چگونه می توانید به هی جین کمک کنید تا به اطلاعات نادرست سقط جنین پایان دهد؟

اطلاعات غلط یکی از بزرگترین دشمنان ما در این پست است.قلیه عصر. از سیاستمداران دستور کار گرفته تا سازمان دهندگان ضدانتخاب، برخی از شخصیت های عمومی (و گاهی اوقات مردم عادی نیز) از پلتفرم های خود برای انتشار اطلاعات نادرست در مورد سقط جنین و مراقبت های بهداشتی باروری استفاده می کنند. (اگر نمی دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنم، فقط ما را بررسی کنید #پروژه سقط جنین.) ترس افکنی همراه با سانسور اطلاعات پزشکی دقیق حتی باعث ایجاد تردید در مورد بی خطر بودن داروهای سقط جنین در خانه شده است.

این تنها برنامه هی جین برای مقابله با تبلیغات ضد انتخاب نیست. کلینیک مجازی نیز دلار خود را با دهان خود می گذارد. برای تشویق مردم به پیوستن به این شبکه و جشن گرفتن روز جهانی سقط جنین ایمنی، هی جین به ازای هر پست مجدد در 28 سپتامبر که @heyjanehealth را برچسب گذاری می کند، یک دلار اهدا می کند. تمام کمک های مالی به ارائه دهندگان قابل توجه سقط جنین هی جین از جمله: عدالت باروری ACCESS، صندوق سقط جنین شیکاگو، حامیان کبالت، افزایش زنان بومی، صندوق دسترسی به سقط جنین شمال غربی، و صندوق غربی اهدا خواهد شد.

شبکه Un-Whisper یک ابتکار رایگان و در تمام طول سال است که برای بهبود دسترسی به سقط جنین با ارائه حقایق دقیق به اعضای خود طراحی شده است، به این امید که دوستان و خانواده‌ها به جای رسانه‌های اجتماعی یا گوگل، برای مشاوره سقط جنین به یکدیگر مراجعه کنند. پس از پیوستن به شبکه، اعضا یک جعبه ابزار مجازی ماهانه با موارد زیر دریافت خواهند کرد:

  • مروری یک صفحه ای از سوالات متداول در مورد داروهای سقط جنین.
  • اینفوگرافیک ها و مطالب اجتماعی قابل اشتراک گذاری که رایج ترین حقایق نادرست در مورد سقط جنین را بیان می کند.
  • برچسب ها، پوسترها و سایر دارایی های اجتماعی برای کمک به افزایش آگاهی از این برنامه.
  • نشان تأیید شده برای نشان دادن اینکه شما منبع اطلاعات دقیق سقط جنین هستید.

    کنت نیشیموراگتی ایماژ

این هفته، وارد IG خود شوید و به حساب Hey Jane بروید. یک کلیک ساده می تواند فقط به یک نفر در این پست وحشتناک و گیج کننده کمک کند.قلیه جهان و سلام، اگر وقت (و بودجه) برای انجام فعالیت های بیشتر برای سقط جنین دارید، برخی از کالاهای هی جین را بخرید. تمام درآمد حاصل از فروشگاه کالا به ارائه دهندگان سقط جنین در بالا اهدا خواهد شد. (به‌علاوه، آیا اشاره کرده‌ایم که هی جین در تاریخ 28 سپتامبر یک کالای با نسخه محدود منتشر می‌کند؟ 👀 Exclusive sh!t.)

به گفته هی جین، یک کلینیک مجازی که از در دسترس بودن و مقرون به صرفه بودن حمایت می کند، این تبلیغات ضدانتخاب مقصر این آمار نگران کننده اخیر است: از هر 4 آمریکایی 1 نفر نگران ایمنی قرص های سقط جنین است، علیرغم اینکه داروها از سال 2000 مورد تایید FDA قرار گرفته است. مراقبت باروری

دادگاه عالی به پرونده سقط جنین می سی سی پی رسیدگی می کند

حقیقت این است که یک جستجوی ساده در گوگل دیگر از شما در برابر اطلاعات غلط ضد سقط جنین محافظت نمی کند. و دقیقاً به همین دلیل است که هی جین با معرفی “شبکه Un-Whisper” از امروز، 28 سپتامبر – که اتفاقاً روز جهانی سقط جنین ایمنی است، اوضاع را به دست خود می گیرد.

برای شبکه Un-Whisper در heyjane.co/take-action ثبت نام کنید.

ما نتوانستیم جلوی واژگونی SCOTUS را بگیریم قلیهاما کاری که اکنون انجام می دهیم – جلوگیری از انتشار اطلاعات نادرست و ایجاد ترس – مهم است. دیویس می گوید: «از هر 4 بزرگسال فقط 1 نفر می داند که قرص های سقط جنین وجود دارد. “[Hey Jane’s] هدف این است که مردم را با اطلاعاتی که نیاز دارند تجهیز کنیم تا با اطمینان منبعی برای جوامع خود باشند، به طوری که بتوانیم این تعداد را تا 4 در 4 برسانیم.

منبع

حامیان ما همیشه از ما می پرسند: برای کمک به گسترش دسترسی به سقط جنین چه کاری می توانم انجام دهم؟ ربکا دیویس، سخنگوی هی جین می گوید. “در پست-قلیه در دنیا، انجام اقدام ممکن است طاقت فرسا به نظر برسد – اما ما متوجه شدیم که در واقع یک راه بسیار تأثیرگذار برای مردم وجود دارد که این کار را انجام دهند، با این که منبع قابل اعتمادی برای جامعه خود باشند.