چرا مگان مارکل از پادشاه چارلز خواست تا او را در راهرو پیاده کند؟

عروسی سلطنتی مگان مارکل و پرنس هری پر از لحظات تلخ بود، از جمله شاهزاده چارلز آن زمان که عروسش را در راهرو راه می‌رفت. و مگان در مورد اینکه چرا از او خواسته تا این نقش ویژه را در جلد دوم فیلم مستند او و هری در نتفلیکس بازی کند، صحبت کرد. هری و مگان

دومینیک لیپینسکی//گتی ایماژ

این را دوست دارم حالا، کمی به این گیف خیره شوید، خداحافظ:منبع

مگان همچنین کمی در مورد آداب و رسوم قبل از عروسی خود صحبت کرد و گفت: “روز عروسی ما انگار وارد یک فضای واقعا آرام شدم، نمی دانم چگونه اینقدر آرام بودم. به عقب نگاه می کنم و می روم، چطور بود. من خیلی آرامم؟ و تنها چیزی که می‌خواستم یک میموزا، یک کروسانت و پخش آهنگ Going to the Chapel بود. و این کاری است که من انجام دادم. عالی بود.”

شاهزاده هری با مگان مارکل قلعه ویندسور ازدواج کرد

مگان توضیح داد: “پدر هری بسیار جذاب است.” “و من به او گفتم: “من پدرم را در این ماجرا از دست دادم.” بنابراین او، به عنوان پدرشوهرم، واقعاً برای من مهم بود. بنابراین از او خواستم مرا در راهرو پیاده کند و او گفت بله. همه چیز سورئال بود. در آن لحظه بود که می توانستم H را ببینم.”

در همین حال، هری در مورد احساسش با دیدن مگان در راهرو صحبت کرد و گفت که با خودش فکر می کند: “به من نگاه کن، ببین چه چیزی بدست آوردم، ببین چه پیدا کردم. تا جایی که من فکر می کردم، فقط ما دو نفر بودیم.”

(هری همچنین به پدرش فریاد زد و گفت: “پدرم به ما کمک کرد تا یک ارکستر را انتخاب کنیم، که تفاوت را ایجاد کرد.”)

تاپ شات مراسم عروسی خانواده سلطنتی بریتانیا

استخر WPA//گتی ایماژ