چرا امیلی راتایکوفسکی شایعات جدایی پیت دیویدسون را برانگیخت؟

امیلی راتاکوفسکی از زمان جدایی از همسر سابقش سباستین بیر-مک کلود، به وضوح از زندگی مجردی رابطهی خود لذت می برد. این مدل در چند ماه گذشته اغلب با کمدین پیت دیویدسون در ارتباط بوده است، اما اخیراً او را با قرارهای دیگری مشاهده کرده اند. در قسمت 22 دسامبر پادکست او بالا کمراتایکوفسکی اعتراف کرد که یک برنامه دوستیابی را نیز دانلود کرده است، اما نامی از کدام یک نبرد.

منبع گفت: “امیلی در حال حاضر فوق العاده پیت را دوست دارد.” “این یک رابطه سرد تا کنون است… هیچ فشاری برای اختصاصی کردن آن وجود ندارد، اما او واقعا او را دوست دارد. پیت جذاب است و مطمئناً او را به دست آورده است.”

او ادامه داد: «احساس می‌کنم این برنامه کمی سفید است… این برنامه بسیار سفید است و شبیه یک مرد خاص و یک نوع زن خاص است، بنابراین فکر نمی‌کنم در اینجا با بانوی مورد علاقه‌ام آشنا شوم. “

ارتباط او با دیویدسون تایید شده است – به نظر می‌رسید که این جفت، Friendsgiving را با هم سپری کردند و در اواخر نوامبر در یک بازی نیویورک نیکز دیده شدند. او همچنین برای جشن تولد دیویدسون به او پیوست. سابق شنبه شب زنده یکی از بازیگران اخیراً از دوست دختر سابقش کیم کارداشیان که تقریباً یک سال بود جدا شد. در ماه نوامبر، یک منبع گفت E! اخبار در اوایل نوامبر، دیویدسون و راتاجکوفسکی در “ارتباط بی‌وقفه” بودند.

او گفت: «من می‌گفتم، «ف–ک»! من احساس نافرمانی می‌کردم، زیرا افراد زیادی به من می‌گفتند که آن را نگیرم.»

اما در روز چهارشنبه، راتایکوفسکی در حال بوسیدن هنرمند جک گریر پس از یک شب ملاقات دیده شد ایمیل روزانه. او با دی‌جی اورازیو ریسپو نیز در یک قرار ملاقات در نیویورک در ماه اکتبر دیده شده است. دیویدسون همچنین اخیراً با یکی دیگر از چشم‌اندازهای عاشقانه شایعه شده او دیده شد بدن ها، بدن ها، بدن ها هم بازی چیس سوئی واندرز.منبع