چقدر به یک هنرمند خالکوبی 2022 انعام می دهیم

اما حتی زمانی که تصمیم گرفتید چقدر حاضرید برای خالکوبی هزینه کنید، سوال انعام دادن وجود دارد.

چقدر باید به هنرمند خالکوبی خود انعام بدهید؟

اگر هنوز در مورد برخی از جنبه های انعام دادن به هنرمند خالکوبی خود مطمئن نیستید، فقط بپرسید. شولیار پیشنهاد می‌کند: «اگر در مورد انتظارات شک دارید، از هنرمند یا مدیر استودیو بپرسید که بهترین راه برای انعام دادن چیست و آنها چه انتظاری دارند.

شولیار می گوید: «نکات نقدی همیشه بهتر است. بسیاری از هنرمندان Venmo، CashApp یا Paypal دارند که می توانند مستقیماً برای هنرمند ارسال شوند.

“به طور کلی، 20 درصد معمولی استلینا شولیار، هنرمند خالکوبی، درست مانند سایر استانداردهای صنعت خدمات، می‌گوید: «من همچنین می‌خواهم بگویم، نکته لزوماً نباید در مورد پول باشد. راه‌های زیادی برای نشان دادن قدردانی وجود دارد – من پس از برقراری ارتباط در 3 تا 8 ساعت (به طور متوسط) که با هم گذرانده‌ایم، هدایای ویژه و متفکر زیادی از مشتریان دریافت کرده‌ام.”

بنابراین، اگر می‌خواهید یک خالکوبی 1000 دلاری داشته باشید، احتمالاً می‌خواهید حداقل 200 دلار انعام بدهید. اگر یک خالکوبی 500 دلاری انجام می دادید، احتمالاً 100 دلار انعام می دادید و غیره.

اگر قطعه بزرگ‌تری می‌گیرید که نیاز به جلسات متعدد دارد، ممکن است از خود بپرسید که چه زمانی و چند بار باید به هنرمند خود انعام دهید.

شولیار همچنین خاطرنشان می کند که برای او، عامل اصلی در انعام این است که مشتری چقدر از محصول نهایی راضی است.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

اگر خالکوبی شما چندین جلسه طول می کشد، آیا باید در هر قرار ملاقات انعام بدهید؟

ترینا اورچارد، محققی که جنبه های مختلف بدن را به عنوان فضایی دگرگون کننده بررسی می کند، توضیح می دهد: «نوع دادن اغلب با زمان خالکوبی، اندازه قطعه و رابطه ای که مشتریان با هنرمندان خود ایجاد می کنند مرتبط است. خودش خیلی خالکوبی میکنه برای قطعات کوچک، معمولاً کمتر نوک می‌دهید. بیایید بگوییم چند اینچ بزرگ است و انجام آن 30 دقیقه طول می‌کشد، یک نوک قابل احترام 25 دلار است. اگر قطعه بزرگ‌تر و با جزئیات بیشتر است که بیش از 90 دقیقه طول می‌کشد، یک نوک مناسب می‌تواند باشد. 40 دلار باشد.”

بنابراین تصمیم گرفتید خالکوبی کنید. تبریک می گویم!! احتمالاً می‌دانید که خالکوبی‌ها می‌توانند قیمت بسیار زیادی داشته باشند، که عمدتاً به اندازه و پیچیدگی قطعه بستگی دارد. همچنین می‌تواند به هنرمند خالکوبی بستگی داشته باشد – اگر به سراغ شخصی می‌روید که به ویژه مورد تقاضا است، ممکن است انتظار داشته باشید که هزینه بیشتری بپردازید.

برو جلو و جوهر بگیر!

منبع

شولیار توضیح می‌دهد: «بیشتر افراد بعد از هر جلسه کمی انعام می‌دهند، و بعد از اتمام پروژه، انعام بزرگ‌تری می‌دهند.

آیا باید به صورت نقدی انعام بدهید؟

بهتر است قبل از قرار ملاقات خود به دستگاه خودپرداز بروید، حتی اگر قصد دارید هزینه خالکوبی را روی کارت اعتباری قرار دهید.