چرا نقش «آناتومی گری» الن پمپئو در این فصل محدود است؟


الن پمپئو اخیراً در مورد تصمیم خود برای کاهش زمان نمایش خود در آخرین فصل صحبت کرده است آناتومی گری. ICYMI، اوت گذشته هفته نامه سرگرمی این خبر منتشر شد که این بازیگر قرار است فقط در هشت قسمت در فصل آینده ظاهر شود (البته در حالی که همچنان به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال باقی می ماند).

اگرچه می توان انتظار داشت که به محض انتشار این خبر چیزی (!!) در مورد این موضوع گفته شود، الن تا همین اواخر خیلی ساکت بود… *Cue le dramatic music* در مصاحبه ای در سپتامبر با ضرب الاجل، او متوجه شد که نقش ~به روز شده~ او برای چه معنایی دارد آناتومی گری. علاوه بر این، او به طرفداران نگران (سلام، من!) اطمینان داد که او *واقعا* نمایش را به این زودی ترک نمی کند. مورد در نقطه؟ او همچنان روایت صداپیشگی آن را ضبط می‌کند و در فصل پایانی سریال ظاهر می‌شود.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

الن گفت: “من همیشه بخشی از آن نمایش خواهم بود.” من یک تهیه کننده اجرایی هستم. من دو دهه از کارم را در این زمینه گذراندم [Grey’s Anatomy]- این قلب و روح من است. تا زمانی که واقعاً هرگز نخواهم رفت [it’s] روی آنتن.» او همچنین اضافه کرد که این سریال طولانی مدت «هنوز بدون من خوب خواهد بود» علیرغم اینکه کمتر با شخصیت او، مردیث گری مواجه می شویم.

FWIW، این اولین بار نیست که بازیگر درباره زندگی پس از نمایش صحبت می کند. در دسامبر 2021، الن با او صحبت کرد خودی در مورد اینکه داستان شخصیت او چگونه باید در حین تبلیغ شرکتش، Betr Remedies، به پایان برسد، و اعتراف کرد: “من سعی کرده ام روی متقاعد کردن همه تمرکز کنم که باید پایان یابد. احساس می‌کنم آن آدم فوق‌العاده‌ای هستم که مدام می‌گوید: «اما داستان چه خواهد شد، چه داستانی را قرار است تعریف کنیم؟» و همه می‌گویند: «چه کسی اهمیت می‌دهد، الن؟ این یک میلیارد دلار درآمد دارد. “”

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او همچنین در را باز کرد سرگرمی امشب در ماه مه در مورد عقب نشینی بالقوه از خاکستری: «تلاش برای اختراع مجدد [Grey’s Anatomy] و تلاش مداوم برای اختراع مجدد نمایش چالشی است در این مرحله… گوش کنید، نمایش با افراد زیادی صحبت می کند و جوانان نمایش را دوست دارند. این الهام‌بخش نسل‌های بسیاری از کارکنان مراقبت‌های بهداشتی است، بنابراین، من فکر می‌کنم برای جوانان، محتوای واقعاً خوبی است و ما سعی خواهیم کرد آن را برای جوانان ادامه دهیم، نه لزوماً با من، اما آن را فراتر از آن ادامه دهیم. من.»

اگر می‌خواهید فصل جاری را تماشا کنید و ببینید که چگونه همه اینها برای خودتان تکان می‌خورد، آناتومی گری فصل 19 این هفته در روز پنجشنبه 6 اکتبر ساعت 9 شب به وقت شرقی از شبکه ABC پخش می شود.منبع