چگونه خود را سرپیچ درست کنیم

آه، پرتاب از بین همه چیزهای جنسی، این تعداد اندک در بین مواردی است که به طور گسترده مورد بحث قرار گرفته است. «سرقت زدن» یا همان «انزال زنانه» در راز و سردرگمی پوشانده شده است و دائماً سؤالاتی از قبیل: چگونه این کار را انجام می‌دهید؟ اگر قبلا این کار را انجام نداده اید، آیا تجربه ارگاسمیک یک عمر را از دست داده اید؟ همچنین، آیا حتی یک چیز واقعی است یا در واقع فقط ادرار کردن است؟ و اگر مدفوع نیست، به هر حال دمنوش چیست؟ واضح است که در اینجا چیزهای زیادی برای باز کردن وجود دارد. اما نگران نباشید، ما پاسخ هایی داریم.

حتی قبل از اینکه به آبپاشی فکر کنید، بدانید که آب بهترین دوست شما در اینجاست. برای هیدراته ماندن، هوارد پیشنهاد می‌کند که حداقل نصف وزن بدن خود را بر حسب اونس آب در روز بنوشید.

مربی و مشاور لذت، سیسیلیا ویلرو، MSW، تشویق می کند که زمان زیادی را صرف گرم کردن بدن خود با انواع مختلف لمس و احساسات کنید. بسته به فرد، ممکن است به ساعت‌ها آماده‌سازی و تحریک نیاز داشته باشد، که با پیام‌های رابطهی در اوایل روز شروع می‌شود و تا یک ماساژ آرامش‌بخش در عصر ادامه می‌یابد.» (بله، سلام، من را برای یک روز کامل ماساژ رابطهی ثبت نام کنید، لطفاً.)

و چه با خودتان بازی کنید یا با شریک زندگی خود، این ترکیب جادویی از لذت درونی و بیرونی اغلب با اسباب‌بازی‌ها به آسانی به دست می‌آید. ممکن است به نظر برسد که شما از یک اسباب بازی شبیه‌سازی جنسی دهانی روی کلیشه خود استفاده می‌کنید، در حالی که شریک زندگی شما به طور درونی مراقب امور است، یا اجازه می‌دهید یک اسباب‌بازی تحریک دوگانه همه‌چیز را به دست بگیرد. هوارد می گوید: «چیزی مانند بوسه پروانه برای تحریک همزمان عالی است.

اگر فکر می کنید که قصد ادرار کردن دارید، نگران نباشید

ICYMI، آبپاش زمانی است که فردی که واژن دارد مایعات را در حین رابطه جنسی دفع می کند. در مورد اینکه دقیقاً آن مایع چیست استگودی هاوارد، متخصص جنسی و مربی جنسی می‌گوید که سرشیر مخلوطی از مایع مثانه و مایع غدد استخوانی است که شبیه مایع پروستات است. (بنابراین به عبارت دیگر، بله، احتمالا مقداری ادرار در آنجا وجود دارد.)

به عنوان مثال، اگر فردی 200 پوند وزن دارد، باید 100 اونس آب در روز بنوشد. هر بار که چیزی می نوشند که آب نیست، باید آن را با همان مقدار اونس آب جبران کنند.» هیدراتاسیون بخش کلیدی عملکرد و لذت جنسی است.

همه بدن‌ها متفاوت هستند، به این معنی که تجربیات همه در مورد آبپاشی نیز وجود خواهد داشت. برای برخی، پرتاب هیدرانت آتش نشانی ممکن است طبیعی ترین چیز در جهان باشد. برای دیگران، پریدن ممکن است تقریبا غیرممکن به نظر برسد. اگر این شما هستید، زیاد به آن معطل نشوید. ممکن است سخت باشد که به طور کامل به خود اجازه دهید آرام شوید و رها کنید! و باز هم، در حالی که آب پاشیدن یک کار کاملا جالب و سرگرم کننده است که برخی از بدن ها می توانند در طول رابطه جنسی انجام دهند، یکی از زیاد کارهای جالب و سرگرم کننده ای که بدن می تواند در حین رابطه جنسی انجام دهد و به هیچ وجه برای یک تجربه جنسی شگفت انگیز لازم نیست.

در حالی که یاد گرفتن اینکه خودتان را بچرخانید مطمئناً یک تلاش ارزشمند است (و قطعاً می تواند بسیار سرگرم کننده باشد)، مهم است که به یاد داشته باشید که رابطه جنسی – چه با خودتان و چه با شریک زندگی – واقعاً نباید «هدفی» داشته باشد. همانطور که ویلرو می گوید، “این در مورد نهایی ارگاسم نیست، بلکه در مورد لذتی است که می توانید تجربه کنید.”

در حالی که ممکن است همه ما در سطح ژان نباشیم، احتمالا شما می توان در صورت تمایل یاد بگیرید که چگونه خودتان را آبپاش کنید. هاوارد می گوید که اگر فرج دارید، احتمالاً توانایی سرپا زدن را دارید. او می‌گوید: «پرتاب کردن مانند ماهیچه‌های شکم است. همه ما توانایی فیزیکی داشتن سیکس پک را داریم، اما این کار به تمرکز و تلاش نیاز دارد.

در حالی که بدون توجه به آنچه در اتاق خواب دارید، هیدراتاسیون یک عنصر حیاتی در دستور العمل برای داشتن رابطه جنسی خوب (و همچنین، به طور کلی زنده ماندن) است، ژان می‌گوید که این امر به ویژه در مورد آب پاشیدن بسیار مهم است: «اگر شما دچار کم آبی شده اید، ممکن است مدت زمان بیشتری طول بکشد تا احتقان مناسب برای دفع ایجاد شود، اگرچه هنوز هم می توان این کار را انجام داد!

به خودتان زمان زیادی بدهید تا هر منطقه اروژنی را کشف کنید

اگر اتفاقاً این لذت منجر به یک آبجوش قدیمی و بزرگ می‌شود، پس خوش‌شانس، ای تفنگ رابطهی کوچک. اگر اینطور نیست؟ پاکسازی کمتر بعد از رابطه جنسی برای شما! به نظر من یک برد-برد است.منبع

سعی کنید با اشکال مختلف تحریک آزمایش کنید تا بفهمید چه چیزی شما را بیشتر برانگیخته است. ویلرو پیشنهاد می‌کند که با تحریک دستی یا دهانی محکم و ثابت کلیشه شروع کنید و سپس با یک تحریک داخلی کمی کار کنید.

به گفته هاوارد، پریدن به ترکیبی از آرامش و کنترل عضلات نیاز دارد. بنابراین بله، این نوعی تعادل دقیق است، و یادگیری برای ایجاد آن ممکن است کمی کاوش داشته باشد.

در حالی که ارگاسم پرشدن لزوماً برتر از هر نوع ارگاسم دیگری نیست، (به یاد داشته باشید، همه ارگاسم ها ارگاسم خوبی هستند!) آبپاشی اغلب با لذت جسمانی شدید همراه است. بنابراین هر چه بیشتر برانگیخته باشید، احتمال پرتاب کردنتان بیشتر است.

اگر این کار بیشتر از ارزشش به نظر می‌رسد، مطمئن باشید که با وجود اینکه آب‌پاشی ممکن است کاملاً جالب و عالی باشد، به هیچ وجه برای یک زندگی جنسی رضایت‌بخش لازم نیست. اگر این کار شما نیست، به معنای واقعی کلمه نیازی به هیچ گونه FOMO squirting وجود ندارد. با این اوصاف، اگر برای این چالش آماده هستید، توصیه‌هایی از متخصصان در مورد نحوه آبپاش کردن گرفته‌ایم – چه به تنهایی یا با شریک زندگی. در اینجا دقیقاً نحوه میخکوب کردن هنر خیس و وحشی squirting آورده شده است. (هشدار، شما اکنون وارد منطقه اسپلش می شوید.)

مطمئن شوید که به خوبی هیدراته شده اید

یادآوری دوستانه که در حالی که یادگیری آبپاش ممکن است کمی زمان و تلاش داشته باشد، نباید اینطور باشد احساس کنید مانند کار این همه در مورد لذت است، یادتان هست؟

بنابراین بله، اجازه ندهید که کل ادرار کردن شما را عصبانی کند. اگر احساس می کنید که قصد ادرار کردن دارید، این نشانه خوبی است که در راه رفتن به Squirtsville هستید، عزیزم.

خیالت راحت باشه

خوب، عالی، حالا که آن راز کوچک را حل کردیم، بیایید به چند سؤال عملی تر برویم، مانند، اوه، واقعاً چگونه این کار را انجام می دهید؟

برای برخی، تحریک دوگانه ممکن است بلیطی برای پرتاب شهر باشد. هاوارد می گوید: «تجربه همزمان رابطه جنسی و تحریک کلیتورال ساده ترین راه برای اتصال به این حس است.

احساس اینکه می خواهید در حین رابطه جنسی ادرار کنید، ممکن است لزوماً احساس راحتی نباشد، اما اگر هدف از آب پاشیدن است، در واقع نشانه خوبی است! به نظر می رسد که در حال ادرار کردن هستید زیرا بیشتر مایع از مجرای ادرار خارج می شود. از آنچه ما می‌دانیم، این ترکیبی از عمدتاً آب است، مایعی مشابه مایعی که توسط غده پروستات، مواد معدنی و اوره آزاد می‌شود، که از آنجایی که از مثانه خارج می‌شود، منطقی است. ویلرو می گوید.

ژان توصیه می‌کند با ماهیچه‌های کف لگن خود آزمایش کنید—معروف به ماهیچه‌هایی که در قسمت پایین لگن قرار دارند و از اندام‌های لگن حمایت می‌کنند (سلام، مثانه، روده و رحم). بله، ما در مورد کگلز صحبت می کنیم.

برای درک بهتر این ماهیچه ها، سعی کنید انگشت خود را در واژن خود قرار دهید و سپس آن عضلات را به گونه ای سفت کنید که گویی در ادرار خود نگه داشته اید. اینها عضلات کف لگن شما هستند و یادگیری کنترل آنها بخش بزرگی از سرپا کردن خود است.

تحریک شود

و در حالی که آماده کردن بدن شما بدیهی است که مهم است، شما همچنین باید مدتی را صرف گرم کردن مغز قدیم کنید. ویلرو می‌گوید: «اگر حواس‌تان پرت است، ناراحت هستید یا خسته هستید، ممکن است برای عصر غروب زدن از روی میز حذف شود. همانطور که اغلب در رابطه با رابطه جنسی خوب صادق است، قرار گرفتن در فضای مناسب مناسب است همه چيز.

عضلات کف لگن خود را بشناسید

به یاد داشته باشید، این در مورد لذت است – آبپاش نباید واقعاً مانند کار باشد. اگر به طور طبیعی به شما نمی رسد، در مورد آن استرس نداشته باشید! جرقه زدن (و تمام آن تحریکات رابطهی که منجر به آن می شود) قرار است باشد سرگرم کننده.

گفته می‌شود، در حالی که سرشیر احتمالاً حاوی مقداری ادرار است، اما شبیه ادرار کردن نیست، زیرا خوب، اینطور نیست. همانطور که Gigi Engle، مربی جنسی معتبر برای 3Fun، قبلا گفته بود Cosmo, “Squirting “squirting” است، زیرا آن Squirt است. در طول فعالیت جنسی اتفاق می افتد. شما برای ادرار کردن نمی نشینید، در حین تحریک جنسی، مایعات را می پاشید. مقصود این است که: «پیچ زدن، دم کشیدن است و ادرار کردن، ادرار کردن است. هر دو چیزهای طبیعی هستند که برای بدن انسان اتفاق می‌افتند.» به قول انگل. همه ما باید اینقدر نگران این موضوع نباشیم و در عوض سعی کنیم از خودمان لذت ببریم.

اگر قبلاً هرگز آب نخورده‌اید، ممکن است فکر کنید که فقط یک «آشکار» نیستید. اما به گفته مربی جنسی لولا ژان – که اتفاقاً رکورد جهانی در حجم پرش BTW را به خود اختصاص داده است – این ایده که پرتاب کردن این واکنش لذت جادویی و غیرارادی است که فقط برای چند مرد خوش شانس و طبیعی در هنگام اوج سعادت جنسی رخ می دهد. در واقع یک تصور اشتباه بزرگ او می‌گوید: «من به‌طور منظم، بدون ارگاسم یا هر نوع تحریک درونی، به‌طور داوطلبانه آب می‌دم.