چرا ساسکس ها و والزها هدایای کریسمس 2022 را رد و بدل نمی کنند؟

گفتن اینکه اوضاع بین مگان مارکل، شاهزاده هری، کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام و ظاهراً زوج های سلطنتی در حال حاضر متشنج است. نیستند در نتیجه به یکدیگر هدایای کریسمس می دهند. ولی! آنها برای بچه های یکدیگر هدایایی فرستاده اند، بنابراین حداقل این وجود دارد!

سارابطه‌ها ممکن است برای کریسمس به انگلستان سفر نکنند، اما شایعات حاکی از آن است که شاهزاده هری قصد دارد پس از تعطیلات به خانه بازگردد و “نیت” خود را برای نوشتن خاطرات آینده‌اش توضیح دهد. یدکی. بر اساس ایمیل روزانهاو می‌تواند برای تبلیغ کتاب در سال 2023 به انگلیس پرواز کند، و یک منبع به طرز چشمگیری به این نشریه گفت: «این‌طور بگو، کریسمس خانوادگی آرامش‌بخشی ایجاد نمی‌کند.»منبع

ساندی تایمز گزارش می دهد که اگرچه ویلیام و کیت آرچی و لیلیبت را از هدایا محروم نخواهند کرد و هری و مگان برای جورج، شارلوت و لوئیس “هدایایی ارسال کرده اند” اما “هیچ هدیه ای بین بزرگسالان رد و بدل نخواهد شد.”

استخر WPAگتی ایماژ

بی دست و پا – به شکلی نامناسب. تقریباً به اندازه حال و هوای این عکس ناخوشایند است.

خدمات روز مشترک المنافع 2020

انتظار می رود که شاهزاده هری و مگان مارکل امسال از کریسمس سنتی سلطنتی در ساندرینگهام صرف نظر کنند و در عوض تعطیلات را در ایالات متحده بگذرانند. شاه چارلز انجام داد از مگان و هری دعوت کنید تا به خانواده بپیوندند، اما زندگی نامه نویس سلطنتی آنجلا لوین می گوید خورشید این اتفاق نخواهد افتاد و گفت: “مرگ ملکه به این معنی است که فشار زیادی برای کنار هم بودن همه اعضای خانواده وجود نخواهد داشت – که خوب است زیرا به نظر می رسد هری و مگان حضور نخواهند داشت.”