چرا شاه چارلز در مورد عناوین Archie و Lilibet نظر نمی دهد؟

در حالی که موضوع عناوین آشکارا به طور علنی مورد بحث قرار نمی گیرد، به نظر می رسد بحث هایی در پشت صحنه وجود دارد – به ویژه در مورد اینکه آیا آرچی و لیلیبت وضعیت HRH (عالی سلطنتی او) را دریافت خواهند کرد یا خیر، و در مورد امنیت آنها.

یک منبع اخیراً گفت: «هری و مگان نگران مسائل امنیتی بودند و شاهزاده و پرنسس بودن به آنها حق می‌دهد تا سطوح خاصی از امنیت سلطنتی داشته باشند.» خورشید. طی هفته گذشته مذاکرات زیادی صورت گرفته است.

مطابق با صفحه ششم، پادشاه چارلز در مورد عناوین جدید بالقوه آرچی و لیلیبت در طول دوره طولانی عزاداری مادرش ملکه الیزابت اظهار نظری نخواهد کرد. دوره عزاداری در 26 سپتامبر، یک هفته پس از تشییع جنازه اعلیحضرت به پایان رسید.

گمانه زنی های زیادی در مورد اینکه آیا مگان مارکل و فرزندان پرنس هری، آرچی و لیلیبت، اکنون که پدربزرگشان چارلز پادشاه است، عنوان های رسمی شاهزاده / پرنسس را دریافت خواهند کرد یا خیر وجود دارد – اما ظاهراً تصمیمی به این زودی ها گرفته نخواهد شد.

مگان و هری پس از کناره گیری از وظایف سلطنتی، وضعیت HRH را متوقف کردند. کاخ باکینگهام بیانیه‌ای منتشر کرد که این موضوع را تأیید کرد و گفت: «در حالی که آنها دیگر نمی‌توانند به طور رسمی نماینده ملکه باشند، سارابطه‌ها به صراحت اعلام کرده‌اند که هر کاری که انجام می‌دهند به حفظ ارزش‌های اعلیحضرت ادامه خواهد داد. سارابطه‌ها از عناوین HRH خود استفاده نخواهند کرد زیرا دیگر اعضای شاغل خانواده سلطنتی نیستند.منبع سارابطه ها

اینستاگرام

گفته می شود که این زوج «اصرار دارند که آرچی و لیلیبت شاهزاده و پرنسس هستند» اما «از اینکه آرچی و لیلیبت نمی توانند عنوان HRH را بگیرند عصبانی شده اند. این توافق است – آنها می توانند شاهزاده و شاهزاده خانم باشند اما HRH نباشند زیرا آنها خانواده سلطنتی کار نمی کنند.