چرا کورتنی کارداشیان با کیم و کلوئه کارداشیان صمیمی نیست؟


اگر به نظر می رسد کورتنی کارداشیان دورترین خواهر کارداشیان است، احتمالاً به این دلیل است که او است. کورتنی صحبت کرد نه لاغر اما نه چاقپادکست در مورد اینکه چرا او به اندازه آنها به کیم کارداشیان و خلو کارداشیان نزدیک نیست.

کورتنی اشاره کرد که در سال 2018 شروع شد، زمانی که Khloé از True باردار بود و کیم از طریق جانشین در انتظار شیکاگو بود. (کوچکترین خواهر ناتنی کایلی نیز در آن زمان استورمی را باردار بود.) کورتنی گفت: «فقط احساس می‌کردم که آنها واقعاً به هم پیوند خورده‌اند، مثل اینکه در حال گذراندن همان چیزها هستند. سرگرمی امشب. و این زمانی بود که از نمایش ناراضی بودم [Keeping Up With the Kardashians, the Kardashian family’s old reality show]، تا حدی به دلیل آنها دو [Kim and Khloé] نوعی گروه بندی این تقریباً تمام کارهایی بود که من و Khloé با کیم انجام داده بودیم و سپس آنها آن را روی من ورق زدند.

کورتنی گفت که در همان زمان درمان را شروع کرده است و هنوز هم از داشتن زمان بیشتری برای تنهایی با خواهر و برادرش سود می برد. او گفت: “من فکر می کنم برخی از ما بیشتر از دیگران احساس نیاز داریم که گاهی اوقات فاصله بگیریم یا فقط کارهای خودمان را انجام دهیم، کارهای خودمان را داشته باشیم.” “من دوست دارم حباب کوچکم را نگه دارم و همانطور که می گویند “از انرژی خود محافظت کنید.” و من فقط دوست دارم در دنیای کوچک خودم باشم و وقتی انتخاب کردم وارد آن شوم و سپس دوباره وارد آن شوم.”

او اضافه کرد که او و Khloé اکنون به هم نزدیک‌تر هستند، اگرچه همه چیز هنوز متفاوت است. احساس می کنم که من و Khloé خوب هستیم. تمام مدتی که در میلان بود با او صحبت کردم. ما فیس تایمینگ بودیم. امروز صبح در راه مدرسه FaceTimed کردیم. امروز صبح تو مدرسه دیدمش. خوب بودند. من فکر می کنم فقط زندگی یکسان نیست. فکر می کنم در جای دیگری هستم.»منبع