چتری های بلانت جدید Khloé Kardashian را ببینید

مانند مردم اشاره کرد، کارداشیان در خانه خانواده اش صحبت کرد کارداشیان ها سریال واقعیت در مورد داشتن دیدگاه مثبت به آینده خود بدون تامپسون به عنوان شریک عاشقانه اش.

کارداشیان-جنرها اغلب موهای خود را تغییر می دهند، بنابراین زمان نشان خواهد داد که چتری ها چقدر به ظاهر کارداشیان اضافه شده است.

او گفت: «اکنون بالاخره می‌توانم روند بهبودی را شروع کنم. “اکنون باید شروع کنم به لذت بردن از زندگیم با دو بچه و کشف این موضوع. این روز اول خواهد بود و این شروع چیزی مثبت، شاد و زیبا خواهد بود.”منبع خواهران کارداشیان طرفدارشان بودند، کیم کارداشیان در کامنت‌ها نوشت: «خیلی دوستش دارم» و کایلی جنر هم «😍» و «بله».

تغییر بزرگ مو در همان روز اتفاق می افتد که کارداشیان همچنین تیترهایی را برای نحوه پاسخ دادن به سؤالی که کورتنی کارداشیان از او پرسیده بود ایجاد کرد. نمایشگاه Vanity Fairتست دروغ سنج در مورد اینکه آیا او هنوز با دوست پسر سابق خود تریستان تامپسون (و در حال حاضر بسیار خاموش) می خوابد. تامپسون و کارداشیان با هم دو فرزند دارند، دختر 4 ساله ترو و پسرشان که اوایل امسال از طریق جانشین پذیرفته شدند و هنوز نامش را فاش نکرده اند.

چتری های بلانت ممکن است برای همه مناسب نباشد، اما در واقع برای Khloé Kardashian در نظر گرفته شده است. این ستاره رئالیتی حاشیه های جدید خود را در اینستاگرام به نمایش گذاشت و پست خود را با عنوان “Bang Bang” نوشت. و چه عکس اولی:

سردبیر ارشد اخبار و استراتژی