چارلی پوث دیگر برای داشتن آهنگ هیت اهمیتی ندارد

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

و این یک ریتم پیچیده است، اما بسیار سرگرم کننده است. گوش دادن به آن اعتیاد آور است. شما فقط می توانید آن را در یک حلقه گوش دهید، و احساس می کنید که هرگز پایانی ندارد.

“چه مدت”

محتوا

این در روزهایی بود که من کاملاً عصبی بودم که همه چیز در ترکیب یک آهنگ بکر و بی نقص به نظر برسد. اکنون، البته، من دموهای نمایشی را در TikTok می‌فرستم و حتی از راه دور آنطور که من می‌خواهم در نهایت صدا ندارند. اما در حال حاضر به نوعی در طبیعت است. من نیازی به این ندارم که به کمال همه چیز دل بسته باشم.

“پسر”

محتوا

معروف است که پوث شش ماه را صرف تکمیل مسیر کرد.

از نظر غزلی، تشابهات دقیقی وجود دارد – واضح است که در مورد یک شخص نیست. چند سالی بین این دو آهنگ سپری شده بود، اما شبیه به آنچه در جریان بود.

با 12 آکورد شروع کردم. و من به طور تصادفی – وقتی در Pro Tools موسیقی می‌سازم، به طور تصادفی تمام آکوردهایی را که ضبط کرده بودم برجسته کردم و آنها را با یک هشتم نت به سمت راست کشیدم. من به طور تصادفی آنها را به سمت راست کشیدم. و من قبلاً یک آهنگ هی-هت نت هشتم داشتم، و این آهنگ را خیلی بیشتر باز کرد، فقط از یک اشتباه ریتمیک. نه آواز داشتم، نه آهنگ شعر، نه ملودی پیش‌کور و نه چیز دیگری. اما وقتی روی این سینت‌های از پیش ضبط‌شده می‌کشیدم، چنین جیب ریتمیک جالبی به آن داد و آهنگ را بیشتر باز کرد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این یکی از آهنگ های مورد علاقه من است و به نوعی تصادفی شروع شد.

“پسر” یک آهنگ پاپ عالی است – یک آهنگ مورد علاقه طرفداران که کم و بیش خلاصه ای چهار دقیقه ای است. فارغ التحصیل. داستان پوت در تعقیب زنی مسن است که به دلیل سنش خودش را جدی نمی گیرد.

این یک مثال بسیار گسترده بود، اما وقتی «چقدر طولانی» را ساختم، به سادگی به بسیاری از کالوین هریس گوش می‌دادم. و من به یک دام وسواس فکر کردم، وای، آن دام با این فکر غنایی در ذهن من عالی می شود. و باز هم به نوعی در آستانه این است که خیلی صریح باشد. اما این سرگرم کننده است زیرا فقط می پرد و طبل ضربه فقط با متن ترانه می پرد، که من بسیار دوست دارم.منبع

“توجه” اولین تلاش موفقیت آمیز من برای بیرون آمدن از آن جعبه بود، جایی که به من اجازه داده شد و به من این اطمینان داده شد که می توانم یک رکورد را به تنهایی تولید کنم و با یک نفر آن را بنویسم و ​​آن را منتشر کنم. و این نه تنها یک موفقیت تجاری، بلکه یک موفقیت برای قلب من است…. این یکی از دلایلی است که چرا هنوز هم یکی از آهنگ های مورد علاقه من برای اجراست.

من عاشق حرف زدن بدم، اما کینه توز نباشم. “همه اشتباه می کنند” حرف من است. من همیشه به خودم یادآوری می کنم که هنگام نوشتن موسیقی زیاد کینه توز نباشم زیرا هرگز نمی خواهید احساس بدی در مردم ایجاد کنید. اما تنها راهی که می‌خواهم موسیقی واقعی بسازم این است که حقیقت را بگویم. هر بار که حقیقت را نگفته‌ام – شاید به اولین رکوردم منهای چند آهنگ، منهای “دیگر صحبت نمی‌کنیم” و غیره اشاره کنم – آنقدرها هم واقعی نبوده است. و جای تعجب نیست که وقتی کسی حقیقت را می گوید…اگر سعی نمی کند خنده دار باشد، در نهایت خنده دار می شود. برخی از بهترین فیلم ها، مانند منشی ها توسط کوین اسمیت، با بودجه های بالا ساخته نشدند، و آنها واقعاً چیزی در مورد آن فکر نمی کردند. اما البته این یک فیلم کلاسیک کالت و یکی از مهم‌ترین فیلم‌های دهه 90 تا 00 است.