پیش غذا خلال دندان برای مهمانی بعدی شما – غذاهای انگشتی آسان

برای چسبیدن و زدن آماده اید؟ برای یافتن شش دستور غذای خلال دندان-پیش غذای مورد علاقه ما، به پایین بروید، که هر کدام مربوط به یکی از خوراکی های خوشمزه در عکس زیر است. اسلحه خود را انتخاب کنید، سپس غذا بخورید.

چند برش تازه از بهترین غذاهای گرجستان را کبابی کنید، سپس آن‌ها را با پنیر براتای خامه‌ای، یک گوجه‌فرنگی رسیده و یک برگ ریحان روی هم بچینید تا این کاپرسه نمکی-شیرین دایره کامل پیدا کند.

2. لقمه صبحانه

برنامه های خلال دندان

1. هلو شیرین

مینی کوفته، موزارلا، و برگ های ریحان را جایگزین کنید، سپس با یک مارینارا برای یک وعده غذایی کوچک که طعم آن به اندازه سفارش غذای ایتالیایی شما خوب است، روی آن را اضافه کنید.

6. شیرین و شور

عکس های کودی گیلفویل.منبع

به این غذا به عنوان بهترین ساندویچ صبحانه کوتاه زندگی خود بدون نان شیرینی فکر کنید. تنها چیزی که نیاز دارید کمی ماهی قزل آلا دودی، خیار، گوجه فرنگی، پنیر خامه ای و یک کیپر کوچک است.

3. کیک پاپ

به دلایلی، غذا وقتی روی چوب باشد بسیار جذاب تر است. (فقط من؟ بولر؟) منظورم این است که کباب‌های آب نباتی تقریباً شگفت‌انگیزترین خوراکی‌هایی بودند که می‌توانستید در دوران کودکی داشته باشید، و من استدلال می‌کردم که سبزیجات، گوشت، پنیر، و تقریباً هر چیز دیگری که به ذهنم می‌رسد. وقتی به سیخ کشیده می شوند 10 برابر بهتر است.

رسیده‌ترین میوه‌ای را که می‌توانید پیدا کنید – توت‌فرنگی، تمشک و زغال‌اخته را در اینجا آماده کنید – و با تکه‌ای منجمد چیزکیک (psst، خریداری شده از فروشگاه خوب است) نیزه کنید.

4. Choco Churro

به طور خلاصه، سال 2022 سال فینگر فود است. منظورم این است که مهمانی ها برگشتند عزیزم! (لطفا، انواع کووید، مرا مجبور نکنید کلماتم را بخورم.) و برای شما خوش شانس است، ما مجموعه ای از زیبایی های دو لقمه ای را گردآوری کرده ایم که جمع آوری آنها بسیار آسان است و به شما این امکان را می دهد که به طور رسمی عنوان خود را به عنوان میزبان بازی دریافت کنید. گروه دوستان چون می دانیم تو لیاقتش را داری، باشه؟ نیازی نیست در اطراف ما فروتن باشید.

قسمت غذای منجمد را بشویید تا زمانی که یک بسته چورو تهیه کنید. آنها را در فر بپاشید، شکر دارچینی بپاشید و سس شکلات مورد علاقه خود را بریزید.

5. اسنک تند

اوه، این؟ اونی که برای صبحانه، ناهار، شام بریده شده، و دسر طالبی یا عسلک را با پروشوتو، چدار و مقداری لعاب بالزامیک جفت کنید.