چرا اولیویا وایلد و هری استایلز از هم جدا شدند؟

اخبار جدایی اولیویا و هری (که *از نظر فنی* فعلاً یک “وقفه” توصیف می شود) روز جمعه منتشر شد، زمانی که چندین منبع نزدیک به این زوج وضعیت کشتی جدید آنها را تایید کردند. مردم.

“او هنوز در حال تور است و اکنون به خارج از کشور می رود. او روی بچه هایش و کارش در لس آنجلس تمرکز دارد.” مردم منابع توضیح دادند، و به جهان بینش فوری در مورد دلایل جدایی/شکستن/آشکار شدن این جفت ارائه دادند. “این یک تصمیم بسیار دوستانه است.”

این احساس “هی، آنها از هم جدا شده اند، اما هنوز با شرایط AH-MAZING” توسط منبع دیگری (یا همان منبع، شاید – چه کسی می داند زمانی که همه کسانی که از غواصان معروف هستند همیشه ناشناس هستند) که با او صحبت کرد، تکرار شد. صفحه ششم در مورد تقسیم

“آنها در حال استراحت هستند. وقتی او سال آینده در هر قاره ای باشد و اولیویا شغل و بچه هایش را داشته باشد، داشتن رابطه غیرممکن است.” صفحه ششم منبع توضیح داد این برای هر دوی آنها درست است.»

مطابق با صفحه ششمهری که از کارشناسان جدایی هری و اولیویا است، آماده می شود تا تور خود را در آمریکای جنوبی آغاز کند و اولیویا قصد دارد به لندن برود، جایی که او مشغول فیلمبرداری یک مستند و گذراندن وقت با فرزندانش، اوتیس 8 ساله و دیزی، 6 ساله. ظاهراً، هری و اولیویا تصمیم گرفتند برای جدا کردن آنها رسماً منتظر مسافت نمانند و پیشگیرانه عاشقانه خود را متوقف کردند (احتمالاً اگر زمان مناسب باشد، در را برای آشتی باز بگذارند).

از آنجایی که می‌دانید مغز مارمولک بدوی شما عمیقاً به آن اهمیت می‌دهد، به‌روزرسانی اجباری درباره شکست رابطه اولیویا وایلد و هری استایلز برای شما داریم.

بنابراین، اگر حال و هوای بین آنها هنوز بسیار عالی است و همه چیز با نزدیک شدن به دومین سالگرد ازدواجشان قوی بود، چرا هری و اولیویا از هم جدا شدند؟ مانند بسیاری از افراد مشهور (و انسان‌های پرمشغله غیرمشهور) قبل از آنها، هری و اولیویا عمدتاً با برنامه‌ریزی درگیری‌ها از هم جدا می‌شوند.

این پیوند خاص هنوز به طور کامل در معرض دید عموم قرار داشت تا اینکه چند هفته پیش در کنسرت هری وین هری:

«هیچ خون بدی بین آنها وجود ندارد. هری اولیویا را رها نکرد، یا بالعکس،” منبع گفت (به نظر می رسد به عنوان دلیلی بر صمیمیت زوج سابق؟) که این رابطه – که تقریباً دو سال به طول انجامید – “طولانی ترین رابطه ای است که هری تا به حال داشته است. بنابراین واضح است که آنها پیوند خاصی دارند.”

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

خب! حالا شما مالک آن هستید.منبع