پیشنهاد مخفیانه تریستان تامپسون به Khloé Kardashian


قسمت دیگری از Hulu’s کارداشیان ها، یک بمب تکان دهنده دیگر! پرشورهای پنج شنبه شب متمرکز a مقدار زیادی در مورد پویایی رسوایی Khloé Kardashian و Tristan Thompson پس از تقلب، و Khloé فاش کرد که تریستان در واقع مدت کوتاهی قبل از انتشار اخبار خیانت او از او خواستگاری کرده است.

این افشاگری در خلال مکالمه بین Khloé و کیم کارداشیان، که به خواهرش (از طریق ما هفتگییکی از درس‌ها این است که نمی‌توانید نگران چیزی باشید که تحقیرکننده است. منظورم این است که او خواستگاری کرد و شما هرگز به ما نگفتید و من شبی که فکر کردم این اتفاق افتاد از او پرسیدم و او گفت: «ماه‌ها پیش این کار را کردم. او به شما نگفته بود؟”

Khloé توضیح داد که او پیشنهاد تریستان را رد کرد زیرا او در جایی نبود که 100 درصد راحت باشد یا افتخار کند که نامزد کرده است.

او گفت: “من گفتم باید مطمئن شوم که این یک رابطه کاملاً متفاوت است زیرا می‌خواهم با افتخار بگویم با کسی نامزد کرده‌ام.” خوشحالم که به خانواده ام بگویم.’ و هر چقدر هم که شنیدن حقیقت برای او آزاردهنده بود، من هرگز چیزی را نمی پذیرم و به کسی امید کاذب نمی دهم.»

رمی مارتین تولد تریستان تامپسون را در زیبایی ارابطه جشن گرفت

جریت کلارکگتی ایماژ

Khloé و Tristan در حال حاضر یک رابطه مشترک والدینی دارند، و – در حالی که اخبار مبنی بر اینکه تریستان در حالی که آنها با هم بودند پدر فرزند دیگری شد، آشکارا برای Khloé بسیار ناراحت کننده بود – تولد پسر آنها قطعا به او کمک کرد تا احساس مثبت بیشتری داشته باشد.

او در طول این مدت گفت: “من بسیار سپاسگزارم، این هدیه بسیار زیبایی است که ما می توانیم داشته باشیم.” کارداشیان ها پخش فصل 2 «از ماه دسامبر، این ابر تاریکی است که بر سرم نشسته است. هر روز احساس افسردگی و ناراحتی می‌کردم و حالا که پسرم اینجاست، باید ادامه دهم و لذت ببرم. تقریباً مثل این است که آن فصل را ببندم و این ضربه را تمام کنم و آن را پشت سر بگذارم. حالا بالاخره می توانم روند درمان را شروع کنم. حالا من شروع به لذت بردن از زندگی ام با دو بچه در آن و کشف این موضوع می کنم. این روز اول خواهد بود و این شروع چیزی مثبت، شاد و زیبا خواهد بود.”منبع