چگونه شاه چارلز سنت های کریسمس خانواده سلطنتی را تغییر می دهد

ظرف چند هفته، خانواده سلطنتی برای جشن‌های سالانه کریسمس در ساندرینگام دور هم جمع می‌شوند – رویدادی سالانه که شامل پیاده‌روی بسیار آهسته با کلاه‌های فانتزی می‌شود.

جنی باند، خبرنگار سلطنتی بی‌بی‌سی می‌گوید خوب! مجله (از طریق ایمیل روزانه) که کریسمس با شاه چارلز نسبت به سال های گذشته “کمتر رسمی” و “کمتر بسته شده” خواهد بود. خب…این دقیقا یعنی چی؟

همانطور که باند گفت، “من مطمئن هستم که او چند روز قبل ضبط خواهد کرد و مطمئناً بازتابی در مورد از دست دادن آنها خواهد داشت.”

در سال‌های گذشته انتظار می‌رفت که اعضای خانواده سلطنتی از آنها پیروی کنند سخت گیرانه پروتکل در طول تعطیلات – تعظیم و خشم گنجانده شده است. اما ظاهراً چارلز می‌خواهد در سال 2022 حال و هوای آرام‌تری داشته باشد و حتی تصمیم گرفته است که همه را مجبور به تماشای سخنرانی او نکند. در عوض، چارلز سخنرانی سالانه به ملت را از قبل ضبط می کند و از خانواده اش می خواهد که روز خود را به یاد ملکه بگذرانند.

خانواده سلطنتی در روز کریسمس به کلیسا می روند

در حالی که برخی از سنت ها آشکارا در حال تغییر هستند، خانواده سلطنتی پیاده روی سنتی خود را در املاک ساندرینگام انجام می دهند و سپس برای یک وعده غذایی کریسمس به خانه باز می گردند. و از آنجایی که احتمالاً تعجب می کنید، مگان مارکل و شاهزاده هری بود برای شرکت در جمع خانوادگی دعوت شده است، اما انتظار نمی رود که این سفر را انجام دهند. که برخی کارشناسان فکر می کنند میتوانست (حداقل تا حدی) به این دلیل است که انتظار می‌رود فیلم‌های مستند نتفلیکس آن‌ها چند هفته قبل از کریسمس متوقف شوند. بیشتر در مورد آن در اینجا:منبع

کریس جکسونگتی ایماژ

در حالی که خانواده سلطنتی همیشه کریسمس را در ساندرینگهام می گذرانند (این یک سنت است!)، ظاهرا امسال کمی متفاوت خواهد بود. نه فقط به این دلیل که اولین بار است که پادشاه چارلز میزبانی می کند، بلکه به این دلیل که او در حال ایجاد برخی تغییرات اساسی است.