چگونه خانواده سلطنتی مجموعه جواهرات گسترده ملکه الیزابت را تقسیم خواهد کرد

بزرگترین تفاوت فنی این است که جواهرات تاج “متعلق به ملت” است نه افرادی که آنها را می پوشند. نیکول گفت که چیز دیگری که آنها را از هم جدا می کند این است که جواهرات تاج مشهور و مستند هستند، در حالی که مجموعه خصوصی او بسیار مرموزتر است.

ملکه الیزابت در 8 سپتامبر درگذشت، و در حالی که بسیاری از عناوین در حال حاضر تغییر کرده اند، علاوه بر این، بسیاری از تأثیرات مادی متعلق به پادشاه فقید وجود دارد که باید در بین خانواده او به اشتراک گذاشته شود. بسیاری از جواهرات معروف او متعلق به تاج هستند و نمی توان آنها را به طور دائم بین کسی توزیع کرد، اما مجموعه جواهرات خصوصی او موضوع دیگری است.

از آنجایی که مجموعه او خارج از حلقه نزدیک او شناخته شده نیست، هیچ کس واقعا نمی تواند بگوید ارزش مجموعه خصوصی ملکه چیست.

یک کارشناس سلطنتی به نام کیتی نیکول با او صحبت کرد سرگرمی امشب در مورد اینکه چه کسی چه چیزی و چه زمانی دریافت خواهد کرد.

آیا کامیلا همسر ملکه جواهرات الیزابت را دریافت خواهد کرد؟

نیکول گفت: «در همه اینها یک سلسله مراتب وجود دارد. «همسر ملکه، واقعاً اولین انتخاب جواهرات ملکه است. و البته بعد از آن، شاهزاده ولز، کیت است [Middleton]. مطمئنم که دوشس سارابطه زمانی به دنبال جواهرات می‌آید، اما او بسیار پایین‌تر از آن است.»

تفاوت بین جواهرات خصوصی ملکه و جواهرات تاج چیست؟

او افزود که یک جواهرساز ممکن است بتواند قطعاتی را که در طول سال ها پوشیده است ببیند و بر اساس سنگ های قابل مشاهده و تنظیمات ارزش تئوریکی برای آنها قائل شود، آنها نمی توانند ارزش تاریخی یا احساسی اقلام را در نظر بگیرند. آنها “به سادگی بی ارزش هستند.”

معروف ترین جواهرات مجموعه خصوصی ملکه الیزابت کدام است؟

شاهزاده فیلیپ در 8 ژوئیه 1947 از الیزابت خواستگاری کرد و یک حلقه الماس برش گرد سه قیراطی را به او هدیه داد که ظاهراً از یک تاج ساخته شده بود که متعلق به مادرش، شاهزاده آلیس باتنبرگ بود. او با این حلقه نامزدی دفن نخواهد شد، بلکه حلقه ازدواج طلای ولزی خود را خواهد داشت.

نیکول گفت: «در حالی که می‌توانیم ارزش میلیاردی برای جواهرات تاج بگذاریم، ارزش‌گذاری برای مجموعه خصوصی ملکه بسیار سخت‌تر است، فقط به این دلیل که ما تک تک قطعات مجموعه او را نمی‌شناسیم». و همچنین، چگونه می توانید برای چیزی که ممکن است 40، 50 سال پیش توسط یک رهبر جهانی، یک پادشاه یا ملکه، یک امپراتور یا یک ملکه به او داده شده باشد، قیمت گذاری کنید؟ این قطعات آنقدر اهمیت و اهمیت تاریخی دارند که قیمت گذاری روی آنها بسیار سخت است.»

او توضیح داد: “اینها هدایایی هستند که در طول سلطنت به ملکه داده می شود، اما جواهرات تاج متعلق به پادشاه است.” “آنها از پادشاهی به پادشاهی دیگر در امانت برای ملت تحویل داده می شوند. بنابراین، از نظر فنی، آنها متعلق به پادشاه هستند، اما پادشاه اجازه ندارد با جواهرات تاج فرار کند. آنها در برج لندن برای حفاظت از ملت محافظت می‌شوند و وقتی یکی از پادشاهان فوت می‌کند، جواهرات تاج فوراً به وارث آنها داده می‌شود.»

ارزش کلکسیون جواهرات ملکه الیزابت چقدر است؟

نیکول حدس می‌زند: «کسی که بتواند آن حلقه را بپوشد، در واقع یک قطعه بسیار بسیار خاص خواهد بود. شاید برای پرنسس شارلوت تصور کنم. باید منتظر بمانیم و ببینیم.»منبع