چرا مردان باید استفاده از «شیطان» را کنار بگذارند و آن را از واژگان خود حذف کنند؟

برای روشن بودن، این به معنای عجیب و غریب بودن من با صحبت های کثیف نیست که به پویایی سن/قدرت بستگی دارد. اشتباه نکنید، من یک دختر “بابا” هستم. (به عنوان زنی که در دوران لانا دل ری به بلوغ رسید متولد شده برای مردن دوران، تقریباً اجتناب ناپذیر بود. من دیدم که بهترین ذهن‌های نسل من توسط «Off to the Races» نابود شده‌اند.) همچنین، صحبت‌های کثیف که وابسته به پویایی قدرت است، مانند کثیف‌ترین صحبت‌ها هستند – متاسفم برای کسانی که از فاصله سنی متنفرند.

نقاشی مردی به سبک رنسانس که می گوید "تو خیلی شیطونی" تلاش برای در آغوش گرفتن یک زن بی علاقه می گوید "این خیلی ترسناک است"

متأسفانه کلمه “شیطون” مرا تنها نخواهد گذاشت، منظورم این است که مردان از گفتن آن به من دست بر نمی دارند. یک جستجوی سریع در پیام‌های من نشان می‌دهد که حداقل پنج مرد در ماه‌های اخیر به طور اتفاقی «شیطان» را وارد چت کرده‌اند – یکی از آنها ده (10!) بار نسبتاً تهاجمی در طول دو (2) مکالمه از آن استفاده کرده است. قرار است رابطهی باشد – گاهی از آن برای توصیف رابطه جنسی به طور کلی استفاده می کنند و گاهی اوقات برای توصیف من، به طور خاص – اما تمام چیزی که باعث می شود من را به انجام برسانم این است که تلفنم را در یک ناودان بیندازم و خودم را به نزدیکترین صومعه تسلیم کنم.

خدیجه هورتونگتی ایماژ

ببینید، اگر این فقط یک چیز من است، پس از هر کسی که احساس می کند شخصا قربانی شده است عذرخواهی می کنم من قربانی شدن شخصی به دست «شیطان». من می دانم که افراد زیادی هستند که به طور مشابه در مورد چیزهای “بابا” احساس خجالت می کنند. اما تفاوت اینجاست که «بابا» بخشی از یک ژانر بسیار خاص از صحبت های کثیف است. من فکر نمی‌کنم کسی به‌طور تصادفی «بابا» را در رختخواب بیاندازد (به جز من وقتی مست هستم. اگر شما درگیر این موضوع بوده‌اید، ببخشید – به اجبار عادت). اما به نظر می رسد که “شیطان” تقریباً به جای یکدیگر با کلماتی مانند “کثیف” یا “رابطهی” استفاده می شود و اینطور نیست! ! یکسان!

همچنین یک حس غیرطبیعی بودن در آن وجود دارد که من را از حال و هوا خارج می کند. بله، تا حدی بیشتر صحبت های کثیف (خوب) نیاز به تعلیق ناباوری دارد. باز هم اگر مردی نصف چیزهایی را که در رختخواب به من گفت می گفت بیرون از تخت، آنها آخرین کلمات او هستند همیشه به من گفت اما چه زمانی در زندگی واقعی کلمه “شیطان” را خارج از موسیقی کریسمس در مورد بابانوئل می شنوید؟ (در این صورت، هنوز کمی ترسناک است، IMO!) وقتی کسی به من می‌گوید «شیطان»، بلافاصله یک پیرمرد ویکتوریایی را با یک مونوکل تصویر می‌کنم – و نه در یک رابطهی جین ایر به روشی بسیار بد چارلز دیکنز.

وقتی صحبت از حرف های کثیف به میان می آید، زنی با مرزهای سخت نیستم. هر چه کثیف تر باشد بهتر است – با آن عجیب شوید. کلماتی که من به سادگی چراغ لعنتی یک مرد را به خاطر بیان به معنای واقعی کلمه در هر زمینه دیگری خاموش می کنم؟ خوش آمدید – نه، تشویق می‌شوید! – در هیاهوی اشتیاق. اما کلمه ای که هرگز و تحت هیچ شرایطی مورد استقبال قرار نمی گیرد، «شیطان» است.

این در مورد هیچ یک از آن چیزها نیست. این در مورد این واقعیت است که کلمه “شیطان” یک خروپف خالص است. حتی ممکن است برخی بگویند، این امر باعث ایجاد مشکل می شود. به نقل از Charli XCX، “Yuck.” هیچ چیز سریعتر از کسی که «شیطان» را در یک متن رابطهینگ داغ و سنگین می‌اندازد، مغز استعاری من را نمی‌کشد، و من باید با احترام از همه ما درخواست کنم که آن را از دایره لغات جمعی خود حذف کنیم و فوراً مؤثر باشد.

حتی لزوماً در مورد این واقعیت نیست که کلمه “شیطان” به این معنی است که رابطه جنسی به نوعی بد یا ناشایست است و آن ته رنگ های شرم آور باید حساسیت های مثبت جنسی من را آزار دهد. اگر متوجه نشده اید، تعداد بالقوه آزاردهنده ای از کلماتی که برای توصیف امور جنسی/جنسی استفاده می کنیم، همان مفهوم اخلاقی را دارند (نگاه کنید به: “کثیف”، “کثیف”، “فحشا”، و غیره). آیا این واقعیت های ناخوشایند را در مورد آداب و رسوم خالصانه ای که هنوز در رابطه فرهنگی ما با رابطه و تمایلات جنسی وجود دارد، نشان می دهد؟ بله حتما. اما ایده براندازی این تابوها بخشی از چیزی است که رابطه جنسی را داغ می کند. بنابراین، هی، شاید کمی پیوریتانیسم باقیمانده هم بد نباشد، اگر منجر به مثلاً به نام شلخته کوچک کثیف در رختخواب شود (اگر به آن علاقه دارید).

خوب، بله، بخشی از عامل انقباض به این واقعیت مربوط می شود که «شیطان» به یک نافرمانی خاص کودکانه دلالت دارد. اما باز هم، این به معنای شرمساری من برای کسی نیست که اتفاقاً به بازی سنی علاقه دارد. اگر این کیف شماست (و در میان بزرگسالان رضایت‌بخش انجام می‌شود)، پس بدخواهان خود را از بین ببرید. این زمانی است که آن لحن‌های کودکانه به‌طور تصادفی به‌عنوان ذاتاً جنسی پذیرفته می‌شوند که من کمی در مورد کل ماجرا می‌فهمم.

اگر جو بایدن گوش می‌دهد، من پیشنهاد می‌کنم که کلمه «شیطان» خارج از صحبت‌های کثیف مخصوص کریسمس در سراسر کشور ممنوع شود. حتی در آن زمان، من تمایل دارم کمی در مورد “اوه، آیا نمی توانیم؟” اشتباه کنم؟ اما، گوش کنید، مردم پورن بابا نوئل (و/یا گرینچ) خود را دوست دارند – من کی هستم که این سنت مقدس یوم الله را از آنها غارت کنم؟

این هم در مورد این نیست که من هم سن و سال کسی را یوم بازی کنم. اگر در رختخواب به صحبت های کودک علاقه دارید و همه درگیر هستند، آن وقت برای من زمان خوبی به نظر می رسد. به هر حال، برو جلو و غرغر کن.

در همین حال، از آنجایی که ما هنوز چند ماه از آن فاصله داریم شاخ ترین مقدس‌ترین فصل‌ها، اگر به دلایلی شما یا کسی که می‌شناسید احساس می‌کنید مجبور هستید این ظلم یک کلمه را بیان کنید، در اینجا چند گزینه «شیطان» آورده شده است:

     • بد (یک «دختر بد» با موقعیت خوب خیلی پیش می رود، فقط می گوید!)
        • نجس (مثل “من سعی خواهم کرد تا افکارم را برای خودم ناپاک نگه دارم.)
         • ریسکه (اگر بخواهیم اینجا باکلاس باشیم)
          • هر چیزی. فقط به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری بگو، من به شما التماس می کنم.منبع