چرا شاهزاده لوئیس در مراسم تدفین ملکه حضور نداشت؟

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

کاروای تانگگتی ایماژمنبع

بنابراین، لوئیس “با پرستار بچه ماند”، در حالی که خواهر و برادر بزرگترش پرنسس شارلوت و شاهزاده جورج والدین خود را همراهی کردند. مایکو کلیلند، کارشناس سلطنتی نیز به این موضوع اشاره کرد ما هفتگی که «من تعجب نمی کنم اگر [William and Kate] حتی از خود بچه ها پرسیدند که آیا دوست دارند بروند؟ فکر می‌کنم آن‌ها خانواده‌شان را خیلی دوست دارند و فکر می‌کنم این را اولویت اول خود می‌دانند.»

مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم

شاهزاده جورج و پرنسس شارلوت در مراسم تشییع جنازه به طرز شگفت انگیزی با خود رفتار کردند (مخصوصاً با توجه به مدت زمان آن)، و شارلوت حتی دیده شد که به برادر بزرگترش یادآوری می کند که تعظیم کند. اگرچه کیت میدلتون نیز آماده بود تا پروتکل سلطنتی را به فرزندانش یادآوری کند، و از او فیلم گرفته شد که به آنها “نورآلود” می گوید.

استخرگتی ایماژ

در حالی که لوئیس تنها چهار سال دارد، اخیراً در مراسم سلطنتی شرکت کرده است – و ظاهراً ویلیام و کیت در ابتدا می خواستند او در مراسم خاکسپاری مادربزرگش شرکت کند. یک منبع می گوید: “کیت و ویلیام در مورد اینکه آیا لوئیس باید در مراسم تشییع جنازه ملکه شرکت کند یا خیر، بحث کردند.” ما هفتگیو افزود که آنها “به این نتیجه رسیدند که راهپیمایی و خدمات بسیار طولانی و طاقت‌فرسا برای کوچک‌ترین آنها خواهد بود که نمی‌توان آن‌ها را اداره کرد و هضم کرد.”

شاهزاده جورج، پرنسس شارلوت و پرنس لوئیس مدرسه لمبروک را راه اندازی می کنند

شارلوت همچنین اولین قطعه جواهرات سلطنتی مهم خود را در مراسم تشییع جنازه مادربزرگش به تن کرد، یک سنجاق نعل اسبی الماسی که بنا بر گزارش ها توسط خود ملکه الیزابت به او داده شد و عشق او به اسب ها را گرامی داشت.

خانواده سلطنتی دیروز در مراسم تشییع جنازه ملکه شرکت کردند و شاهزاده جورج و پرنسس شارلوت همراه والدین خود کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام دیده شدند. با این حال حاضر نیستید؟ کوچکترین پسر این زوج، شاهزاده لوئیس.