چرا مگان مارکل عمداً پس از انتشار «یدک» هری، «خسته» شده است

این خودی اضافه کرد که دوشس سارابطه “خوشحال است که به هری اجازه داده در مرکز صحنه قرار گیرد.”

این کتاب به برخی از موضوعاتی که در مستندها نیز پرداخته شده است، از جمله عدم تمایل خانواده او به پذیرش همسرش اشاره می کند. پس از اینکه این زوج خانواده سلطنتی را ترک کردند و خانه خود را در کالیفرنیا ساختند، اوضاع بین هری و برادرش، شاهزاده ویلیام، و پدر، شاه چارلز سوم دشوارتر شد. در یک قسمت از 60 دقیقه، هری اعتراف کرد که آنها در حال حاضر در ارتباط نیستند.

او افزود: «من و مگان همچنان گفته‌ایم که برای هر اشتباهی که انجام داده‌ایم علناً عذرخواهی خواهیم کرد، اما هر بار که این سؤال را می‌پرسیم، هیچ‌کس جزئیات یا چیز دیگری به ما نمی‌گوید… نیاز به یک گفتگوی سازنده است. اتفاقی که ممکن است در خلوت اتفاق بیفتد و فاش نشود. همه اینها از آنجا شروع شد که آنها هر روز با دروغ هایی علیه همسرم گزارش می دادند تا جایی که من و همسرم مجبور شدیم از کشورم فرار کنیم.”منبع

این منبع گفت: “مگان سرش را در مونته سیتو پایین نگه داشته، از بچه ها مراقبت می کند و روی پروژه هایی کار می کند که در ماه های آینده در راه هستند.”

در چند ماه گذشته، مگان مارکل و پرنس هری اطلاعات زیادی در مورد زندگی خود به اشتراک گذاشته اند، به ویژه در مورد مستندهای خود در نتفلیکس. هری و مگان. اما بعد از آن کتاب خاطرات هری منتشر شد یدکی، که همه چیز را به سطح دیگری برد. یک منبع گفت هفته نامه ایالات متحده که مگان از کانون توجه عقب نشینی کرده است زیرا محبوبیت کتاب موج می زند.

او برای تبلیغ در همه جا پرواز می کند یدکی اما بیشتر اوقات او به خانه در Montecito برمی‌گردد و اغلب خارج از شهر نمی‌ماند زیرا می‌خواهد با بچه‌ها باشد.

«در حال حاضر، نه [we are not in touch]،” او گفت. “اما من مشتاقانه منتظر هستم – من مشتاقانه منتظر هستم که بتوانیم آرامش پیدا کنیم.”