چگونه ماه کامل برداشت در ماهی ها بر شما از نظر نجومی تأثیر می گذارد

این ماه برداشت 17 درجه و 41 دقیقه از ماهی ها با نپتون چند صندلی بیشتر در 24 درجه است. در مقابل آنها نور دیگری (به مراتب بزرگتر) یعنی خورشید، در همان درجات در سنبله قرار دارد. سپس ما ناهید را داریم – نه کاملاً پیوسته اما مطمئناً بخشی از داستان. همانطور که در طالع بینی کلاسیک، زهره “زیر پرتوهای خورشید” در نظر گرفته می شود. در حال حاضر در حال کاهش است. به گفته آریل گاتمن، مبتکر و کاشف نقطه ستاره معروف زهره، در ماه اکتبر، با این حال، برای پیوند بسیار ویژه ای که برای 150 سال اتفاق نیفتاده است، با خورشید در ترازو می پیوندد. (من بیشتر توضیح خواهم داد، اما صادقانه بگویم، تحقیقات و نوشته‌های گسترده گاتمن چنان نگاه جامعی به این رویداد نجومی ارائه می‌کند که فشرده کردن آن ممکن است به این موضوع آسیب برساند، بنابراین در عوض از شما می‌خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت او دیدن کنید.)منبع

این نام ماه در بسیاری از فرهنگ ها در سراسر جهان استفاده شده است، با timeanddate.com بیان می کند که “ماه برداشت در اوایل دهه 700 در هر دو زبان آنگلوساکسون و آلمان بالا آلمانی قدیمی ثبت شد.” برای من، این نام یادآوری دوست داشتنی است که قبل از برق، ماه کامل نورترین نوری بود که انسان ها در شب می توانستند داشته باشند. و با آن، بیایید به چگونگی تأثیر این ماه کامل روی ما بپردازیم.

ماه کامل ماه سپتامبر 2022

از آنجایی که انسان های ماقبل تاریخ در شب نور دیگری به جز ماه نداشتند، مطمئناً می توانم تصور کنم که چگونه یک بار در ماه، در ماه کامل (و چند روز قبل و بعد از آن) مردم اولیه از این نور درخشان بزرگ در آسمان برای ایجاد نور جدید استفاده می کردند. چیزها، داستان بگویید و ایده ها را به اشتراک بگذارید. (برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مطالعه، من قطعا خواندن را توصیه می کنم خون، نان و گل سرخ: چگونه قاعدگی جهان را خلق کرد.) اهمیت ماه کامل در DNA اجدادی و حافظه جمعی ما وجود دارد. وقتی به ماه کامل خیره می شوید چه می بینید؟ گاهی اوقات، احساس می‌کنم تحت تأثیر آن قرار می‌گیرم، انگار هر لحظه می‌تواند مرا به آسمان بکشاند.

روز شنبه، 10 سپتامبر، ساعت 5:59 صبح (ET)، ماه کامل در ماهی حوت خواهد بود. مانند ابرماه توت فرنگی در ماه اوت، عنوان ماه برداشت یک اصطلاح نجومی نیست. این رویداد خاص قمری به دلیل نزدیکی آن به اعتدال پاییزی که معمولاً در حدود 22 یا 23 سپتامبر است، نام مستعار دارد. سالنامه کشاورز. در ادامه خاطرنشان می‌شود که طلوع ماه کمی پس از غروب خورشید برای چندین شب متوالی رخ می‌دهد، در نتیجه منجر به «انبوهی از نور مهتاب روشن در اوایل عصر می‌شود، که کمکی سنتی برای کشاورزان و خدمه‌ای بود که محصولات تابستانی خود را برداشت می‌کردند. ”

آیا هنوز برای آب و هوای ژاکت آماده هستید؟ چه با لباس بافتنی دنج برای پاییز آماده شوید، یک کار رنگ زنجبیل کاملاً جدید، یا یک سفر سیب‌چینی (یا هر سه!)، پاییز در راه است – و همراه با آن یک ماه کامل برداشت با شکوه و درخشان از راه می‌رسد.

ماهی ها آخرین علامت زودیاک هستند و به همین دلیل گفته می شود که درس های همه نشانه های دیگر را در درون خود نگه می دارد. (جای تعجب نیست که می توان به راحتی بر ماهی ها غلبه کرد!) یک ماهی از نظر روانی با همه و همه چیز ارتباط برقرار می کند، بنابراین یک ماه کامل در ماهی ها می تواند یک زمان فوق العاده حساس و احساسی باشد – و زمانی برای گوش کنید به شهود شما به یاد داشته باشید: ماه کامل روشن می شود. در حال حاضر چه چیزی برای شما روشن می شود؟ روحت کجاست؟ چه خوابی می بینید؟ این هفته زمانی را به این موضوع اختصاص دهید که در حال حاضر در کجا هستید و کجا می خواهید باشید. سعی کنید رویاهای خود را به محض بیدار شدن برای چند روز آینده بنویسید. ممکن است از مضامین یا الگوهایی که کشف می کنید شگفت زده شوید. (این یک تکنیک رؤیای شفاف نیز است که اغلب توصیه می شود، بنابراین اگر تا به حال احساس کرده اید که علاقه مند به کنترل داستان های ناخودآگاه خود هستید، شاید این زمان عالی برای کندوکاو در آن باشد.)

اثرات متضاد زهره و نپتون