پیام پشت لباس مگان مارکل در «هری و مگان»

چیزهای بیشتری در آن ترکیب دنج پشم وجود دارد. این رنگ از پالت خنثی تقلید می کند که مگان به عنوان جدیدترین استخدام کننده The Firm پذیرفته شد – کسی که اجازه نداشت همان رنگ های اعضای ارشد خانواده سلطنتی را بپوشد. دوشس با سایه‌های بلوکی (لباس اعلیحضرت) و رنگ‌های جواهری در قلمرو کیت میدلتون، روی کارامل، بژ و بلغور جو دوسر فرود آمد. او می‌گوید: «تن‌های بی‌صدا زیادی می‌پوشیدم، بنابراین می‌توانستم با هم ترکیب شوم». کت و شلوار ستاره در جلد یک من سعی نمی‌کنم اینجا برجسته باشم… هیچ نسخه‌ای از من وجود ندارد که به این خانواده بپیوندم و سعی کنم هر کاری که می‌توانم انجام ندهم تا در آن جا بیفتم.»

در حالی که تعهد مگان به کرم و شتر باعث می‌شود که گاه به گاه رنگ‌های جعبه رنگ روشن شود – مانند لباس آبی برقی ویکتوریا بکهام که برای تعظیم از زندگی سلطنتی بریتانیا پوشیده بود – قوی‌تر می‌شود، بازگشت او به سبک فرومایه نشان دهنده احتیاط خاصی است. یکبار دیگر. از لباس سفید سفارشی لویی ویتون که اخیراً برای دریافت جایزه Ripple of Hope پوشیده بود تا پیراهن ابریشمی عاج بدون مارک دیگرش. هری و مگان نگاه کنید به مصاحبه، چیز جدیدی برای گفتن در مورد استایل دوشس وجود ندارد – دقیقاً همان چیزی که او می خواهد وقتی سعی می کند کنترل تصویر خود را در دست بگیرد.

جز اینکه هیچ چیز در مورد روایت دوک و دوشس سارابطه معمولی نیست. و آرایش آن لباس ها تا درجه n منفذ شده است. برای بخش‌های مصاحبه مستند نت‌فلیکس، که طی آن مگان واقعیت دوست دختر شدن یک شاهزاده را آشکار می‌کند، این بازیگر سابق یک ژاکت کشمیری آبی کم‌رنگ کریستا الستا می‌پوشد. این قطعه آرام که برای راحتی طراحی شده و در عین حال شیک به نظر می رسد، به دلیل مقرون به صرفه بودن (مال شما با قیمت 189 دلار)، ناشناس بودن (شما ممکن است فقط با نام تجاری لتونی در Etsy روبرو شوید) و دسترسی (بیشتر برچسب ها تنوعی در این مورد ارائه می دهند) انتخاب شده است. سبک شلخته). ژاکت هر زن جنبه نرمتر و قابل دسترس تری را به چهره ای عمومی نشان می دهد که زره خود را کنار می گذارد تا داستانی را که بارها تکرار شده است، بازگو کند.

لوازم جانبی برای همیشه، از جمله دستبند Cartier Love و ساعت تانک، که زمان پخش را نیز دریافت می کنند هری و مگان همچنین به کلاسیسمی که او سعی در پرورش آن دارد اشاره کرد. در حالی که تحسین مگان مارکل از ساعت نمادین مزون قبل از زندگی او در خانواده سلطنتی است (او در سال 2015 یک نسخه دو رنگ برای خود خرید که روی آن “To MM From MM” حکاکی شده بود)، تانک طلایی او به شاهزاده خانم سابق اشاره می کند. ولز که اکسسوری براق فرانسوی الهام گرفته از موتورهای جنگی را نیز دوست داشت. نمایش Netflix را دوباره تماشا کنید و غیرممکن است که این مضامین قدرت و احساسات را مشاهده نکنید. اشتباه نکنید، این فردی است که دقیقاً می داند چه نوع پیامی را با لباس هایش منتقل می کند.منبع

مدی که مگان مارکل می پوشد هری و مگان مانند یک حلقه به دقت تنظیم شده از حالت عادی بازی می کند. پیراهن‌های چهارخانه J. Crew، هوانوردهای Ray-Ban و برش‌های جین، کلیپ‌های مونتاژ داستان عشق این زوج را پر می‌کند، زیرا آنها سخت تلاش می‌کنند نشان دهند که در قلب این طوفان رسانه‌ای، آنها فقط دو نفر معمولی هستند که یکی را پیدا کردند. دیگری از طریق اینستاگرام و برای جشن نامزدی خود لباس های حیوانی پوشید.