چه اتفاقی برای تاج، گوی و عصای ملکه می افتد

استخر WPAگتی ایماژ

اگر در مورد معنای خاص پشت تاج، عصا و گوی به روز نیستید، این یک چیز کامل است. مطابق تلگراف، تاج نشان دهنده قدرت حاکمیت ملکه/پادشاه بر رعایای خود (ار، کی) است. در همین حال، وب سایت سلطنتی اشاره می کند که گوی حاکم نشان دهنده حاکمیت مسیحی است و با سنگ های قیمتی و مرواریدهای مختلف تنظیم شده است. و عصای صلیب نماد “قدرت موقتی حاکم در زیر صلیب” است و به طور اتفاقی بزرگترین الماس تراش خورده جهان را درست در بالا دارد:

سر عصا با صلیب

آرشیو هولتونگتی ایماژ

تابوت ملکه الیزابت با تاج سلطنتی، گوی و عصای سلطنتی او مزین شده است که قبل از مراسم پایانی مراسم امروز (دوشنبه، 19 سپتامبر) از محل استراحت آنها برداشته خواهد شد. تلگراف گزارش می دهد که “نمادهای سلطنت” در آخرین لحظات عمومی مراسم خاکسپاری ملکه توسط جواهرات تاج مارک اپلبی حذف خواهد شد. به او کمک می‌شود «بارجمستر» و «سرجن‌بان‌های اسلحه»، که وظیفه‌شان به معنای واقعی کلمه محافظت از تاج، گوی و عصا است.

گردآورنده چاپگتی ایماژ

چیزهای زیادی برای گرفتن!منبع

در اینجا ملکه این وسایل را در طول تاجگذاری خود در دست دارد:

ظاهراً، پس از برداشته شدن از تابوت ملکه، این اشیاء به دین ویندزور منتقل می‌شوند و در یک محراب قرار می‌گیرند، که احتمالاً تا زمان تاج‌گذاری شاه چارلز در سال 2023 در آنجا باقی خواهند ماند (توجه داشته باشید: چارلز به عنوان پادشاه دوم ملکه تبدیل شد. از دنیا رفت، اما تاجگذاری او ماهها یا حتی تا یک سال انجام نخواهد شد.

تاج گذاری ملکه

مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم