چرا کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر با هم زندگی نمی کنند؟

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

“خواهد بود [a joint house]کورتنی، که در همان محله تراویس زندگی می کند، در پادکست تایید کرد: “ما می خواهیم بچه های ما نیز واقعاً احساس راحتی کنند و هر دوی آنها تمام زندگی خود را در خانه های خود زندگی کرده اند، و هر کدام خودشان را دارند. اتاق ها و ما یک بلوک دورتر هستیم.”

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

کورتنی همچنین توضیح داد که شوهرش هر شب «مهم نیست چه باشد» در خانه‌اش می‌رود و به این نکته اشاره می‌کند که در حالی که آنها به دنبال یک خانه مشترک بوده‌اند، هنوز خانه ایده‌آل را پیدا نکرده‌اند.منبع

او افزود: “در بیشتر موارد، ما آن چیزها را در جای خود قرار می دهیم. ما هر یکشنبه شب شام خانوادگی را با همه بچه ها در خانه او انجام می دهیم.” با نگاهی به آینده، کورتنی توضیح داد که او و تراویس قصد دارند در نهایت با هم زندگی کنند.

در مورد دلیل این امر، کورتنی اخیراً فاش کرد که همه اینها به چالش هایی مربوط می شود که با ترکیب دو خانواده پیش می آید – با توجه به اینکه هر دو دارای فرزندانی از روابط قبلی هستند. بزرگ‌ترین خواهر کارداشیان به آماندا هیرش گفت: «فکر می‌کنم ما در جایی هستیم که می‌دانیم چگونه خانواده و بچه‌هایمان را با هم ترکیب کنیم.» نه لاغر اما نه چاق پادکست

بنیانگذار پوش درباره پویایی خانواده آنها افزود: «هنوز شب‌هایی هست که در خانه‌های همدیگر می‌مانیم». “اما من ساعت 6 صبح از خواب بیدار می شوم و هر روز صبح با هم کار می کنم. و بعد مستقیم به خانه او می روم و ماچا می خورم، او آن را برای من آماده کرده است. و بعد ماچا می خوریم، صحبت می کنیم، پاتوق می کنیم و با هم تمرین می کنیم و سپس ما می خوریم. روزمان را شروع کنیم.”

نمی توان انکار کرد که تراویس بارکر و کورتنی کارداشیان – با نام مستعار پادشاه و ملکه PDA – عاشق هستند. معلوم است، این عشق با L بزرگ است. شاید تعجب آور باشد که بدانید، علیرغم اینکه امسال سه بار ازدواج کرده اند، این زوج در واقع با هم زندگی نمی کنند.

کورتنی – که از ده ساله سابق خود، اسکات دیسیک، سه فرزند دارد – این دوران را “زمان ویژه” برای خانواده های آنها خواند و گفت که زمانی که فرزندانش با پدرشان وقت می گذرانند، در خانه تراویس می ماند. به طور مشابه، تراویس دو فرزند و یک دختر ناتنی با سابق خود شانا موکلر دارد.