چگونه «مثلث غم» را تماشا کنیم

زیر عرشه ملاقات می کند تایتانیک ملاقات می کند نیلوفر سفید، یعنی مثلث غم. این کمدی سیاه طنز برای اولین بار در جشنواره فیلم کن امسال به نمایش درآمد، جایی که برنده نخل طلا شد و هشت دقیقه تشویق ایستاده – ارز اصلی جشنواره های فیلم – را برانگیخت. برای قرار دادن آن در چارچوب، الویس 12 دقیقه ایستاده در کن مورد تشویق قرار گرفت، مراسم آتی کالین فارل بانشی های اینشیرین مورد تشویق 13 دقیقه ای قرار گرفت و نگران نباش عزیزم با تشویق 4 دقیقه ای.

مثلث غم وودی هارلسون، هریس دیکینسون و چارلبی دین در آخرین نقش سینمایی خود به ایفای نقش پرداخته اند. نویسنده و کارگردان فیلم، روبن اوستلوند، یک فیلمساز سوئدی است که برای هر فیلمی که ساخته است، تحسین منتقدان (و جوایزی مشابه) را دریافت کرده است. قبل از برداشتن دوربین، او در پیست‌های اسکی مختلف در کوه‌های آلپ سوئیس کار می‌کرد، بنابراین چیزی به ما می‌گوید که او به‌خوبی در روان رنجوری افراد فوق‌ثروتمند آشناست.

«مثلث غم» درباره چیست؟

اکنون بلیط ها را دریافت کنیدمنبع

برای هر کسی که مشتاق سوار شدن به دریاهای آزاد است، مثلث غم در 7 اکتبر در سینماهای منتخب پخش می شود.

عنوان فرانسوی این فیلم، بدون فیلتر، به “بدون فیلتر” ترجمه می شود، بنابراین ممکن است کمی درباره آنچه در اینجا می گذرد روشن شود. یایا (دین) و کارل (دیکنسون)، یک زوج مدل مشهور، در کنار یک الیگارشی روسی، یک دلال اسلحه و دیگر شخصیت‌های بزوسیایی، دعوت می‌شوند تا سوار یک سفر دریایی مجلل برای ثروتمندان فوق‌العاده شوند. درست زمانی که ثروتمندترین‌های ما در قایق تفریحی عظیم خود مستقر می‌شوند، زیر نور خورشید یونان آرام می‌گیرند و کارکنان را هر سه ثانیه یک‌بار احضار می‌کنند، طوفانی به راه می‌افتد و بر رژه‌های یک درصدی می‌بارد و از آنجا، هرج و مرج فرو می‌آید.

این فیلم طنزی از ثروت، طبقه و امتیاز است. در مورد عنوان، مثلث مورد بحث در واقع اشاره ای به اصطلاح جراحی پلاستیک است که برای توصیف چین و چروک بین ابروها (اغلب با یک یا دو بوتاکس برطرف می شود) استفاده می شود. کل فیلم، از بالا تا پایین، بیرون زدگی طبقه گرایی و «ظاهر به عنوان سرمایه» است.

به دنبال موفقیت از نیلوفر سفیدواضح است که تماشاگران تشنه چیزهای بیشتری هستند و به دنبال «خوردن ثروتمندان» نیستند، بلکه به دنبال بلعیدن آنها هستند.

چگونه «مثلث غم» را تماشا کنیم

برای دیدن این فیلم، باید به جایی بروید که یک درصد آن هرگز نمی‌رود—سینمای محلی شما. هنوز هیچ خبری در مورد تاریخ پخش این فیلم وجود ندارد، اما هر فیلم “فیلم-y” که در اواخر سال اکران می شود احتمالاً برای به رسمیت شناختن فصل جوایز تلاش می کند. مثلث غم تفاوتی ندارد این واقعیت همراه با بیت «سینماهای انتخابی» به ما می گوید که این فیلم احتمالاً تا پایان سال قابل پخش خواهد بود.