پینکی کول، کارآفرین وگان، مراحل ساخت یک شرکت 100 میلیون دلاری را فاش می کند

که در زرق و برقکول در مجموعه «میلیونر حرکت می کند» چگونگی ساخت امپراتوری وگان خود را توضیح می دهد. غواصی در سفر او از ترک یک شغل رویایی تا سرمایه گذاری 10000 دلاری در یک کامیون مواد غذایی. و همچنین اولین آجر و ملات خود را به روی جمعیتی متشکل از 1200 مشتری باز کرد.

چیزی که در مورد کول بسیار الهام بخش است، فقط سر و صدا بودن او نیست، بلکه اعتماد به نفس جسورانه اوست. نه تنها به خودش اطمینان دارد، بلکه در روش هایی که می تواند از هدایای خود استفاده کند و مردم را دور هم جمع کند، هر کاری که برای آن انرژی بگذارد موفقیت آمیز است.

اولین رستوران وگان Slutty Vegan در آتلانتا، در سال 2018، برای کسانی که هرگز غذاهای گیاهی را به عنوان یک مدعی در یک گفتگوی غذاهای جنوبی ندیدند، غافلگیرکننده بود. تنها زنی که چیزی متفاوت را تصور می کرد، بنیانگذار شرکت، پینکی کول 34 ساله بود. در کمتر از پنج سال، کول با شعارهای جذاب، برگرهای وگان امضا، حمایت جامعه و انگیزه شدید خود، یک تجارت 100 میلیون دلاری ایجاد کرد.

در سپتامبر، کول هفتمین لوکیشن Slutty Vegan Brooklyn را افتتاح کرد. اولین کتاب آشپزی او گیاهان بخورید، B*tch: 91 دستور غذای گیاهی که ذهن دوستدار گوشت شما را منفجر می کند اکنون در دسترس است. کامل تماشا کنید حرکت های میلیونر مصاحبه زیرمنبع

کول دوست داشتن کاری که انجام می دهد را به عنوان دلیل و انگیزه نهایی برای ساخت Slutty Vegan به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار تعریف می کند. در طول تماس پیش تولید ما، کول هدایای شخصی خود را اینگونه توصیف کرد که خجالتی نیست، در یک اتاق پرتو می‌تابد، از صحبت کردن با مردم لذت می‌برد و می‌داند چگونه با دیگران به طور برابر رفتار کند. این هدایایی که با پس‌زمینه تولید او همخوانی دارند، کاملاً هماهنگ هستند. کول شلخته بودن و وگان بودن را به فرهنگ، سبک زندگی و حرکت تبدیل می کند.

“در روند ساختن کسب و کارم. من در نهایت یک بچه نداشتم، اما در نهایت دو فرزند داشتم. حالا ماموریت من فرق کرده است. من از یک کارآفرین معمولی به یک مادر-آفرین تبدیل شدم.»

جنبشی که کول آن را به‌عنوان یک برند سبک زندگی کامل تعریف می‌کند که نه تنها صنعت رستوران‌داری، بلکه بشردوستی، کالا، رسانه، املاک، ادبیات، و چه کسی می‌داند در خط بعدی امپراتوری وگان او چیست. یکی از چیزهایی که کول مطمئن می شود همه بدانند این است که کار او به مردم امید می دهد، جوامع را ارتقا می بخشد و نسل بعدی زنان و کارآفرینان را الهام می بخشد.