چرا «جانشینی» فصل پنجم نمی شود؟

فصل 3 در یک به پایان رسید واقعی بعد از اینکه خواهر و برادر روی با هم متحد شدند تا بر پدرشان چیره شوند، اما لوگان، به لطف راهنمایی مفید تام، توانست بر فرزندانش غلبه کند. تنش ها در همه جا زیاد است، اما به خصوص برای شیو، زیرا اکنون تقریباً همه در زندگی اش به او خیانت کرده اند. در مورد آنچه که می‌توانیم در فصل 4 انتظار داشته باشیم، به نظر می‌رسد که فروش Waystar Royco با تمام قوا پیش می‌رود، زیرا شکاف‌ها در خانواده همچنان عمیق‌تر می‌شود (چه کسی می‌دانست که حتی ممکن است؟!). با این همه فکر که این فصل را تبدیل به یک فصل آخر کرده‌ام، بسیار هیجان‌زده هستم که ببینم دقیقاً چگونه به پایان می‌رسد.منبع

فصل 4 از جانشینی قرار است آخرین نمایش باشد (نشان از فروپاشی داخلی). حالا، هنگامی که با شنیدن این خبر از انکار، عصبانیت و هر مرحله غم و اندوه دیگری عبور کردید، لطفاً در اینجا با من ملاقات کنید، جایی که ما بسیار آرام، بسیار بالغانه می‌پرسیم “اما چرا؟”

بیرون رفتن قوی همیشه راهی برای نمایش های HBO نبوده است (من به شما نگاه می کنم بازی تاج و تخت و اطرافیان) بنابراین حتی اگر این غم انگیز است که ما فصل های بیشتری را دریافت نخواهیم کرد جانشینی، استدلال قابل احترام است.

قبل از اینکه نویسندگان فصل 4 شروع به کار بر روی فیلمنامه کنند، آرمسترانگ گفت که ایده ساخت فصل 4 را به بخش پایانی داستان خانواده روی مطرح کرده است. و ما سناریوهای مختلفی را اجرا کردیم: می‌توانیم چند فصل کوتاه یا دو فصل دیگر را اجرا کنیم. آرمسترانگ گفت که در آن هفته‌های خوب و هفته‌های بد وجود خواهد داشت اهل نیویورک. “یا می‌توانیم کاری کمی عضلانی‌تر و کامل‌تر انجام دهیم و تا حدودی قوی‌تر برویم. و این قطعاً همیشه ترجیح من بود.”

هر چند یک بارقه کوچک امید برای کسانی از ما وجود دارد که بیشتر می خواهیم. آرمسترانگ گفت که او احساس قوی دارد که “می تواند چیز دیگری در دنیای متحد وجود داشته باشد، یا شخصیت های متحد یا برخی از همان شخصیت ها.” اگر به من می‌گویید که احتمال یک اسپین‌آف گرگ وجود دارد، من فوراً برنامه‌ام را پاک می‌کنم تا مطمئن شوم می‌توانم آن را در ثانیه‌ای که منتشر می‌شود تماشا کنم. اما تا آن زمان، ما فقط باید بنشینیم و از فصل 4 لذت ببریم، که اولین نمایش آن یکشنبه، 26 مارس، ساعت 9 شب به وقت شرقی است.

خالق جسی آرمسترانگ انتخاب خود برای پایان دادن به نمایش را در مصاحبه ای با The اهل نیویورک، در مورد این تصمیم گفت: “می دانید، قولی در عنوان وجود دارد جانشینی. من هرگز فکر نمی کردم که این می تواند برای همیشه ادامه یابد. پایان همیشه به نوعی در ذهن من حضور داشته است. از فصل 2، من سعی کردم فکر کنم: آیا فصل بعدی است یا بعد از آن، یا بعد از آن؟