چگونه برای هالووین 2022 آرایش سرخوشی انجام دهیم

اما به همان اندازه که ما دوست داریم خط چشم ابری یا اشک های زرق و برق بخشی از زندگی روزمره ما باشد، آنها واقعا کاربردی ترین نیستند—مگر اینکه، البته، در مورد هالووین صحبت کنید. هر سال یک لباس هالووین وجود دارد که قول می دهد هم موضعی باشد و هم اجرای آن آسان است و برای سال 2022 بدون شک رضایت آرایش، حتی سال‌ها پس از پخش فصل اول. نه تنها می‌توانید چیزی را از قبل در کمد خود بپوشید (مگر اینکه برای درخشش دختر با دوربین کت بروید، در این صورت، شگفت انگيز)، اما بیشتر لوازم آرایشی که نیاز دارید فقط با یک سفارش Amazon Prime فاصله دارد.

چه می‌خواهید به‌عنوان Rue، Cassie، Maddy، Jules یا Kat بروید، بهترین توصیه‌های دیوی و محصولاتی را که او برای ایجاد دوباره ظاهر در خانه توصیه می‌کند، در آن جستجو کنید.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.

منبع

نمایش‌های زیادی به روند مد می‌پردازند، اما تعداد کمی از آن‌ها به خاطر آرایش آن چنان مشهور شده‌اند که الهام‌بخش یک ژانر کاملاً جدید است. رضایت آرایش. این دقیقاً همان کاری است که نمایش موفق HBO با استفاده خلاقانه از زرق و برق و برداشت های هنرمندانه از خط چشم انجام داد. فورا، “رضایت آرایش» تمام چیزی بود که هر کسی می توانست در مورد آن صحبت کند.

چیز عالی دیگر در مورد لباس پوشیدن مانند یک رضایت ویژگی هالووین این است که هیچ آرایشی وجود ندارد که بهتر از بقیه باشد. همه آنها فوق العاده هستند، و هر شخصیت بیش از تعداد انگشت شماری برای انتخاب دارد – که مسلماً می تواند کار را دشوار کند، بنابراین ما از سرپرست آرایشگر سریال، Doniella Davy، خواستیم که نحوه خلق هر یک از موارد مورد علاقه خود را توضیح دهد. به نظر می رسد