چرا «مانیفست» فصل پنجم نخواهد داشت؟


شما آن برنامه‌هایی را می‌شناسید که وقتی برای اولین بار در مورد آن‌ها می‌شنوید به نظر می‌رسد، اما در نهایت یک قسمت را اجرا می‌کنید – احتمالاً به این دلیل که BFF یا مادر یا همکارتان در مورد آن ساکت نمی‌شوند – و در پایان آن، شما کاملا درگیر هستید خب همینه آشکار.

من اولین کسی خواهم بود که اعتراف می‌کنم که برخی از بازی‌ها کمی جذاب هستند، اما وقتی به شما می‌گویم که همه چیز از طرح مفهومی گرفته تا طرح‌های اپیزود تا شخصیت‌ها باعث می‌شود که شما بخواهید هر فصل را به شدت تماشا کنید، منظورم همینه. و اگر به نحوی توانسته اید زندگی را بدون دیدن آن پشت سر بگذارید، *به شدت* شما را تشویق می کنم که فوراً تمام مسئولیت های خود را کنار بگذارید و نتفلیکس را فعال کنید، زیرا ممکن است هنوز آن را ندانید، اما یک سوراخ به شکل هواپیما وجود دارد. در قلب شما که باید پر شود

فصل چهارم سریال ماوراء الطبیعه هنوز پخشش به پایان نرسیده است و طرفداران در حال حاضر عزادار هستند زیرا (و من متاسفم که حامل خبرهای بدی هستم!) فصل 4 قرار است فصل پایانی باشد. درست است، ما a نخواهیم گرفت آشکار فصل 5. صدای موسیقی تشییع جنازه! اگر کنجکاو هستید که چگونه چنین فاجعه ای ممکن است اتفاق بیفتد، در اینجا همه چیزهایی است که در مورد آن می دانیم آشکار عدم دریافت فصل پنجم

«مانیفست» را در نتفلیکس تماشا کنید

چرا هست آشکار لغو شد…دوباره؟

اگر فراموش کردی، آشکار در ابتدا به مدت سه فصل از NBC پخش شد و سپس به طور ناگهانی لغو شد و طرفداران را در یک صخره بزرگ قرار داد. خدایان تلویزیون جادوی خود را انجام دادند، زیرا سریال به نتفلیکس اضافه شد و محبوبیت آن چنان افزایش یافت که غول استریم تصمیم گرفت سریال را برای فصل چهارم و آخر تمدید کند.

نتفلیکس هرگز دقیقاً نگفته است که چرا آنها فقط سریال را برای یک فصل دیگر تمدید کردند، که با توجه به (الف) اینکه سه فصل اول سریال چقدر محبوب بودند وقتی که به نتفلیکس اضافه شدند و (ب) این واقعیت که سازندگان سریال در اصل برنامه بودند، بسیار جالب است. برنامه ریزی شده برای شش فصل ها. همانطور که لرد و ناجی ما کریس جنر می گوید، این یک مورد برای FBI است!

نیمه اول فصل 4 در 4 نوامبر از نتفلیکس منتشر شد و به طرفداران اجازه دسترسی به 10 قسمت از 20 قسمت این فصل را داد. این طولانی ترین از همه است آشکار فصل، پس حدس می‌زنم ما واقعاً باید قدردان چیزی باشیم که به دست می‌آوریم؟

باشه ولی آیا شانسی هست آشکار نجات یافتن؟

اگر قبلا یک بار ذخیره شده باشد، می توان دوباره آن را ذخیره کرد، درست است؟ درست؟! خب، من از اینکه کسی باشم متنفرم که آن را بگویم، اما … بعید به نظر می رسد. نه تنها به این دلیل که فصل 4 در همه جا به عنوان فصل آخر تبلیغ می شود، بلکه به این دلیل که سازندگان برنامه ریزی کرده بودند که من را امیدوار نمی کند. آنها مجبور شدند فصل 4 را با این فرض بنویسند که آخرین فصل آنها باشد، بنابراین پرداختن به فصل 5 ممکن است پایان جدید را مختل کند.

ملیسا راکسبورگ، بازیگر نقش میکائلا، حتی در مصاحبه ای با او گفت هالیوود ریپورتر او در ابتدا متوجه شد که سریال چگونه در فصل 3 به پایان می رسد، زمانی که آنها صحنه هایی را فیلمبرداری کردند که قرار بود در فصل آخر استفاده شود. و اگرچه او می‌گوید که فکر نمی‌کند از آن صحنه‌ها در فصل 4 استفاده شود، اما قطعاً به نظر می‌رسد که ایده کلی برای پایان یکسان باقی مانده است، که شکی را برای هر فصل آینده باقی می‌گذارد. حداقل می توانیم از نیمه پایانی فصل 4 لذت ببریم که 10 قسمت باقی مانده در سال آینده پخش می شود!

«مانیفست» را در نتفلیکس تماشا کنیدمنبع