چرا خانواده سلطنتی درباره هری و مگان نظر نمی دهند؟

نیکول توضیح داد: “درک من این است که خانواده سلطنتی، مطمئناً پادشاه و همسر ملکه فیلم های مستند را تماشا نخواهند کرد.” “و ویلیام و کیت، خوب، دوباره درک من این بود که آنها امروز در مدرسه بودند – وقتی سریال های مستند پخش شد در خانه نبودند. طبق معمول کار بود، اول خانواده، و من باور نمی کنم که این کار را انجام دهند. تماشاش کن، نه.”

یکی از دستیاران ارشد کاخ نیز به نیکول تأیید کرد که “این یک مورد است که آرامش خود را حفظ کنید و ادامه دهید، و بیایید با این موضوع زیاد حواسمان را پرت نکنیم.” و وقتی نوبت به این می رسد که آیا خانواده سلطنتی می خواهند تماشا کنند یا نه، این کار سختی است.

بیش از 24 ساعت از پخش مستند مگان مارکل و شاهزاده هری در نتفلیکس می گذرد، اما خانواده سلطنتی به طور کامل بی صدا در سه قسمت اول و ظاهراً این کاملاً عمدی است!

فیل هریسگتی ایماژ

جالبهمنبع

همه آنچه گفته شد، منابعی در کاخ هستند انجام داد مخالفت با سلب مسئولیت مستندسازان، که می‌گفت: “این یک روایت دست اول از داستان هری و مگان است که با آرشیو اشخاصی که تا به حال ندیده‌ایم روایت شده است. تمام مصاحبه‌ها تا اوت 2022 تکمیل شد. اعضای خانواده سلطنتی از اظهار نظر در مورد آن خودداری کردند. محتوای این مجموعه.”

خانواده های سلطنتی

مطابق تلگراف، منابع سلطنتی اصرار داشتند که نه کاخ باکینگهام، نه کاخ کنزینگتون و نه هیچ یک از اعضای خانواده سلطنتی برای اظهار نظر و یا پیشاپیش هیچ بخشی از سریال مورد نظر قرار نگرفته است.

کتی نیکول، کارشناس سلطنتی، گفت: «من با دستیاران ارشد کاخ صحبت کرده‌ام که گفتند مایل به اظهار نظر نیستند، مگر اینکه چیزی مخرب، نادرست یا افتراآمیز وجود داشته باشد. سرگرمی امشب. در این مستندسازی، آنها واقعاً نمی‌خواهند به خاطر این واقعیت ساده به این مستند کشیده شوند که نمی‌خواهند اکسیژن یا تبلیغات بیشتری به فیلم مستندی که قبلاً بسیار پرطرفدار شده است بدهند.»