چگونه در سال 2022 4 قیطان را با قلب انجام دهیم

برس مسافرتی Raincry Detangle

مو: با همکاری Stasha Harris از Magic Fingers Studio
گریم: اشلی جانسون
فیلمبردار: Rob Mroczko
دستیار تولید: جی آگویر
کارگردان سری دیجیتال: تارا اوکانل

منبع Wet Brush Pro

2. اجازه ندهید موهایتان خشک شود. وقتی صحبت از محصولات مرطوب کننده شد، آیا می دانید برای نرم و سالم نگه داشتن موهای خود به چه چیز دیگری نیاز دارید؟ نرم کننده ترک در. یکی را بعد از شستن و قبل از سشوار کشیدن و حالت دادن به موهایتان برای حداکثر آبرسانی استفاده کنید.

4. سرمایه گذاری در یک کاپوت ابریشمی قابل تنظیم. IDK در مورد شما، اما وقتی نیمه‌شب از خواب بیدار می‌شوید و متوجه می‌شوید که کاپوت شما سر خورده است، دلخراش است. کلاه ابریشمی برای محافظت از موهای ما ساخته شده است، نه به ما خیانت کن! استفاده از یک کاپوت قابل تنظیم که بتوانید محکم آن را محکم کنید یک راه عالی برای نگه داشتن همه چیز در جای خود است.

ما کاملا عشق بافته های بخیه ما در اینجا در بند بالا. منظورم این است که نه تنها این استایل محافظ قدرت ماندگاری دارد (بافته های بخیه دوام شما را بین چهار تا شش هفته طول می کشد) و رشد مو را تشویق می کند، بلکه در انواع مختلفی مانند ظاهر خیره کننده این هفته وجود دارد. بافته کردن قسمت. طرح‌های قلب که بین قیطان‌ها و نان‌های مینی زیبا قرار گرفته‌اند، حال و هوای کاملی دارند. ساشا گریفین، استایلیست اهل نیوجرسی، متخصص ایجاد سبک هایی با طرح های قلبی شکل است، بنابراین جای تعجب نیست که کار او در قسمت امروز بی عیب و نقص است.

برس مسافرتی Raincry Detangle

Tangle Teezer The Original

3. مousse همه چیز است. اگر نمی‌خواهید بافت‌هایتان کدر و کدر شود، حتماً قبل از خواب، چند عدد موس را روی قیطان‌هایتان صاف کنید. صبح، با سبکی از خواب بیدار می شوید که به خوبی جدید است.

شانه شن کش میسون پیرسون

4 بخیه

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

Tangle Teezer The Original

1. ابتدا موهای خود را باز کنید. قبل از شروع بافتن، مهم است که موهای خود را به درستی آماده و باز کنید. استفاده از یک شانه یا برس بازکننده گره مو و یک اسپری یا کرم مرطوب کننده گره گشای مو به از بین بردن گره ها بدون ایجاد شکستگی غیر ضروری کمک می کند.