پیت دیویدسون و امیلی راتایکوفسکی: جدول زمانی کامل رابطه

این منبع ادامه داد: “آنها هزاران شیمی داشتند و هنوز هم دارند، اما او به نوعی می خواهد مجرد باشد و قرار بگذارد.” کیم همچنان پیت را دوست دارد و همیشه با او دوست خواهد بود. او هنوز فکر می‌کند که او خوب‌ترین و شیرین‌ترین مرد جهان است و اکنون هیچ درام یا چیز عجیبی بین آنها وجود ندارد.»منبع

آگوست 2022: طبق گزارش‌ها، کیم کارداشیان و پیت دیویدسون به دلیل مشغله‌های زیاد و مبارزات طولانی مدت آن را کنار می‌گذارند. با این حال، یک منبع می گوید سرگرمی امشب که کارداشیان تصمیم گرفت قبل از اینکه خیلی «جدی» شوند، به همه چیز پایان دهد.

نوامبر 2021: ما باید همه اینها را می دیدیم، tbh. بیش از یک سال قبل از شایعه رابطه عاشقانه آنها، این مدل به ست مایرز توضیح می دهد که چرا بسیاری از زنان در هالیوود با دیویدسون رابطه ندارند. او می گوید: «بدیهی است که زنان او را بسیار جذاب می دانند. “بچه ها مثل “وای”. اون پسر چی داره؟ و منظورم این است که او فوق العاده جذاب به نظر می رسد. او آسیب پذیر است او دوست داشتنی است. لاک ناخنش عالیه او خوب به نظر می رسد! او عالی است! رابطه خوب با مادرش. ما خوشمون میاد.”

محتوا

دوباره شروع کنیم! پیت دیویدسون در مرکز یکی دیگر از شایعات رابطه سلبریتی قرار دارد – این بار با مدل Emily Ratajkowski.

جولای 2022: زمانی در تابستان، راتایکوفسکی در پی شایعات خیانت از Bear-McClard طلاق می‌گیرد. این زوج سابق یک پسر یک ساله به نام سیلوستر آپولو بیر دارند. «آنها اخیراً از هم جدا شدند. این تصمیم Em بود مردم. او خوب است. او قوی است و روی پسرش متمرکز است. او عاشق مادر شدن است.»

به نوامبر 2022 بروید، و ناگهان همه چیز در راه است PemRatidson! در اینجا جدول زمانی کاملی از رابطه جوانه زدن پیت دیویدسون و امیلی راتاکوفسکی آمده است.

2021

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

2022

دیویدسون و راتاجکوفسکی هر دو در حال از بین بردن روابط بسیار تبلیغاتی هستند: در آگوست 2022، گزارش شد که کیم کارداشیان پس از تقریبا یک سال تیتر، خالکوبی و حضور در فرش قرمز، این کمدین را کنار گذاشت. تقریباً در همان زمان، راتایکوفسکی از شوهر چهار ساله‌اش، سباستین بیر مک‌کلارد، جدا شد.