چرا برخی از مردان وقتی خواستگاری می‌کنند، دچار مشکل می‌شوند؟

اگر من بود برای برنامه ریزی نامزدی رویایی ام، با این حال، دو چیز وجود دارد که می خواهم شامل این حلقه نامزدی تیفانی الماس زرد (که، بله، من انجام دادن در پوشه ای با عنوان “این تنها حلقه نامزدی است که هرگز قبول خواهید کرد” روی گوشی خود ذخیره کرده ام – آقایان، یادداشت برداری کنید) و یک دلنوشته.

جیجی انگل، متخصص جنسی، متخصص 3Fun می‌گوید: «نعوظ از یک فرآیند بیولوژیکی و روان‌شناختی بسیار پیچیده متولد می‌شود. “آنها واقعاً می توانند خود به خود اتفاق بیفتند – و گاهی اوقات در زمان های واقعاً نامناسب.” از جمله، بله، پیشنهادی که برای TikTok و/یا چت گروهی خانواده شما در حال ضبط است.

انگل می‌گوید: «این فقط به این معنی است که شما واقعاً از احساسات غافل هستید. “شما در این موقعیت لزوماً شاخ نیستید، فقط هیجان زده هستید و بدن شما به این هیجان واکنش نشان می دهد.”

گتی ایماژ/پکسل/خدیجه هورتون

به طور طبیعی، این نوع بدخیم نشان می دهد – همانطور که نعوظ های با زمان بندی ضعیف معمولاً انجام می دهند. دوستان TikTokers برای تبریک نامزدی عروس آینده عجله کردند. و اندازه احتمالی آلت تناسلی دامادش که ظاهراً بالاتر از حد متوسط ​​است. (بالاترین نظر، با بیش از 12000 لایک، «اسب کیست؟» است. میکند یک دیک بسیار بزرگ برای بالا بردن طاق پیروزی وحشتناک، فقط گفتن.

من اولین بار در مورد این پدیده تقریباً سالم (؟) در یک مهمانی مجردی چند سال پیش شنیدم، زمانی که عروس آینده در حالت مستی دلیل واقعی ما را فاش کرد که ما هرگز هیچ عکسی از نامزدی خود ندیده بودیم: آنها توسط او بمباران شده بودند. دیک سخت نامزد سال‌ها تصور می‌کردم که این یک تجربه خنده‌دار زیبا و منحصر به فرد برای این زوج شاد و شاخدار است.

انگل می‌گوید: «وقتی در حالات احساسی بالا مملو از دوپامین و آدرنالین می‌شویم، نعوظ ممکن است رخ دهد. «این اساساً یک پاسخ انعکاسی است. مغز شما سیگنالی را به بدن می فرستد تا برای فعالیت جنسی آماده شود زیرا تحریک دریافتی را به اشتباه به عنوان جنسی تعبیر کرده است.

درست است. در صورتی که نشنیده‌اید، نامزدی‌ها بسیار مهم هستند، به این معنا که مردان واقعاً وقتی این سؤال را مطرح می‌کنند، غافلگیر می‌شوند. و – جدای از اینکه از نظر اشتراک گذاری – نامزدی – با عزیزان / دیدگاه اینترنتی تا حدودی ناخوشایند و / یا بالقوه شرم آور است – کاملاً دوست داشتنی است.

یک حلقه نامزدی الماس زرد روی یک موز پوست کنده

اما از آنجایی که من یک “رومانتیک” هستم (یا حداقل فردی که می خواهد باور کند که اگر مردی از من خواستگاری کند، جسارت او از یک جادویی خالص و بی آلایش وابسته به عشق شهوانی است)، جلو رفتم و از هر نامزدی پرسیدم. ، مرد متاهل یا قبلاً متاهل من می دانم که آیا وقتی خواستگاری کرده بود یا نه. (به این می گویند روزنامه نگاری، نگاه کنید.) این چیزی است که افراد دلخراش در میان آنها درباره نعوظ نامزدی خود می گفتند:

  • “من قطعا انجام دادم. همه چیز داغ بود. وقتی روی یک زانو افتادم، همسرم فکر کرد که می‌خواهم روی او زانو بزنم.» -سام*، 39
  • “فکر می کنم شیرین است. مانند، “من بسیار هیجان زده هستم که زندگی ام را با شما بگذرانم.” – روی *، 34.
    • من در یک رستوران بسیار صمیمی و کم نور خواستگاری کردم. نامزد آینده من فوق العاده رابطهی به نظر می رسید و ما در حال گفتگوی عالی با خنده فراوان بودیم. بعد که ایستادم تا روی یک زانو بزنم، متوجه شدم: من یک استخوان گیر خیلی برجسته داشتم! دخترم بلافاصله متوجه شد. گفتم واضح است که خیلی جذب او شده ام و هر دو به این موضوع خندیدیم. سپس روی یک زانو نشستم و از او خواستم با من ازدواج کند. این یک لحظه بزرگ بود. ناگفته نماند که ما نمی توانستیم صبر کنیم تا بعد از شام به اتاق هتل خود برگردیم. به معنای واقعی کلمه، ما نمی توانستیم صبر کنیم. اما این داستان برای زمان دیگری است.» – ویکتور، 35.
      • «من فکر می‌کنم چیزی واقعاً ابتدایی در ازدواج وجود دارد، به نوعی. مثل اینکه قفل کردن آن می تواند شما را واقعاً شاخ درآورد.» – مایک، 35.
      • من نمی‌توانستم تا آخر عمر به این فکر نکنم که چگونه می‌توانم به آن الاغ ضربه بزنم.» -شین*، 32

منبع

اما فراتر از ستایش برای بزرگی برآمدگی صحنه دزدی، تعدادی از زنان نیز از شور و شوق ظاهری رمانتیکی که به نظر می‌رسید انعکاس دهنده آن بود، مجذوب شدند. همانطور که پریسیلا پیج نویسنده در الف توییت (بله، نامزدی بمباران شده این زن سرانجام به آن راه یافت توییتر): «راستش خیلی ناامید خواهم شد اگر روزی یک پیشنهاد ازدواج بدون دردسر داشته باشم.»

به عبارت دیگر، وقتی مردی روی یک زانو می‌خواهد بزرگترین سؤالی را که تا به حال از کسی پرسیده است بپرسد، مغز مرد بیش از حد تحریک‌شده او گیج می‌شود و می‌گوید: «هی، به نظر می‌رسد در حال حاضر چیزهای زیادی در جریان است. دیک سخت باشه؟” و دوستان، این جایی است که غم‌انگیزهای نامزدی از آنجا می‌آیند.

که گفت. اگر شما هستند کسی که خواستگاری بدون دردسر را دریافت کرده است، لزوماً به این معنا نیست که نامزد آینده شما از این ایده که مغزتان را تا زمانی که مرگ جدا کنید، از نظر جنسی کمتر هیجان زده شده باشد. در واقع، به گفته کارشناسان – تا آنجایی که متخصصان در چنین مواردی وجود دارند – احتمالاً یک نامزدی کمتر به شاخ بودن واقعی مربوط می شود تا مجموعه ای نسبتاً پیچیده از پدیده های فیزیولوژیکی که در برخی موارد اتفاق می افتد. منجر به نعوظ می شود

… یعنی تا زمانی که کاربر TikTok، Mariel Twist، شجاعانه یک ویدیوی ویروسی از نامزدی خود منتشر کرد که در آن چهره بسیار برجسته (و بسیار قابل توجه، TBH) نامزدش نشان داده شده بود. اگر این اولین باری است که این موضوع را می شنوید، لطفاً چشمان خود را به این صفحه نمایش بی نظیر بپردازید. (فقط نگویید من به شما هشدار ندادم!)

من کسی نیستم که زمان زیادی را صرف فکر کردن به پیشنهاد رویایی خود کرده باشم، تا حد زیادی به این دلیل که یک خواستگاری لزوماً چیزی نیست که من فعالانه رویای آن را داشته باشم. (قسم می خورم که این یک چیز “من مثل دخترهای دیگر نیستم” نیست. فکر می‌کنم ممکن است عمیقاً از تعهد وحشت داشته باشم، حتی بیشتر از این که از تنهایی بمیرم وحشت داشته باشم، اگرچه تمایل دارم به این فکر کنم که به عنوان یک جامعه خیلی سریع می‌توانیم بیزاری از تک همسری مادام‌العمر را به عنوان «تعهد هراسی» آسیب‌شناسی کنیم. اما ما در حال حاضر وقت نداریم همه اینها را باز کنیم چیز.)

همان، TBH. اگر فکر اینکه تمام روزهای باقیمانده خود را با من بگذرانید سطوح هیجان انگیزی ایجاد نمی کند، پس وقت دلهره ام را با پیشنهاد سست خود هدر ندهید.