چرا مگان مارکل و شاهزاده هری تقریباً بلافاصله پس از تشییع جنازه ملکه انگلیس را ترک کردند؟

استخر WPAگتی ایماژ

این منبع افزود: “آنها دیوانه وار دلتنگ بچه ها شده اند و هر روز آنها را FaceTiming می کنند، اما نمی توانند صبر کنند تا بعد از چند هفته دوباره آنها را ببینند و نگه دارند.”

استخر WPAگتی ایماژمنبع خدمات متعهد برای ملکه والاحضرت الیزابت دوم

ویلیام در مراسم تعهد ملکه در کلیسای سنت جورج در ویندزور، ژست عمومی کوچکی از اتحاد به هری و مگان داد. ویلیام از زوج دعوت کرد تا با او، کیت، و دو فرزند بزرگتر زوج، شاهزاده جورج و پرنسس شارلوت، بنشینند. قابل توجه است که هری تا جایی که امکان داشت از ویلیام دورتر می نشست و شارلوت، کیت و جورج بین برادران می نشستند.

مگان و هری تقریباً بلافاصله پس از تشییع جنازه در حال آماده شدن برای بازگشت به مونتسیتو هستند [on Monday]، جایی که آنها پس از دو هفته جدایی دوباره با آرچی و لیلیبت متحد می شوند. ما منبع گفت. “[It’s] طولانی ترین مدتی که از فرزندانشان دور بوده اند.»

یک منبع نیز صحبت کرد ما هفتگی درباره وضعیت تیره روابط پرنس هری و شاهزاده ویلیام. یک منبع به این نشریه گفت: «تدفین ملکه فرصتی برای خانواده سلطنتی فراهم کرد تا به عنوان یک خانواده شفا پیدا کنند. ملکه.

مگان و هری مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم را ترک کردند

مگان و هری در مراسم تشییع جنازه ملکه.

مگان مارکل و شاهزاده هری پس از دو هفته سوگواری ملکه الیزابت دوم و تحت بررسی دقیق مطبوعات بریتانیایی، تقریباً در اسرع وقت به خانه خود در مونته سیتو، کالیفرنیا می روند. ما هفتگی گزارش ها. با این حال، خروج عجولانه آنها را به تنش خانوادگی ندهید: این زوج واقعاً دلتنگ فرزندانشان، آرچی سه ساله و لیلیبت یک ساله هستند که از آنها جدا شده اند.