردیم کار می‌کند وفادار می‌ماندیم و آن گوش دادن واقعی به مردم و پاسخ به نگرانی‌های آنها بود.

شما شخصا چند در زدید؟

آیا تصورات نادرستی در مورد نسل شما وجود دارد یا چیزی که دوست دارید مردم در مورد نحوه تعامل شما با سیاست بفهمند؟

در عین حال، احساس می‌کردم که رهبری سیاسی به اندازه کافی به جامعه اطلاع رسانی نکرده است. من فکر نمی کردم ارزش های اساسی ما به اندازه کافی بیان شود، مانند محافظت از مراقبت های بهداشت باروری زنان، اذعان به اینکه خشونت با اسلحه یک اپیدمی در کشور ما است و مایل به بررسی راه حل های عقلانی … مانند گفتن اینکه سلاح های تهاجمی به سبک نظامی هستند. متعلق به جامعه ما نیست

و چه شد که تصمیم گرفتید کاندید شوید؟

در پایان روز، مبارزات انتخاباتی ما به اصول اساسی کار برای برقراری ارتباط واقعی با مردم و ملاقات با آنها در جایی که هستند خلاصه شد.

من نمی‌خواهم مانعی ایجاد کنم. کریس، شما دو نفر برای مدت طولانی با هم کار کرده اید، درست است؟

2. این سردبیر 34 ساله فقط از خواندن این مطلب خسته شده است.

شما اشاره کردید موضوع توییتر ویروسی شما ممکن است برخی از افراد در مورد اینکه رای دهندگان سفیدپوست حومه شهر چه نوع نامزدی را انتخاب می کنند، از قبل تصوراتی داشته باشند. آیا احساس می کردید که باید بر تعصبات مردم غلبه کنید در حالی که مشغول تبلیغات بودید؟ آیا در مورد آنچه رای دهندگان در ناحیه شما به دنبال چه چیزی بودند به دست آوردید؟

از بسیاری جهات، میان ترم 2022 خبر از ورود واقعی ژنرال Z به صحنه سیاسی داد. 27 درصد تخمین زده می شود بر اساس تجزیه و تحلیل داده‌های نظرسنجی‌های زودهنگام، از میان افراد ۱۸ تا ۲۹ ساله در انتخابات امسال رای دادند که در میان دوره‌ای ۲۰۱۸ تنها پس از مشارکت آنها (۳۱ درصد) در رتبه دوم قرار دارد. این نمایش قوی (بله، آه، حتی اگر کمتر از یک سوم از جوانان 18 تا 29 ساله واجد شرایط امسال وظیفه مدنی خود را انجام دادند، هنوز هم قوی تلقی می شود) به خاموش کردن تأثیر یک “موج قرمز” پیش بینی شده کمک کرد و باعث شد همه تفاوت در مسابقات تنگ در میشیگان و ویسکانسین

ایده اولیه من این بود که به شخص دیگری در کمپین آنها کمک کنم، زیرا من نسبتاً جوان هستم. اما دوستم می‌گفت: «چرا کاندید نمی‌شوی نبیله؟ چرا سراغش نمی‌روی؟» و این اولین باری بود که کسی واقعاً به من گفت که به شکلی بسیار جدی نامزد انتخابات شوم.1

اینجا، او می گوید جهان شهری چرا او تنها یک سال پس از فارغ التحصیلی از کالج تصمیم به کاندیداتوری گرفت، کوبیدن 20000 در با حجاب چگونه بود و چگونه توانست این پیروزی پیشگامانه را به دست آورد.

کمی از خودتان و ارتباطتان با محله زادگاهتان بگویید.