پیت دیویدسون و امیلی راتاکوفسکی در مراسم دوستان شرکت می کنند

راتاجوفسکی اخیراً از شوهرش، تهیه کننده سباستین بیر مک کلارد، پس از اینکه ادعا شد به او خیانت کرده است، طلاق گرفت. زوج سابق یک پسر یک ساله به نام خرس دارند. با این حال، این مدل از دوستی در اطراف لذت می برد و علاوه بر دیویدسون، به طور عاشقانه با برد پیت و دی جی اورازیو ریسپو در ارتباط بوده است. او گذشته داستانی خود را دارد، که در چند سال اخیر پس از قطع نامزدی با آریانا گرانده، با کارداشیان و همچنین کیت بکینسیل، کایا گربر، مارگارت کوالی و فیبی داینور مرتبط بوده است.

هفته گذشته یک منبع گفت ما هفتگی وقتی صحبت از رابطه راتاجکوسی با دیویدسون می‌شود، آن‌ها «در مراحل اولیه هستند، اما هر دو واقعاً یکدیگر را دوست دارند» و اینکه «پیت باعث می‌شود امیلی بخندد و او چقدر باهوش است».

مدیر ارشد برند بامبل، سلبی دراموند، تصویری در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که اکنون حذف شده است که در آن راتایوسکی و دیویدسون هر دو پشت میز شام او نشسته اند. این عکس قبل از حذف شدن از نمایه دراموند، اسکرین شات شد و در حساب شایعات Deux Moi دوباره منتشر شد.

منبع دیگری گفت E! اخبار که کمدین “جذاب” در حال “برنده شدن” راتایکوفسکی است.

همه برای روز شکرگزاری به خانه نزد خانواده نرفتند. حتی افراد مشهور به عنوان یک جایگزین دوست داشتنی برای Friendsgiving دور هم جمع می شوند، و این آخر هفته پیت دیویدسون و امیلی راتاکوفسکی با هم در یکی از آن شرکت کردند. شایعه شده است که این جفت با هم قرار می گذارند و حداقل به نظر می رسد که آنها بخشی از تعطیلات را با هم گذرانده اند.

یکی از این افراد گفت: “این هنوز خیلی جدید است، اما آنها بدون وقفه در ارتباط بودند و او فقط برای جشن تولد با او بیرون رفت و می خواست به او احساس خاص بودن بدهد.” “این یک رابطه سرد تا کنون است. هیچ فشاری برای اختصاصی کردن آن وجود ندارد، اما او واقعاً او را دوست دارد.”منبع

این جفت چند بار در این ماه با هم دیده شده اند و حتی در حالی که در بروکلین قرار داشتند، دست در دست هم دیده شدند. هر دو جدایی نسبتاً اخیری را پشت سر گذاشتند. دیویدسون با کیم کارداشیان، بنیانگذار SKIMMS، قرار ملاقات داشت و آنها در تابستان امسال پس از اینکه دیویدسون برای فیلمبرداری یک فیلم جدید به استرالیا رفت، به همه چیز پایان دادند. طبق گزارش ها، مسافت و مشغله های آنها کار را برای آنها بسیار سخت کرده است.