چرا Riverdale واقعاً بعد از فصل 7 به پایان می رسد؟

تعداد دقیق اپیزودهای فصل آخر اعلام نشده است، BTW، اما پدویتز گفت “کوتاه نشده است”، بنابراین… معنایش هر چه باشد. فصل 1 دارای 13 قسمت بود، اما هر قسمت بعدی ریوردیل فصل 19-22 بود.

آیا دیگر وجود خواهد داشت ریوردیل اسپین آف ها؟

CW اخیراً تعداد زیادی از نمایش ها را لغو کرد، اما ریوردیل کمی متفاوت احساس می شود آن نمایش مدتی است که اجرا می شود. بازیگران در نقش دبیرستانی، سپس بزرگسالان و سپس دوباره دبیرستانی بازی کرده اند. زمان حرکت فرا رسیده است.

فصل هفتم فردا از شبکه CW پخش می شود. (بله، به زودی قسمت های جدید آن را خواهیم داشت جانشینی، جلیقه زرد، و ریوردیل همگی در یک زمان. خیلی زیاد است!) به لطف برخی بیهوده های جهان جایگزین / سفر در زمان، شخصیت ها به دهه 1950 منتقل شده اند.

مارک پدوویتز، رئیس و مدیر عامل CW، طی یک تماس اجرایی گفت: “من به تلاش برای ارائه سریال هایی که مدت طولانی مدت طولانی بوده اند یک ارسال مناسب را باور دارم.” TVLine. «ما گفتگوی طولانی با هم داشتیم [showrunner] روبرتو [Aguirre-Sacasa] دیروز، کسی که از این خبر هیجان زده شده است، و ما با نمایش به نحوی که شایسته آن است رفتار خواهیم کرد… ما می خواهیم مطمئن شویم که به درستی اجرا می شود […] فکر می‌کنم آن‌ها هم احساس می‌کردند که هفت سال مقدار مناسبی است. به عنوان یک طرفدار، من می‌خواهم کاری را که برای نمایش مناسب است انجام دهم.»

بالاخره اتفاق می افتد: ریوردیلفصل هفتم و آخرین فصل اینجاست. چرا هست ریوردیل تمام می شود، و چرا اکنون؟ آیا این نمایش بعد از همه چیز، از اجرای موسیقی گرفته تا قاتلان زنجیره ای، حملات خرس ها، و دشمنی های شربت افرا ثابت نکرده است که هیچ وقت مواد آنها تمام نمی شود؟ این بهتر از کنسل شدن بدون اخطار است، زیرا اکنون نمایش زمان برای ساخت دارد ریوردیل آخر سریال هر چقدر که بخواهد یک عجیب غریب (در صورتی که متوجه نشده اید!!!!) است. اما من هنوز از این بابت ناراحتم، باشه؟

روبرتو آگویر ساکاسا، مجری برنامه گفت: «خدا را شکر که دهه 50 به همان اندازه دیوانه بود، زیرا بودن در آن دنیا بسیار سرگرم کننده بود. هفته نامه سرگرمی. “هر فصل ما به بررسی استعاره های یک ژانر خاص می پردازیم، خواه فراطبیعی باشد، چه پالپ، چه جنایی. امسال ژانر ما دهه 1950 است، بنابراین ما با اسطوره آمریکایی درباره آنچه دهه 1950 در مقابل واقعیت بود گفتگو می کنیم. ” به جای یک بد بزرگ، او گفت: «بزرگترین مبارزه این است که شخصیت‌های ما تلاش می‌کنند تا در دوره‌ای که انجام آن واقعاً سخت بود، زندگی فردی اصیل داشته باشند.» می‌توانید در اسرع وقت تریلر فصل 7 را با تمام شکوه و عظمت تماشا کنید:

پس چرا این فینال است ریوردیل فصل؟

که من نمی دانم! کیتی کین نوعی شکست (بدون توهین) و نتفلیکس لغو شد ماجراهای هیجان انگیز سابرینا. اما اگر این پایان Archie-verse در CW یا جاهای دیگر نباشد، تعجب نمی‌کنم. این روزها همه چیز را برمی گردانند: افسون شده، خاطرات خون آشام با اصل و میراث ها، و حتی دروغگوهای کوچک زیبا با گناه اصلی. در به نظر باز است!منبع