چرا لالا کنت در گردهمایی “Vanderpump Rules” از خود خارج شد؟

یعنی… دادخواست براوو که اپیزود با ویرایش صفر پخش بشه راستش!منبع

لالا ادامه داد که واکنش او به رابطه تام سندووال و راکل لویس آنقدر شدید بود که حتی او نگران بود که او خیلی فراتر رفت – و یک تهیه کننده به او اطمینان داد که در هنگام ویرایش اپیزود، همه چیز را کم می کنند.

لالا گفت: «مثل اینکه عصبانی بودم. وقتی تهیه‌کننده‌ای به من می‌گوید…معمولاً دستی به پشتم می‌زنم: «امروز عالی کار کردی، ما به تو افتخار می‌کنیم.» گفتم: “احساس می کنم کمی بیش از حد دیوانه شدم.” و آنها گفتند، “فکر می‌کنم وقتی این را ویرایش کنیم، بتوانیم شما را کمی عقب بکشیم.”

او در طول این مدت گفت: “من هنوز در حال بهبود هستم، ذهنم سرخ شده است.” Jeff Lewis از SiriusXM زنده. من کاملاً سیاه شدم، عصبانی شدم. از آنجا که حتی اگر این به طور مستقیم … من نمی خواهم بگویم که به طور مستقیم بر من تاثیر نمی گذارد، زیرا باعث تحریک من شد. مرا به یاد راه راندال انداخت به اطراف لغزید، بنابراین من برای دوستم احساس می کنم. اما در همان زمان، تمام این زمان‌ها بود که در تمام فصل به من فرافکنی می‌کردند، که من می‌گفتم: «چطور می‌توانی شب‌ها بخوابی؟» همه چیزهایی که به من گفتی.»

این قوانین پمپ واندرپمپ اتحاد مجدد آنقدر شدید بود که ظاهرا اندی کوهن مجبور شد دو بازیگر را از نظر فیزیکی مهار کند. و علاوه بر آن، لالا کنت در اینجا حضور دارد و می‌گوید که به دلیل «خشمگین بودن» «بیرون رفته است».