چرا رایان رینولدز فقط با شاه چارلز و کامیلا ملاقات کرد؟

رینولدز پیشتر در این باره به The Athletic گفته بود: “موفقیت این باشگاه با تک تک افراد در رکهام بسیار زیاد است. حمل کردن آن بسیار زیاد است، اما من شکایت نمی کنم. این یکی از بهترین سواری های زندگی من بوده است.” سال در مورد خرید باشگاه (او همچنین در مصاحبه ای اعتراف کرد که همسرش، بلیک لایولی، از اینکه قبل از خرید انبوه با او مشورت نکرده بود، آزرده بود.)

پادشاه بریتانیا چارلز سوم 2l و بریتانیا کامیلا، همسر ملکه 2r صحبت با رئیس wrexham afc، بازیگر ما رایان رینولدز ال و بازیگر ما راب mcelhenney در طول بازدید آنها از باشگاه فوتبال انجمن wrexham در شمال ولز در 9 دسامبر 2022 عکس توسط oliafp عکس از oli scarffafp از طریق تصاویر گتی

او همچنین عکسی از خود، مک‌الهنی، کینگ چارلز و کامیلا در زمین به اشتراک گذاشت و بالای آن نوشت: «حقوق واقعی».

گفتگوی رایان رینولدز با کینگ چارلز سوم در زمین مسابقه باشگاه های فوتبال انجمن راکسام، همسر پادشاه و ملکه با مالکان و بازیگران هالیوود، رایان رینولدز و راب مکلنی و بازیکنان دیدار خواهند کرد تا در مورد بازسازی باشگاه به عنوان بخشی از بازدیدشان از عکس wrexham تاریخ جمعه 9 دسامبر 2022 عکس توسط jacob kingpa تصاویر از طریق عکس گتی

روسری اولیگتی ایماژ

جیکوب کینگ – تصاویر PAگتی ایماژ

ملاقات آنها، که از آن عکس گرفته شده است، ممکن است در مستندهای هولو رینولدز و مک الهنی گنجانده شود. به Wrexham خوش آمدید، که تصمیم بازیگران برای خرید باشگاه فوتبال راکسام در سال 2020 را برای کمک به بهبود آن مستند می کند.

او و راب مک‌الهنی، بازیگر و دوست دیگرش، که مالک باشگاه فوتبال راکسام در ولز هستند، صبح جمعه از پادشاه چارلز سوم و کامیلا، همسر ملکه، در زمین فوتبال در راکسام، ولز استقبال کردند.

امروز، رینولدز و مک‌الهنی در حال صحبت، خندیدن و دست دادن با خانواده سلطنتی عکس گرفتند. رینولدز و کینگ چارلز حتی به نظر می‌رسیدند که در زمین جوک‌های درونی می‌کنند.

رایان رینولدز امروز با خانواده سلطنتی ملاقات کرد.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

رینولدز با انتشار پستی در اینستاگرام شامل عکسی از خود در کنار پادشاه بریتانیا، لحظه مهمی را رقم زد. به شیوه واقعی رینولدز، او به طرز خنده‌داری در عنوان نوشت: «به فصل دوم راکسام خوش آمدید: چارلز مسئول».

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

پادشاه پس از بازدید در سخنرانی خود گفت: “من این فرصت را داشتم که یکی از شگفتی های دیگر راکسام، یعنی باشگاه فوتبال را ببینم، که مشغول قرار دادن راکسام بر روی نقشه است.” و البته، این پس از آن اتفاق می افتد که تیم ملی ولز از طریق راهیابی به جام جهانی، شهرت بین المللی بی سابقه ای را برای ولز به ارمغان آورد.

رایان رینولدز/اینستاگراممنبع رایان رینولدز اینستاگرام