پینک “سایه زدن” کریستینا آگیلرا را پس از مصاحبه ویروسی رد کرد

پینک در اینجا انکار می کند که کریستینا آگیلرا را در میان نظرات ویروسی که در طول مصاحبه با او انجام داده است، “سایه” کرده است. BuzzFeed– جایی که او در سال 2001 “Lady Marmalade” را به عنوان “کمترین مورد علاقه” موزیک ویدیوی خود قرار داد.

او سپس برای اندازه گیری خوب اضافه کرد: “همچنین من دهان xtinas را بوسیدم. نیازی به بوسیدن الاغ او ندارم.”

در سال 2017، پینک به اندی کوهن گفت آنچه اتفاق می افتد را به صورت زنده تماشا کنید که Xtina “در یک باشگاه روی من تاب خورد”، اما گفت که از آن زمان آشتی کردند و گفتند “او واقعاً آدم شیرینی است. ما جبران کردیم. صدا. سال ها و سال ها و سال ها او را ندیده بودم. مامان شدیم ما بزرگ شدیم. ما آن را در آغوش گرفتیم. ساده است. از این بابت احساس خیلی خوبی دارم.»

دو سال بعد در سال 2019، اکستینا منکر این شد که درگیری وجود داشته باشد، و به اندی گفت که پینک «می‌تواند به من ضربه بزند» و «من او را «پشت موسیقی» دیده‌ام و می‌دانم که او احساسات یا هر چیز دیگری در مورد نحوه ضبط داشت. از “لیدی مارمالاد” پایین آمد و همه چیز. میدانم [during] ویدیوی واقعی، او مرا بسیار ترساند، زیرا او در میان تماشاگران پشت سر کارگردان به من هک می‌کرد، و من می‌گفتم: “چه خبر است؟” اما، این کاری است که او در آن زمان انجام داد. او اکنون یک فرد متفاوت است.»

ولپ اگر می‌خواهید خاطره‌ها را زنده کنید، ویدیوی کامل «مارمالاد بانو» را در اینجا مشاهده می‌کنید!منبع

پینک در پاسخ به همه کسانی که تا آخر این مطلب را می خوانند، توییت کرد: “همه دیوانه هستید، Xtina با اینکه چه کسی در آن آهنگ کار می کرد. اگر تا به حال نمی دانید، من با گفتن به کسی “سایه” نمی کنم. بارها و بارها و بارها و بارها اتفاق افتاده است. من صفر درصد به درام لعنتی شما علاقه مند هستم. اگر متوجه نشده اید – من کمی مشغول فروش هستم. و از فروش – منظورم بلیط ها و آلبوم ها و خرید و فروش و آشفتگی است. “

او گفت: “ساختن آن خیلی سرگرم کننده نبود.” من تماماً در مورد سرگرمی هستم و مانند، سر و صدای زیادی به همراه داشت. برخی شخصیت ها بودند. کیم و میا خوب بودند!»