چرا جیجی حدید آماده نیست به طور جدی با لئوناردو دی کاپریو قرار بگذارد؟


جیجی حدید و لئوناردو دی کاپریو با هم در خیابان‌های پاریس عکس نگرفتند، اما این دو که اخیراً به‌طور غیررسمی با هم قرار ملاقات گذاشته‌اند، زمانی را در آنجا با هم سپری کردند، حتی در یک نقطه از یک هتل به طور جداگانه ترک کردند. اکنون، ما هفتگی و E! در حال گزارش بینشی در مورد زمان این زوج در پاریس و اینکه ماهیت رابطه آنها در حال حاضر چیست.

یک منبع توضیح داد که حدید به دلایل خوبی در این مرحله علاقه ای به جدی بودن با این بازیگر تازه مجرد ندارد. ما. این مربوط به زین مالک، دوست پسر سابق حدید است که او دختر 2 ساله خی را با او به اشتراک می گذارد. (به ویژه مالک، حدید را در اینستاگرام آنفالو کرد، زیرا اخباری مبنی بر قرار رسمی او با دی کاپریو منتشر شد.)

جیجی از آنجایی که روابط بهتری با زین دارد و آنها به خوبی با هم ازدواج می‌کنند، دیوارهایش را بالا می‌برد. او برای یک رابطه جدی عجله نمی کند.» این منبع روز سه شنبه گفت. او به لئو بسیار علاقه دارد و علاقه مند به دنبال کردن رابطه با او است، اما در عین حال بسیار سرگرم کنسرت های مدلینگ خود و حضور در کنار دخترش است.

در پاریس و جاهای دیگر، دی کاپریو و حدید تلاش های پنهانی داشتند. این منبع گفت: “آنها ملاقات های مخفیانه ای داشته اند و به طور خصوصی با هم وقت می گذرانند.” “آنها خیلی به یکدیگر علاقه دارند و می بینند که اوضاع به کجا می رسد، [although they’re] به هیچ وجه جدی نیست.»

یک منبع نزدیک به حدید این احساس را در گزارش خود E! که در 5 اکتبر منتشر شد تکرار کرد. این منبع گفت: “جیجی و لئو در حال حاضر سرگرمی زیادی دارند.” آن‌ها سعی کرده‌اند که محرمانه و خصوصی بمانند و او از زمانی که با هم گذرانده‌اند لذت می‌برد.»

حدید دی کاپریو را دقیقاً همان چیزی می بیند که در زندگی عاشقانه اش در این مقطع به آن نیاز داشت. این مدل 27 ساله از زمانی که یک سال پیش جدایی اش از مالک خبرساز شد، به طور علنی با کسی قرار نگرفته است. مالک و حدید به مدت شش سال قبل از جدایی دائمی درگیر بودند.

این منبع گفت: «جیجی از اینکه در این مدت وارد زندگی او شده و گفته است این دقیقا همان چیزی است که او به آن نیاز داشت، سپاسگزار است. لئو بسیار آرام است و دوست دارد که رابطه آنها عادی و آسان باشد. تا اینجای کار خوب پیش می رود.»منبع