چرا دایان کیتون فکر می‌کند که «بسیار بعید» است که دوباره قرار بگذارد

کیتون در پایان گفت: “به یاد دارم که یک روز در دبیرستان، این مرد پیش من آمد و گفت: “یک روز شما یک همسر خوب خواهید داشت.” و من فکر کردم، “من نمی خواهم همسر شوم.” نه. وقتی جوان بودم به دنبال دوست داشتن این افراد خارق العاده بودم. فکر می کنم نباید اینقدر فریفته استعداد می شدم. وقتی هر دوی شما یک کار را انجام می دهید، آنقدرها هم عالی نیست. من باید فقط یک انسان خوب پیدا می کردم، یک پسر خانواده.»

در ژانویه، اضافی پرسید آنی هال ستاره چقدر از آخرین باری که با کسی بیرون رفت می گذرد، که به او اعتراف کرد: “بیا [say] 15 سال. آنها احتمالاً فقط فکر می کردند، “دیگر بس است… او خیلی عجیب است.” من یک جورایی عجیب هستم، اما حالم خوب است. یه روز یکی با من ازدواج میکنه شاید یکی از این مردان خوب امروزی که امروز باید با من سر و کار داشته باشد.»

این پست در ابتدا در نمایشگاه Vanity Fair.
منبع

این باشگاه کتاب بازیگر 77 ساله و با خوشحالی مجرد است مجله AARP در مصاحبه ای برای داستان جلد آوریل آنها که او رابطه ای در آینده خود نمی بیند و با آن کاملاً مشکلی ندارد. “من قرار نیست. بسیار غیر محتمل. یادم نمی‌آید کسی به من زنگ زده باشد و بگوید: «این فلانی است، می‌خواهم تو را بیرون ببرم». آنها اتفاق نمی افتد. البته نه،» او گفت. در عوض، کیتون برای خودش خانواده ای ساخته است و دختری به نام دکستر 27 ساله و پسری به نام دوک 22 ساله پنجاه ساله را به فرزندی قبول می کند. او اضافه می کند که به طور غیرمنتظره ای در سگش رجی همنشینی پیدا کرده است. یکی از دوستانم او را به من داد. من حتی از او نخواستم. او به سمت من آمد و گفت: “فکر می کنم شما به این سگ نیاز دارید.” من می گفتم، “خوب، حدس می زنم؟” البته، اکنون من فقط او را دوست دارم،» او توضیح داد. «سگ ها مقاومت ناپذیرند. آنها فقط احمق هستند. رجی یک احمق بزرگ است و خنده دار است.»

دایان کیتون از تصمیم خود برای ازدواج هرگز پشیمان نیست.

و در سال 2019، کیتون نیز گفت مردم که او خود را ماده ازدواج نمی داند. او در مورد موضوع ازدواج گفت: “فکر می کنم عجیب هستم.” “امروز داشتم به این موضوع فکر می کردم. من 73 سال دارم و فکر می‌کنم تنها کسی در نسل خودم و شاید قبل از آن هستم که تمام زندگی‌اش یک زن مجرد بوده است.» در حالی که این بازیگر در روزگار خود عاشقانه‌های برجسته زیادی با ستارگانی مانند وودی آلن، وارن بیتی و آل پاچینو داشته است، او می‌گوید از اینکه هرگز به آرامش نرسیده است، پشیمان نیست. “[I’m not sad] چون فکر می‌کنم بیشتر به جنبه مادری نیاز داشتم.» فکر نمی‌کنم ازدواج من ایده خوبی باشد، و من واقعاً خوشحالم که این کار را نکردم، و مطمئنم که آنها نیز از این موضوع خوشحال هستند.»