چرا مگان مارکل و شاهزاده هری کریسمس 2022 را با خانواده سلطنتی در ساندرینگام گذراندند؟

غیبت آنها چندان هم تعجب آور نیست، اما با توجه به انتشار سریال های مستندشان، جایی که آنها به طور مستقیم به این موضوع پرداختند که چرا رابطه آنها با خانواده سلطنتی، به ویژه ویلیام، تیره شده است، و خانواده سلطنتی چگونه به آن واکنش نشان داده است.

خانواده سلطنتی ترتیبی دادند که یک ملاقات آشتی بین فولانی و سوزان هوسی بانوی منتظر سابق برگزار شود که در یک مراسم اظهارات نامناسبی درباره فولانی بیان کرد. دفاتر مطبوعاتی آن‌ها، از جمله دفتر ویلیام و کیت، علی‌رغم اینکه این زوج در رویدادی که حادثه رخ داد، حضور نداشتند، به جای نادیده گرفتن آن‌طور که در مورد ادعاهای مگان و هری در مورد بدرفتاری داشتند، در مورد آنچه اتفاق افتاد، اظهار نظر کردند.

مگان مارکل و شاهزاده هری در کریسمس با خانواده سلطنتی در سال 2018

جو گیدنز – تصاویر PA//گتی ایماژ
شاه چارلز سوم اولین کریسمس را به عنوان پادشاه با خانواده سلطنتی جشن می گیرد

جای تعجب نیست که یک ملاقات سلطنتی کریسمس و آشتی احتمالی پس از انتشار سریال های مستند مگان مارکل و شاهزاده هری در نتفلیکس هری و مگان امروز در ساندرینگهام اتفاق نیفتاد. در حالی که پادشاه چارلز سوم برای اولین بار به همراه خانواده خود از جمله کیت میدلتون، شاهزاده ویلیام و هر سه فرزندشان در کلیسا حضور داشت، مگان و هری تصمیم گرفتند به بریتانیا پرواز نکنند و در مراسم کریسمس سلطنتی با دو فرزند خود شرکت نکنند. . از آن‌ها در آنجا عکسی گرفته نشد، احتمالاً در عوض در ایالات متحده و خانه‌شان در کالیفرنیا بمانند. این زوج آخرین بار در سال 2018 در مراسم ساندرینگهام با خانواده سلطنتی عکس گرفتند.

مگان مارکل و شاهزاده هری در کریسمس با خانواده سلطنتی در سال 2018

خانواده سلطنتی علناً در مورد مستندات مگان و هری اظهار نظری نکرده اند، اما منابع (و دستیاران سلطنتی) که با رسانه ها صحبت می کنند روشن کرده اند که خانواده دقیقاً از ادعاهای مگان و هری در آن خوشحال نیستند، از جمله اینکه خانواده سلطنتی با تهدید محبوبیت آنها، به اندازه کافی برای محافظت از آنها اقدام نکرد و حتی در مورد آنها به رسانه ها اطلاع رسانی کرد.

یک منبع نزدیک به این زوج از طرف خود مگان و هری گفت ساندی تایمز آنها با استناد به نحوه رسیدگی خانواده سلطنتی به رسوایی نژادپرستانه اخیر خود با نگوزی فولانی در مقایسه با نحوه رسیدگی به آنها، خواهان عذرخواهی هستند.

آنها در کنار عکسی از خود در مراسم جوایز Ripple of Hope در نیویورک در دسامبر امسال نوشتند: “با آرزوی یک فصل تعطیلات شاد. از خانواده ما گرفته تا شما، از طرف تیم‌های ما در بنیاد آرچول، آرچول صوتی، و پروداکشن آرچول، برای شما آرزوی سلامتی، صلح و سالی بسیار شاد داریم!»

ساندی تایمز همچنین گزارش داد که خانواده سلطنتی در حال حاضر احساس مشابهی ندارند و هیچ برنامه ای برای ترتیب دادن ملاقات با سارابطه ها ندارند. همانطور که یکی از درباریان درباره عدم پاسخ رسمی خانواده سلطنتی به این مستند گفت: «ما عمداً مشتاقیم پیامی را با بی صدا بودن ارسال کنیم. وظیفه ما ادامه دادن به کار است. برای پاسخ دادن نیست.»

برنامه‌های دقیق کریسمس مگان و هری در حال حاضر خصوصی باقی مانده است، اگرچه این زوج کارت کریسمس را از طریق سازمان غیرانتفاعی Archewell خود منتشر کردند.

خانواده سلطنتی در کریسمس امروز بدون مگان و هری.

سمیر حسین//گتی ایماژ

او در دقایق پایانی سریال گفت: «مواقعی وجود دارد که عصبانی شده‌ام، اما نمی‌توانم آنقدر عصبانی باشم، زیرا واقعاً احساس می‌کنم که من و ما دقیقاً همان جایی هستیم که باید باشیم. “ما به آن طرف رسیده ایم.”منبع

هری بعداً در مورد چیزهایی که از دست می‌دهد افزود: «من دلتنگ گردهمایی‌های خانوادگی عجیب و غریب می‌شوم که همه ما در زمان‌های خاصی از سال زیر یک سقف دور هم جمع می‌شویم، احتمالاً به کریسمس سلطنتی در ساندرینگام اشاره می‌کند. “بخشی از موسسه بودن به این معنی بود که من در بریتانیا بودم، بنابراین دلم برای انگلستان تنگ شده است، دلم برای دوستانم تنگ شده است. من چند دوست را نیز در این روند از دست داده ام.»

هری در مستند شرکت در مراسم تشییع جنازه شاهزاده فیلیپ با خانواده اش پس از اینکه او و مگان از نقش خود عقب نشینی کردند و به کالیفرنیا نقل مکان کردند، گفت: «سخت بود. [being back there]به خصوص وقت گذاشتن برای چت کردن با برادرم و پدرم که خیلی روی همان تفسیر نادرست از کل وضعیت متمرکز بودند. [of the Sussexes leaving]. هیچ کدام از ما واقعاً نمی خواستیم در مراسم خاکسپاری پدربزرگم در مورد آن صحبت کنیم، اما این کار را انجام دادیم. و من مجبور شدم با این واقعیت صلح کنم که احتمالاً هرگز یک پاسخگویی واقعی یا عذرخواهی واقعی نخواهیم داشت. من و همسرم داریم ادامه می دهیم. ما روی اتفاقات بعدی تمرکز کرده ایم.

با این حال، پتانسیلی برای بهبود در نهایت وجود دارد. خود مگان گفت برش در پایان ماه اوت از وضعیت رابطه او و هری با خانواده سلطنتی، «فکر می‌کنم بخشش واقعاً مهم است. نبخشیدن انرژی خیلی بیشتری می خواهد. اما بخشیدن نیاز به تلاش زیادی دارد. من واقعاً تلاش فعالی انجام داده‌ام، به خصوص با دانستن اینکه می‌توانم هر چیزی بگویم.» او سپس ساکت شد و اضافه کرد: «تا زمانی که این کار را نکنم، چیزهای زیادی برای گفتن دارم. آیا آن را دوست داری؟ گاهی به قول خودشان قسمت بی صدا هنوز هم بخشی از آهنگ است.»

یک منبع نزدیک به خانواده سلطنتی گفت سرگرمی امشب در 19 دسامبر، “هیچ اعتمادی باقی نمانده است» با مگان و هری، و خانواده نیز نگران خاطرات هری هستند. یدکی، در ژانویه منتشر خواهد شد.

در همین حال، هری اذعان کرد هری و مگان که او آمده است تا خانواده سلطنتی را بپذیرد، ممکن است هرگز نگوید متاسفم.

“هیچ چیز مثل آن [response] زمانی انجام شد که هری و مگان نگرانی های مختلفی را مطرح کردند – بدون ملاقات، عذرخواهی رسمی یا مسئولیت یا پاسخگویی. این موضوع سخت است – 100 درصد بله، آنها مایلند جلسه ای داشته باشند. این روزنامه گزارش داد که این زوج «میل به ملاقات و آشتی با خانواده سلطنتی قبل از تاجگذاری هستند. [of King Charles III] در ماه می آینده، که انتظار می‌رود در آن شرکت کنند.»