چگونه اتاق جنسی خود را بسازیم

اوه، و در صورتی که شما – مانند هر زوجی که در برنامه حضور دارند – یک نوسان جنسی در ذهن شما، رز قبل از اینکه آن را میخکوب کنید به شما هشدار می دهد. “اگر می خواهید چیزی را با سیستم تعلیق نصب کنید، مطمئن شوید که به تیرچه سقفی می رود. در غیر این صورت دچار مشکل خواهید شد.» بهتر است برای جلوگیری از هر گونه درد احتمالی … یا حداقل هر دردی که برای آن برنامه ریزی نکرده اید، یک حرفه ای را درگیر کنید.

5. بودجه خود را فراموش نکنید.

حالا، می‌دانم به چه فکر می‌کنید: یک اتاق جنسی کامل به نظر می‌رسد… یک جور شدید. اما لازم نیست اتاق رابطه همان سیاهچال جنسی باشد که در ذهن خود تصور می کنید. رز که «اتاق های فانتزی» نیز نامیده می شود، اتاق های جنسی را به عنوان فضاهای مقدس توصیف می کند. رز می‌گوید: «این اتاقی است که می‌توانید در آن یک سبک زندگی جایگزین به اشتراک بگذارید. و قبل از اینکه شروع به دریافت چشم انداز کامل از پنجاه سایه، “سبک زندگی جایگزین” *فقط* به معنای شلاق و زنجیر نیست (اما مثل اینکه، شما کاملاً می توانید آن را داشته باشید، اگر این مورد شماست). در عوض، رز می‌گوید این فضایی است که «افق‌های شما را گسترده‌تر می‌کند [and] شما را به روی تجربیات بیشتری باز می کند.»

ایده اتاق جنسی را دوست دارید اما پول نقد یا فضای لازم برای بازسازی کامل را ندارید؟ کاملا خوبه رز می‌گوید راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید آن حال‌وهوای شهوانی را بدون اینکه کارت‌هایتان را به حداکثر برسانید یا آشپزخانه‌تان را با یک سیاه‌چال جنسی جایگزین کنید، وجود دارد.

یکی دیگر از چیزهایی که احتمالاً از این نمایش متوجه شدید این بود که همه افرادی که اتاق های فانتزی می خواستند چقدر متفاوت بودند. زوج‌های مستقیم، زوج‌های همجنس‌گرا، زوج‌های جوان، زوج‌های مسن‌تر، والدین، زوج های چند عاشق، و افراد مجرد در واقع، این همان چیزی است که رز بر آن تاکید می‌کند: اتاق‌های جنسی برای یک نوع از افراد نیست، آنها برای همه هستند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و برای کمک به کاربران در ارائه آدرس ایمیل خود به این صفحه وارد می شود. ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه در piano.io بیابیدمنبع

هر تصمیمی که می‌گیرید، رز پیشنهاد می‌کند از اسباب‌بازی‌های فوق‌العاده ارزان دوری کنید، زیرا الف) ممکن است با مواد ایمن برای بدن ساخته نشده باشند و ب) عمر طولانی نداشته باشند. او گزینه های میانه راه را پیشنهاد می کند یا حتی خرید یک چیز لوکس را پیشنهاد می کند (مارک محبوب محبوب او این است للو) زیرا بله، شما شایسته آن هستید.

در نهایت، چیز جدیدی اضافه کنید، مانند قفل‌های زیر تخت (بیشتر آن‌ها گسسته، چسبناک هستند و به راحتی نصب می‌شوند) یا گوه جنسی ارائه یک مفهوم بدیع بدون اختصاص یک اتاق کامل یا رهن دوم به یک فضای جنسی.

بنابراین اگر آماده معامله هستید ویبراتور در کشوی کنار تخت خود برای یک زمین بازی کامل رابطهی، شما خوش شانس هستید. رز چند نکته و ترفند منحصر به فرد برای طراحی اتاق فانتزی رویاهای خود به ما ارائه کرد. این چیزی است که او باید بگوید.

1. فضای خود را آماده کنید.

   او می‌گوید: «با ذهنی باز به آن نزدیک شوید و کمی با آن سرگرم شوید. در پایان روز، اتاق رابطه یا بدون اتاق رابطه، همه چیز در مورد احساس خوب و برقراری ارتباط است، چه با شریک یا همسرتان باشد یا با خودتان.

   این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

   و اوه، فقط یک یادداشت کوچک مهم در مورد رضایت: “هیچکس نباید به سمت کاری که مایل به انجام آن نیست تحت فشار قرار گیرد.” این یک چیز همیشه و برای همیشه است. “اگر می خواهید به پایان سخت تر BDSMیا حتی اگر فقط در حال جستجو در قلمرو جدیدی هستید، رضایت کلمه روز است.» اگر شریک زندگی شما به چیزی علاقه دارد که شما به آن علاقه ندارید، در مورد آن صحبت کنید! رز می‌گوید: «می‌بینید که در وسط با توافقی در مورد چیزی ملاقات خواهید کرد.

   4. روی برخی اسباب بازی های جنسی (با کیفیت) سرمایه گذاری کنید.

   هنگامی که کاوش جنسی را انجام دادید، وقت آن است که چند اسباب بازی و لوازم جانبی برای فضای خود بخرید. در حالی که می توانید آنها را در فروشگاه جنسی خریداری کنید (زیرا شما انجام داد به گردش مورد نیاز خود بروید، درست است؟!)، همچنین می توانید پس از دریافت ایده از سلیقه جنسی خود، برخی از کالاها را به صورت آنلاین خریداری کنید. رز برای کمک به شما در محدود کردن گزینه‌ها، می‌گوید تقریباً همه زوج‌ها – چه دگرجنس‌گرا یا غیر همجنس‌گرا – می‌توانند از ویبره‌ها بهره ببرند. از آنجایی که اکثر افراد دارای واژن *نیاز دارند* تحریک کلیتورال برای رسیدن به اوج، احساس اضافی که یک ویبراتور ایجاد می کند ممکن است ترفندی برای بدست آوردن آن O بزرگ باشد.

   در نهایت، خواه شما یک اتاق رابطه کامل را انتخاب کنید یا صرفاً به شهوانی بودن نشست فعلی خود بپردازید، رز می گوید مهمترین چیز این است که استراحت کنید، در لحظه باشید و لذت ببرید.

   آیا نمی دانید که جنسیت از کجا وارد اتاق جنسی می شود؟ معمولاً با ترفندهای کوچک رز شروع می شود. وقتی با یک زوج جدید می نشیند، یکی از اولین کارهایی که طراح انجام می دهد این است که کیف پولش را بیرون می آورد. اسباب بازی های مربوط به پیچ خوردگی. سپس به مشتریانش این فرصت را می دهد که لمس کنند، صحبت کنند، و سؤالاتی در رابطه با اقلام مختلف بپرسند تا ببیند چه نوع خواسته هایی ممکن است در زیر سطح بجوشد.

   به *همه* Cosmo دسترسی پیدا کنید

  وقتی نمایش جدید نتفلیکس چگونه یک اتاق جنسی بسازیم اولین بار در 8 ژوئیه پخش شد، بینندگان سوالات زیادی داشتند که دقیقاً از چه چیزی شروع می شد. است اتاق رابطه؟ و این خانم با صدای جولی اندروز کیست که به ما می گوید چگونه یکی بسازیم؟ سریال تیتراژ – که بخشی بازسازی خانه و بخشی آموزش جنسی است – توسط طراح داخلی میزبانی می شود ملانی رز، با نام مستعار ملکه همه چیز اروتیسم. و راستش را بخواهید، اگر تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه اتاق رابطه یا فضای جنسی مشخص شده خود را بسازید، خوب، بگذارید بگوییم که او واجد شرایط فوق العاده ای است.

  اگر سریال را تماشا کرده باشید، می‌دانید که برخی از اتاق‌های جنسی، در واقع سیاه‌چال‌های کلاسیک شما بوده‌اند، با صلیب های سنت اندرو و نیمکت های ضربتی. اما برخی دیگر آرام‌تر بودند، با محیط‌های اسپا مانند و فضای داخلی رمانتیک. هدف اتاق رابطه این است که حواس شما را مشتعل کند، به ارتعاشاتی که به شما احساس حسی می دهد تکیه کند و به شما کمک کند تا بهترین رابطه جنسی زندگی خود را داشته باشید، همه اینها از راحتی در خانه.

  هر مسیری که بروید – و هر چقدر هم که باید با آن کار کنید – اولین قدم در فرآیند ملانی رز تمیز کردن و سازماندهی است. او توضیح می دهد: “شما نمی خواهید توسط درهم و برهمی احاطه شوید.” چگونه می توانید در اتاقی پر از لباس های شسته شده احساسی شوید؟ ذهن شما در حال حاضر نیست. ذهن شما مانند اوه، خدای من، من باید این را کنار بگذارم.عوامل حواس پرتی تقریباً باعث از بین رفتن انگیختگی می شوند، بنابراین پاک کردن زباله ها و یافتن راه های بهتر برای ذخیره و سازماندهی اقلام کلیدی است. به این ترتیب وقت خود را با خیره شدن به انبوه لباس‌های روی زمین صرف نمی‌کنید، و در عوض، می‌توانید آن را با چشمانی که به سمت پشت سرتان در حالت خلسه چرخانده‌اند، بگذرانید.

  2. زیبایی شناسی خود را در نظر بگیرید.

  شریک زندگی خود را بگیرید و به انواع مختلف آن نگاه کنید [of toys] شما در مقابل خود قرار دارید،” او می گوید. شلاق های چرمی را لمس کنید، سیلی های کوچکی به یکدیگر بدهید، خنکی دستبندهای فلزی را احساس کنید، و از پرسیدن هر سوالی از شخصی که در فروشگاه کار می کند نترسید – آنها صادقانه همه چیز را شنیده اند. اگر این ایده دلهره آور به نظر می رسد، فقط سعی کنید این گردش را به عنوان یک قرار سرگرم کننده ببینید. یک کوکتل بخورید، لباس بپوشید و راهروها را در اوقات فراغت خود کاوش کنید.

  در حالی که نمایش نشان داد که هیچ فردی برای زیبایی شناسی اتاق رابطه وجود ندارد، ممکن است هنوز مطمئن نباشید که چگونه به حال و هوای رابطهی ایده آل خود برسید. اگر در کل مفهوم تازه کار هستید (سلام، تقریباً به همه ما)، این مرحله ای است که ممکن است همه چیز به نظر شما طاقت فرسا باشد، اما رز پیشنهاد می کند فقط به این فکر کنید که چه رنگ ها و بافت هایی را دوست دارید. به اطراف خانه خود نگاه کنید، به کمد خود نگاه کنید و ببینید که به طور طبیعی به سمت چه رنگ هایی می روید. به احتمال زیاد آنهایی هستند که به شما احساس خوبی می دهند.

  اولین کاری که باید در هنگام ساختن یک اتاق جنسی انجام دهید این است که محل قرار دادن اتاق جنسی را مشخص کنید. برای برخی از زوج ها، این به معنای تبدیل زیرزمین وسیع و بدون استفاده خود به یک اتاق فانتزی گسترده است. برای دیگران، این به معنای تبدیل یک کمد دیواری یا اتاق خواب خود به فضایی دارای بار جنسی است. اگر شما هم مثل من هستید و تقریباً هیچ فضای اضافی برای هر چیزی ندارید (من به معنای واقعی کلمه کفش هایم را در قفسه ای پشت در نگه می دارم)، احتمال دومی بیشتر است.

  اگر در دنیای اسباب‌بازی‌های جنسی تازه کار هستید (خوش آمدید، ما بسیار خوشحالیم که اینجا هستید)، ممکن است متوجه نشده باشید که چقدر متفاوت هستند. انواع ویبراتور وجود دارد. از جانب ویبراتورهایی که رابطه جنسی دهانی را تقلید می کنند به ویبراتورهای چوبی کلاسیک که به شما احساسات عمیق و غم انگیزی می دهد، برای هر خارش حسی وجود دارد. بهترین ویبراتورهای مبتدی معمولاً بر تحریکات خارجی تمرکز می کنند که استفاده از آن به تنهایی یا با شریک زندگی آسان است. اگر چیزی می‌خواهید که هر دو از آن لذت ببرید، یک مورد را امتحان کنید حلقه خروس ارتعاشی یا الف ویبراتور کنترل از راه دور.

  به طور طبیعی، رنگ هایی مانند سیاه، قرمز و بنفش بسیار محبوب هستند، اما این بدان معنا نیست که شما به رنگ های جنسی کاملاً “کلاسیک” محدود شده اید. اگر به ظاهر سفید تمیز علاقه دارید، رز پیشنهاد می‌کند که بافت‌های زیادی به کاغذ دیواری و کف اضافه کنید. اگر می‌خواهید زیبایی‌شناسی فضای باز با رنگ‌های سبز و قهوه‌ای داشته باشید، به افزودنی‌های حسی مانند آب نما، ساکولنت‌ها و پرها فکر کنید تا حال و هوای تند و تیز را افزایش دهید. خز مصنوعی، مخمل و چرم همه دوستان شما در اینجا هستند، پس با آن لذت ببرید!

  3. پیچ خوردگی لیل را کاوش کنید.

  یکی از آسان‌ترین مکان‌ها برای ایجاد رابطه جنسی، اتاق خواب شما است و در واقع می‌توان آن را به سادگی انجام داد. طبیعتاً ابتدا باید سازماندهی کنید و کارها را مرتب کنید. فضایی برای اسباب بازی ها و لباس زیرتان پیدا کنید. مانع خود را دور کنید. تا جایی که می توانید آشغال ها را از فضا خارج کنید. سپس رز پیشنهاد می کند که یک دیوار ویژگی اضافه کنید تا به سرعت انرژی اتاق را تغییر دهید. چه نقاشی شده باشد و چه با کاغذ دیواری (پوسته و چوبی که *بوسه سرآشپز* برای اجاره وجود دارد)، راهی ساده و کم هزینه برای بازسازی فضای شماست. بعد از آن، او می‌گوید ملافه‌هایتان را عوض کنید (بله، این زمان آن است که آن‌ها را تهیه کنید میلیون ورق شمارش نخشمع های معطر خود را خاموش کنید و چند بالش یا بالش بافت دار اضافه کنید. او می‌گوید: «تا حد امکان آن را عاشقانه و احساسی کنید.

  از آنجایی که اتاق های رابطه همه چیز در مورد باز کردن جهان های جنسی جدید است، کشف انواع رابطه جنسی که ممکن است علاقه مند باشید بسیار مهم است. رز می‌گوید این یک گام مهم است زیرا اغلب اوقات، حتی زوج‌هایی که فکر می‌کنند زندگی جنسی بسیار وانیلی دارند، معمولا چیز جدیدی پیدا می‌کنند که به اوج علاقه‌شان می‌رسد، مانند بازی تاثیرگذاری یا بازی نقش. اما مگر اینکه رز را استخدام کرده باشید و او در اتاق نشیمن شما با مقداری چای و چند اسباب بازی جنسی بنشیند (خوش شانس!)، باید این مرحله را خودتان انجام دهید. پیشنهاد او ساده است: به یک فروشگاه جنسی بروید.