چگونه بهتر به ارگاسم برسیم: به گفته کارشناسان 31 نکته برای هر نوع ارگاسم

با احساسات مختلف بازی کنید

از انگشتان همسرتان استفاده کنید

Dorléac می گوید: «بهترین راه برای اجرای این تکنیک استفاده از یک اسباب بازی جنسی است که برای منطقه G طراحی شده است. اگر تنها هستید، برای دسترسی به نقطه O، روی شکم خود دراز بکشید و اسباب بازی ناحیه G را در حالی که نوک اسباب بازی جنسی به سمت پایین در مقابل دیواره پشتی واژن خم شده است، وارد واژن خود کنید. باز هم می‌خواهید یک حرکت «بیا اینجا» انجام دهید تا اسباب‌بازی جنسی به‌طور همزمان روی دیواره پشتی واژن شما بپیچد.

دورلاک می‌گوید: «روی شکم خود دراز بکشید یا چهار دست و پا دراز بکشید و همسرتان پشت سرتان قرار بگیرد. از شریک زندگی خود بخواهید تا جایی که ممکن است یک یا دو انگشت خود را با کف دست رو به بالا وارد واژن شما کند. سپس شریک زندگی شما باید همان حرکت «بیا اینجا» را انجام دهد تا انگشتانش به دیواره پشتی واژن شما به سمت بالا خم شوند تا به درستی آن را بیدار کنند.

ارگاسم مقعدی

هنگامی که صحبت از یک ارگاسم مقعدی یا هر نوع بازی مقعدی به میان می‌آید، مهم‌ترین مؤلفه روان کننده است. قبل از اینکه هر چیزی را در داخل شکم خود قرار دهید، با تحریک آرام ناحیه و استفاده از مقدار زیادی روغن مقعدی شروع کنید.

ارگاسم مقعدی نتیجه لذیذ بازی مقعدی است. سینکلر می گوید: «یکی از جنبه های مورد علاقه من در ارگاسم مقعدی این است که همه افراد ظرفیت تجربه آن را دارند. “آنها به معنای واقعی کلمه ارگاسم فرصت برابر هستند.”

برای تحقق آن، فقط باید بعد از اولین ارگاسم ادامه دهید. فاین می گوید: زمانی که به ارگاسم رسیدید، انگشتان یا ویبراتور خود را بردارید و به کاوش ادامه دهید، شاید قسمت پایین شکم خود را قلقلک دهید، شاید به آرامی از ویبراتور در اطراف دهانه واژن، مقعد و نوک سینه ها استفاده کنید. «به آن بچسب؛ تعجب خواهید کرد که چقدر سریع انرژی شما دوباره شروع به افزایش می کند. من فکر می کنم که ارگاسم دوم یا سوم قوی تر و حتی رضایت بخش تر است.

نکاتی برای همه ارگاسم ها

مهم نیست که چه نوع ارگاسمی را می خواهید تجربه کنید، حتی در رویاهای جنسی خود، برخی از حقایق جهانی وجود دارد که به تقویت بدن شما و تقویت برانگیختگی شما کمک می کند.

سایر مناطق اروژن را تحریک کنید

روغن را فراموش نکنید

اگر با شریک زندگی خود در حال بررسی این موضوع هستید، می توانید از یک اسباب بازی استفاده کنید. اما به دلیل زاویه و دسترسی در انتهای آنها، انگشتان معمولاً می توانند این کار را انجام دهند.

انفرادی رفتن را امتحان کنید

برای رسیدن به ارگاسم نوک سینه، باید با همان توجهی که کلیتوریس خود را تحریک می‌کنید، نوک سینه‌هایتان را تحریک کنید – چند مالش سریع این کار را انجام نمی‌دهد.

مشارکت کنید

به نوک سینه های خود کمی عشق نشان دهید

دکتر اوریلی می‌گوید: «محققان دانشگاه راتگرز بار دیگر از فناوری MRI برای به دست آوردن درک بهتری از این تجربه استفاده کردند و برخی از فعالیت‌های جالب مغز را از طریق تحریک نوک پستان کشف کردند. قشر حسی تناسلی، که همان ناحیه تحت تاثیر تحریک واژن و کلیتوریس است، از طریق نوک پستان فعال می شود. دانشمندان فرض می‌کنند که این نورون‌های مشترک، اکسی توسین را آزاد می‌کنند که باعث لذت، آرامش و رسیدن به اوج سطوح درست قبل از ارگاسم می‌شود.

انواع مختلف لمس را آزمایش کنید—بعضی از افراد دوست دارند نوازش نرم یا نوازش ملایم با دست ها را انجام دهند در حالی که برخی دیگر به مکیدن یا حتی گاز گرفتن سبک با دهان علاقه دارند.

ارگاسم نقطه O

همانطور که از نامش پیداست، ارگاسم چندگانه بیش از یک ارگاسم در یک جلسه است. آنها گاهی اوقات به عنوان چیزهای افسانه در نظر گرفته می شوند، اما به عنوان کسی که آنها را تجربه کرده ام (البته فقط دو بار)، می توانم تایید کنم که واقعی هستند.

اگر توانستید نقطه G خود را پیدا کنید، مکان یابی نقطه O باید آسان باشد. نقطه O مخالف و کمی عمیق تر از نقطه G است، اما در دیواره پشتی واژن است. زمانی که در لمس آن حالت اسفنجی پیدا کرد، متوجه خواهید شد که به آن رسیده اید. اعصابی که از اینجا عبور می کنند همان اعصابی هستند که در هنگام رابطه مقعدی تحریک می شوند. بنابراین اگر مطمئن نیستید که می خواهید بروید آنجاتحریک نقطه O ممکن است به تصمیم شما کمک کند.

برقراری ارتباط

مگر اینکه نقش آفرینی کنید و قرار باشد کاملاً مطیع باشید، اگر می خواهید به ارگاسم برسید باید درگیر شوید. شرکای ما، مهم نیست که چقدر ما را می شناسند، روان نیستند. بلاک می‌گوید ناله کردن، کثیف صحبت کردن، زمزمه کردن، فریاد زدن – هر کاری که صلاح شماست، آن را انجام دهید. “وقتی به طور کامل در همه زمینه ها درگیر هستید، ارگاسم بسیار آسان تر است.”

از یک اسباب بازی جنسی قوسی استفاده کنید

با تحریک همراه باشید

حضور داشته باشید

سینکلر می‌گوید: «برای گذراندن اوقات فراغت، از یک اسباب‌بازی باسن با تحریک دوگانه مانند «Rimming Plug Petite» استفاده کنید. “این شما را پر می کند، باز شدن حساس زیره را با مهره های چرخان تحریک می کند، و موتور لرزان ارتعاشات داخلی قوی ایجاد می کند.”

ارگاسم چندگانه

وقتی صحبت از ارگاسم به میان می آید، مهم نیست که چه نوع ارگاسمی دارید، مهم این است که ارتباط برقرار کنید. جنی بلاک، دکترای رابطهولوژیست بالینی می‌گوید: «اگر شریک زندگی‌تان فقط چند اینچ بالاتر یا پایین‌تر از جایی است که واقعاً دوست دارید شما را لمس کنند، یا اگر همه چیز خیلی سریع، خیلی کند است، یا فقط آن را برای شما انجام نمی‌دهد، چیزی بگویید.» اگر صحبت کردن در مورد آن برایتان سخت است، سعی کنید جملاتی مانند «دوست دارم وقتی…» یا «اگر می‌خواهی واقعاً من را روشن کند» یا حتی «می‌توانم چیزی به شما نشان دهم» بگویید. ؟”

اگر می خواهید گاز مقعدی را تجربه کنید، تحریک سایر نقاط داغ را فراموش نکنید. سینکلر می گوید: «بازی با کلیشه، نوک سینه ها (یا آلت تناسلی برای شریک مرد) به جریان خون در نواحی اروژنی کمک می کند و حس را تقویت می کند.

البته گفتن آن آسان تر از انجام دادن است، اما بهترین راه برای تجربه بهترین ارگاسم، ماندن کامل در لحظه است. بلاک می‌گوید: «هیچ کاری بهتر از این نیست که واقعاً سر خود را وارد بازی کنید.» کار و لباس‌های شسته شده را فراموش کنید و روی چیزی جز احساساتی که تجربه می‌کنید تمرکز نکنید. پس از ارگاسم آماده مقابله با آن است.منبع

از آنجایی که ما به عمق و در قسمت پشتی دیواره واژن می رویم، ایده خوبی است که تجهیزاتی برای کمک به شما داشته باشید.