چگونه در حال حاضر به بازماندگان طوفان یان کمک کنیم

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: ما هرگز طوفانی به این بزرگی را ندیده‌ایم. آسوشیتدپرس. میزان آبی که در حال افزایش بوده و احتمالاً امروز حتی با گذشت طوفان همچنان افزایش خواهد یافت، اساساً یک رویداد سیل 500 ساله است.

مانند آشپزخانه مرکزی جهانی، فدراسیون اسپانیایی‌ها از زمان طوفان فیونا در پورتوریکو چکمه‌هایی روی زمین داشته است، اما اخیراً نیز به کار خود در جمهوری دومینیکن ادامه داده است. این سازمان از زمانی که طوفان ماریا این جزیره را پنج سال پیش ویران کرد به پورتوریکو کمک کرده است و به طور خستگی ناپذیری برای تامین و بازیابی منابع غذایی، مسکن، انرژی های تجدیدپذیر، مشاغل و موارد دیگر تلاش کرده است. در اینجا اهدا کنید.

مراقبت

بر اساس گزارش ها، در زمان وقوع اولین طوفان، بیش از 2.5 میلیون شهروند فلوریدی در سراسر ایالت بدون برق بودند. CNNو تاکنون حداقل 109 نفر کشته شده اند که 105 نفر در فلوریدا و چهار نفر در کارولینای شمالی هستند. بسیاری از ساکنان که جان سالم به در برده اند، با اندک تا هیچ چیز باقی مانده اند.

از زمانی که طوفان فیونا تقریباً دو هفته پیش فرود آمد، World Central Kitchen به پورتوریکو کمک کرده است. این سازمان غذای تازه و داغ را برای نیازمندان در سراسر جزیره و همچنین جمهوری دومینیکن، ترکز و کایکوس، برمودا، و نوا اسکوشیا، کانادا که همگی تحت تأثیر فیونا قرار گرفته‌اند، آماده و سرو می‌کند. کمک مالی بسیار آسان است و حتی می توانید از PayPal یا Venmo استفاده کنید.

فدراسیون اسپانیایی

تعاونی برای کمک و امداد در همه جا (CARE) به خانواده های فلوریدا در مورد نیازهای اولیه و فوری مانند غذا، آب و سرپناه کمک می کند. آنها همچنین به نیازمندان کمک نقدی اضطراری می کنند. در اینجا اهدا کنید.

کاروان امید

هر دلاری که به صندوق امداد و بازسازی PRxPR اهدا می شود به نیازمندان می رسد. تمرکز این گروه در درجه اول بر تامین آب پاک، غذا و منابع تجدیدپذیر است. تمام کمک های مالی برای کمک رسانی به طوفان با مشارکت سایر سازمان های محلی انجام می شود.

سپاه بین المللی پزشکی

سپاه بین‌المللی پزشکی، گروهی از اولین واکنش‌دهنده‌ها که در بلایای طبیعی، شیوع بیماری و بسیاری از موارد اضطراری دیگر کمک می‌کنند، در حال حاضر در فلوریدا در حال ارائه خدمات سرپایی به بازماندگان طوفان هستند. علاوه بر نیازهای جسمانی، این گروه همچنین غربالگری‌های روانی و روانی را برای بیماران انجام می‌دهد و محصولات ضروری امدادی مانند کیت‌های بهداشتی، آب آشامیدنی و لامپ‌های خورشیدی را ارائه می‌کند. در اینجا اهدا کنید.

بازسازی با هم

اعضای کاروان امید برای تامین غذا و سایر نیازهای بازماندگان به مناطق ویران شده سفر می کنند. کارگران پس از رسیدن به صحنه، نقاط توزیع را راه اندازی کردند تا شروع به رسیدگی به مردم کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و کمک مالی، به اینجا سر بزنید.

صندوق امداد و بازسازی PRxPR

طوفان ایان هفته گذشته جنوب غربی فلوریدا را درنوردید و مسیر تخریبی را در پی خود به جا گذاشت. خانه‌های سیل‌زده، کسب‌وکارهای ویران‌شده، قطع برق، و بادهایی با سرعت 150 مایل در ساعت، ایان را به یکی از بدترین طوفان‌هایی تبدیل کرد که تاکنون در ایالات متحده رخ داده است. اگرچه طوفان ایان در نهایت به یک طوفان استوایی کاهش یافت، اما همچنان راه خود را از طریق فلوریدا به سمت سواحل اقیانوس اطلس طی کرد و احتمالاً سایر ایالت ها را در طول مسیر تحت تأثیر قرار خواهد داد.

طوفان یان به سواحل غربی فلوریدا برخورد کرد

این سازمان که دارای شعبه هایی در تامپا، فلوریدا مرکزی و فلوریدا مرکزی شمالی است، در برخی از مناطق ویران شده این ایالت برای بازسازی خانه هایی که عمدتاً تحت تأثیر سیل قرار گرفته اند، مشغول به کار هستند. در اینجا اهدا کنید.منبع

جو رادلگتی ایماژ

از کمک نقدی گرفته تا تهیه غذا، و تحویل به تعمیر خانه‌ها، در اینجا تنها چند روش وجود دارد که می‌توانید به کسانی که از طوفان ایان جان سالم به در برده‌اند و به شدت نیازمند هستند کمک کنید.

صندوق فاجعه فلوریدا

پورتوریکو، کوبا و جمهوری دومینیکن نیز پس از تحمل طوفان فیونا حتی دو هفته قبل، تحت تأثیر طوفان قرار گرفتند.

فلوریدا یک صندوق امداد ایالتی دارد که می توانید به راحتی پیامک ارسال کنید تا کمک مالی کنید. فقط تلفن خود را بردارید و به 20222 پیام دهید “فاجعه”. ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، گفت: “یک کمک مالی یا وقت خود را اهدا کنید، اما چیزهای زیادی ارسال نکنید.” تامپا بی تایمز

آشپزخانه مرکزی جهانی