چرا راشل رکیا و تینو فرانکو پس از “لیسانس” از هم جدا شدند؟

حتماً برای فینال فردا شب هماهنگ کنید تا خودتان را دریافت کنید لیسانس رفع کنید و (شاید؟!) پاسخ تمام سوالات برجسته را دریافت کنید.

منبع

ما عاشق یک پیچ و تاب داستان هستیم! بسیار خوب، پس اولین چیز است: چند نفر از شرکت کنندگان فصل 19 در آخر هفته در کلوپ اجتماعی همپتون در نشویل در حال مهمانی بودند. در آنجا، الک گارزا (که در هفته سوم حضورش در برنامه حذف شد) استوری اینستاگرامی را به اشتراک گذاشت که جنجال زیادی را برانگیخت. در چندین کلیپ، به نظر می رسد که تایلر نوریس، ایون جونز، جردن واندرگریف، نیت میچل، ماریو واسال و دیگر بازیگران فصل 19 قبلی به او ملحق شده اند … همراه با یک تابلوی LED که روی آن نوشته شده “F*ck Tino” ما هفتگی. از آن زمان، حساب اینستاگرام BachelorRabbitHole@ یک مکالمه DM با الک به اشتراک گذاشت، که نوشت: «آنقدرها هم عمیق نیست. یکی آن بطری را برای ما خرید و به شوخی گذاشت.» اشاره شد!

طبق گزارش ها، ریچل و تینو در طول این مراسم با هم خواهند نشست بعد از فینال رز مراسم جدی ریختن 🍵

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

یکی دیگر لیسانس فصل، فرصتی دیگر برای یادآوری اینکه سریال *همیشه* ما را سرپا نگه خواهد داشت. آخرین 🤯🤯🤯 اخبار؟ اینکه راشل رکیا پس از نامزدی آنها در پایان فصل، با برنده خود، تینو فرانکو، رابطه خود را قطع کرده است. به‌روزرسانی، Reality Steve، پادشاه گوس است، که گزارش داد این دو پس از یک موقعیت استراحت شبیه به راس و راشل، آنها را در بلاتکلیفی عجیب و غریب قرار داده است. جالب هست!

استیو همچنین اضافه کرد که طبق گزارش‌ها، ریچل پس از پایان بازی در مکزیک به تینو گفت که وقتی از محل اقامت فعلی‌اش در فلوریدا به لس‌آنجلس نقل مکان کرد، قرار بود حلقه نامزدی را به ABC برگرداند تا فقط «با هم قرار بگذارد». FWIW، این *به خصوص* خبر جالبی است زیرا دلیل او برای اینکه به Aven اجازه نداد در سریال پیشرفت کند، این بود که او می خواست تایم لاین نامزدی را کند کند. حال و هوای من در حال حاضر:

یک پیش‌نمایش واقعاً تند از قسمت‌های پایانی سریال، نشان می‌دهد که ریچل با کسی (که *قطعاً* به نظر می‌رسد تینو است) در طول ملاقات با زوج شاد صحبت می‌کند. او می‌گوید: «من پاسخی می‌خواهم که چرا کردی، چه کردی. در اوایل این کلیپ، او همچنین اشاره می‌کند که یکی از بچه‌ها چیزی به او گفته است که “هر چیزی را که به من قول داده بودی در هم می‌ریزد.”

کی، پس ما می دانیم که پیمانکار عمومی پس از دریافت آخرین گل رز راشل، طبق گفته Reality Steve، از او خواستگاری کرد. و منظورم این است که از زمانی که تینو اولین برداشت راشل را جلب کرد و تقریباً در کل فصل پیشتاز بود، قطعاً می‌توانستیم آن را ببینیم.

در پادکست 15 سپتامبر خود، Reality Steve همچنین تاکید کرد که تصمیم ریچل برای ایجاد وقفه پس از یک تجربه طوفانی “آن چیزی نبود که تینو می خواست.” او اضافه کرد که پس از کل اپیزود بازگرداندن حلقه، “یک آرامش در روابط وجود داشت، آنها صحبت نمی کردند یا ارتباط ضعیفی داشت، و من چیزی شبیه به راس/ریچل از “Friends” می شنیدم. “یک معامله.” رابطه آنها در نهایت پس از قرار گرفتن در این بلاتکلیفی دچار مشکل شد و “در طول یک شب بیرون رفتن، تینو دختر دیگری را بوسید. رابطه جنسی وجود نداشت، و این یک چیز مداوم نبود.»

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

یک حادثه بطری هم وجود داشت؟

این خبر یک شوک غم انگیز برای همه کسانی است که امیدوار بودند خلبان پس از تحمل آتش سوزی واقعاً سطل زباله کلایتون اچارد عشق پیدا کند. عزب فصل اوایل امسال، lol. اما برای دوباره زندگی کردن کافی است که قسمت آسیب زا! در اینجا آنچه در مورد کشتی ریچل و تینو می دانیم به شرح زیر است:

هشدار منصفانه: وجود دارد لیسانس اسپویل های فینال در پیش است نگویید ما به شما هشدار ندادیم!

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

تینو در طول این دوره از ریچل خواستگاری کرد لیسانس فصل آخر

گابی ویندی هم چند کلمه انتخابی در ویدیو داشت که باعث شد همه احساس کنم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ “من فکر می کنم که شما باید حتماً او را لگد بزنید [expletive]…شما لیاقت این را ندارید.» صادقانه بگویم، نمی دانم درباره چه چیزی صحبت می کند، اما من فوراً در تیم دختران اینجا هستم، بنابراین ¯\_(ツ)_/¯.

پدر تینو، جو، در جریان قرار ملاقات با زادگاهشان گفت: «فقط برایم سخت است که باور کنم کاری که می‌توانید در یک سفر افسانه‌ای طوفانی انجام دهید، واقعاً شما را برای ازدواج آماده می‌کند. ما هفتگی. برای بدتر شدن اوضاع، چت شیت شوبیز گزارش داد که ظاهراً مادر تینو در رابطه با کشتی آنها به راشل گفته است که “این واقعی نیست”. اوه، و همچنین وضعیت جالب فیسبوکی که جو منتشر کرده بود، وجود دارد که در آن او گفت که “خیلی خوشحال است” که نمایش تقریباً به پایان رسیده است. موضوع اینجا به وضوح ~تنش~ است، مردم!

Reality Steve بار دیگر در پادکست خود در 7 سپتامبر ما را با دوز سنگینی از واقعیت مواجه کرد و جدایی دو نفره را فاش کرد – ظاهراً برای همیشه. استیو شروع کرد: “ریچل از تینو جدا شد و آنها دیگر نامزد نیستند.” آنها از هم پاشیده اند و هیچ گونه آشتی در آن وجود نخواهد داشت ATFR از همه چیزهایی که شنیده ام تمام شد.” اوف

بنابراین این خبر کمی تیره‌تر است، اما نه نه با توجه به اینکه همه چیز بعد از تاریخ زادگاه ریچل و تینو دشوار به نظر می رسید، جایی که واضح بود که والدین پیمانکار عمومی قرارداد این زوج را امضا نکردند، باورپذیر بود. لیسانس سفر.

با این حال!! زندگی عاشقانه طوفانی آنها کوتاه بود زیرا آنها از آن زمان جدا شده اند و ظاهراً پس از ارائه نیل لین، اوضاع خیلی سریع رو به پایین رفت.

چرا ریچل و تینو از هم جدا شدند؟ چند دلیل، ظاهرا

در نهایت، Reality Steve گفت که تینو به راشل در مورد این بوسه گفت و آن زمان بود که او تصمیم گرفت به همه چیز پایان دهد. حدس من بر اساس آنچه شنیدم این است که اگر ریچل در آن زمان به آن فرصت دیگری می داد، تینو آن را می خواست، اما او فهمید که چرا ریچل این تصمیم را گرفت. وقتی باید فوراً به او می گفت، با کارهایش اعتماد او را شکست. ناگفته نماند که او از ابتدا نباید تقلب می کرد.» استیو در پایان گفت. ذهن = دمیده شده.

خانواده تینو نیز ممکن است در این تصمیم دخیل بوده باشند